Jump to content



"Devious Maids" / "Подли камериерки"


Препоръчани коментари

OlUA1hSl.jpg

 

 

Отчасти вдъхновен от “Отчаяни съпруги” телевизионния сериал разказва историята на младата Марисол и нейните три приятелки от латиноамерикански произход, които работят като камериерки в лъскавия Бевърли Хилс. Въпреки сегашните си работни позиции всички те имат големи планове за бъдещето си и са готови на всичко за да превърнат мечтите си в реалност. Но амбициите на Марисол и приятелките й често се сблъскват с ежедневните премеждия и отношенията с останалите хора около тях.

 

Скоро нещата започват да излизат извън контрол и четирите камериерки откриват, че цената която трябва да платят за по-добър живот е по-висока отколкото те са очаквали.

 

“Подли камериерки” е американска версия на успешния мексикански сериал “Ellas son la Alegria del Hogar” (“Те са радостта на дома”).

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Започнах да го гледам и първите два епизода ми харесаха. Усеща се нотка от съпругите и това е нещото, което ме зариби. Актрисите са много готини... надявам се да е се задържи интересен докрай.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мнооого добър. Просто веднага си личи, че Марк Чери е замесен. Кармен ми е любимка - и като характер, и като външност. Ще го гледам и занапред с много интерес!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериала е страхотен, актрисите също.Много ме кефи мексиканския им акцент, особено на Кармен. :1000 (34): Дано има съдбата на "Отчаяни съпруги" и не се изчерпа. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само се надявам да поддържа добър рейтинг сериала, заслужава си го. Има какво да даде и покаже.

Интересно ми е как ще развият всеки един от персонажите.

Изгледах и 5-те епизода, буквално на един дъх...има мистерия, хумор..от всичко по-малко.

Любимката ми засега е Кармен, може би, защото до някаква степен напомня на Габи Солис. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Подли камериерки" - близо до втори сезон!

 

Всеки момент може да очакваме подновяване за втори сезон за "Подли камериерки" на Lifetime. Сериалът, от Марк Чери и ABC Studios, достигна най-високия си рейтинг в шестия си епизод тази седмица. След добра, но не толкова впечатляваща премиера, адаптацията на мексиканска теленовела започна да се развива и се превърна в най-бързо растящата драма в историята на телевизия Lifetime. Шести епизод достигна 2,9 милиона зрители общо, което е 45% повече от премиерата на 23 юни и 4% повече от пети епизод. Във възрастовата група 18-49 сериалът достигна 1,4 милиона зрители (+69% от премиерата), а в групата 25-34 - 1,3 милиона (+50%)

 

Източник: Deadline

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще бъде жалко, ако го спрат. Мисля си, че рейтингите ще се увеличават още повече, с течение на времето. Може би тепърва хората разбират, че в проекта участва Чери и Ева Лонгория, не знам...каквото и да е, само да продължава.

Още не съм изгледал 6-ти епизод, утре го тегля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усеща се нотката на "Отчаяни съпруги", въпреки че за мен те са си класика и не могат да бъдат надминати.

Глътка свежест е сред другите сериали и дано се задържи интересен за по-дълго време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Снощи го започнах и изгледах първите три епизода. Усеща се прилика с "Отчаяни съпруги", но е наистина интересен. Мисля до 2-3 дни да свърша със сезона!

Персонажите са много интересни, има и някои които ми бъркат в нервите, но повечето са приятни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не може да ме грабне този сериал ....

Гледам му епизодите,но е далеч от съпругите.

Иначе много тъпо,че простреляха една от малкото нормални в този сериал .... дано не умре,но сигурно ще изгуби бебето си :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готин финал, доста неща обясниха, интересен обрат (Евелин и Адриян), но не съм сигурен дали ще успеят да задържат интереса към 2-ри сезон с историите, които започнаха :derisive: Но май очаквах повече, в стила на Отчаяните
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...