Jump to content



"Under the Dome" / "Под купола"


Препоръчани коментари

То какви групи да се оформят,като освен Джим и Барби,останалите в сериала са четиримата с ръцете на купола,които едва ли ще вземат нечия страна.Всички други измряха :D

Ако се придържат към книгата точно това трябва да стане. Линда ченгето трябва да е много тъпа ако се върже на този театър, който й спретна Джим Рени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ако се придържат към книгата точно това трябва да стане. Линда ченгето трябва да е много тъпа ако се върже на този театър, който й спретна Джим Рени.

Аз доколкото знам сериала е доста далече от книгата.А Линда мен доста ме дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам но последните два епизода ми се сториха доста тъпи,с много слаба актьорска игра,особено от тия четиримата с ръцете-потресаващи са.Наистина се надявам да не го разтегнат много тоя сериал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така, мнооого ме изнерви тоя човек :D

Като цяло добър епизод, то още от миналия стана по-напрегнато. Като гледам наистина ще се разделят на два лагера хората, освен ако истината за Джим не лъсне, но не мисля че ще стане толкова бързо. Интересно какво ще направи мини купола... дано ни покажат в оставащия епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме дразни Джим Рени!!! :gun_bandana:

Как може такъв безскрупулен и нагъл човек да съществува бе? :gun_bandana: Било то и на филм... :1000 (29):

Мисля си, че още в следващия епизод ще го убият...

Кой според вас е монархът? Аз съм за Джулия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малкият купол се бунтува на положението и сигурно ще създаде някой катаклизъм, за да попречи на народа да осъди Барби.

Пък и не се знае, от яйцето може да се излюпи Годзила. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че затъмнението ще е финала, а то беше началото на епизода. :mf_surrender: Беше много силен епизод, доволен съм. Можеше да скандализират повече на финала - примерно с някоя летяща чиния. Значи все пак разбрахме, че купола иска да ги защити. Може би отвън ще се случи нещо - земетресение, война, може би ще падне метеорит.

 

П.П. Линда е много глупава, а Джуниър е направо тъп. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло епизода беше силен,имаше доста развитие.Обаче започва да ме е яд за сериала.Има добра идея,но изпълнението е ужасно.Освен Джим Рени,целия град са малоумници.Линда е най-голямата патка,много ме дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях леко разочарован от последните серии,но финала беше брутален. Многооо яко. И ето затова не исках да има повече от един сезон. Сега ще трябва да чакаме една година за новите епизоди...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах го и ми хареса.

Дано обаче няма повече от два сезона,защото ще се разводни.

Като идея е точно тип изгубени ....

Най-много ме дразни,че все едно всички са малоумни във филма.Какъв беше смисъла в началото психото Дрейк да отвлича лиглата за 4 епизода,като това нямаше никакво развитие ? Иначе Дрейк е толкова тъп,че думи нямам,но не е само той. Онази русата (Каси от "Кръгът") я ненавиждам още от тогава.Не може да играе това момиче и това е ! Изглежда нелепа,иначе другите са окей.

А да кажа какво ме потресе най-много .... в 5ти епизод падна атомна бомба,в 8ми вече всичко е наред :roll1:

Впрочем много тъпо да дойдат светлините,точно когато обесват онзи мъж.Все едно наистина постъпват правилно и няма да се изненадам да умре наистина в първи епизод на втори сезон :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах го и ми хареса.

Дано обаче няма повече от два сезона,защото ще се разводни.

Като идея е точно тип изгубени ....

Най-много ме дразни,че все едно всички са малоумни във филма.Какъв беше смисъла в началото психото Дрейк да отвлича лиглата за 4 епизода,като това нямаше никакво развитие ? Иначе Дрейк е толкова тъп,че думи нямам,но не е само той. Онази русата (Каси от "Кръгът") я ненавиждам още от тогава.Не може да играе това момиче и това е ! Изглежда нелепа,иначе другите са окей.

А да кажа какво ме потресе най-много .... в 5ти епизод падна атомна бомба,в 8ми вече всичко е наред :roll1:

Впрочем много тъпо да дойдат светлините,точно когато обесват онзи мъж.Все едно наистина постъпват правилно и няма да се изненадам да умре наистина в първи епизод на втори сезон :mf_surrender:

Няма как да го убият, защото е главен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стивън Кинг все пак ..изгледах сериите за два дена.А сега чак догодина ?! :mf_surrender:

Като цяло сериала е направен супер аматьорски.Няколко ефекта за целия сезон, а можеше да е нещо страшно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стивън Кинг все пак ..изгледах сериите за два дена.А сега чак догодина ?! :mf_surrender:

Като цяло сериала е направен супер аматьорски.Няколко ефекта за целия сезон, а можеше да е нещо страшно.

Мда, ако беше сериал на HBO, щеше да е къде-къде...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...