Jump to content



Жената в огледалото


Препоръчани коментари

  • Отговори 202
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Добро утро. :mf_surrender:

 

Е аз не ги следя по цял ден,че да знам кое що е.

Пък и клипчето е качено днес във vbox7 и го открих случайно.

 

Паола може ли да е с такъв ужасен мъж:

6122459M.jpg

 

Да беше с Хуан Алфонсо Батиста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е аз не ги следя по цял ден,че да знам кое що е.

Пък и клипчето е качено днес във vbox7 и го открих случайно.

 

Паола може ли да е с такъв ужасен мъж:

6122459M.jpg

 

Да беше с Хуан Алфонсо Батиста.

 

И аз не ги следя.Просто видях новината ФЕВРУАРИ в сайта на БТВ.

 

Леле Барбара като разбра, че Кастанеда не е мъртъв... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер глупава е цялата тая история с Рехина, уж здравето й било перфектно, операцията нали е пластична?? Аз мислех, че ще е на лицето нещо, не на краката?? И за тва, че стана и айде на смъртно легло. :1000 (29): И уж била майка на едната, пък другата реве до припадък, после изчезва, пък къде ходила, къде била.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер глупава е цялата тая история с Рехина, уж здравето й било перфектно, операцията нали е пластична?? Аз мислех, че ще е на лицето нещо, не на краката?? И за тва, че стана и айде на смъртно легло. :1000 (29): И уж била майка на едната, пък другата реве до припадък, после изчезва, пък къде ходила, къде била.....

 

:roll1:

Въпреки всичко е интересно.Добре, че в днешния епизод ни спестиха присъствието на Ксиомара. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се ядосах снощи. Цял един епизод за това как Марица се прави на малко дете и не могат и не могат да се разберат за глупавата грешка, която стана със сестрата. Дано тази вечер се оправят, че ше ми писне вече :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се ядосах снощи. Цял един епизод за това как Марица се прави на малко дете и не могат и не могат да се разберат за глупавата грешка, която стана със сестрата. Дано тази вечер се оправят, че ше ми писне вече :D

 

:roll1: Хулиана обаче като се ядоса и става страшно. :roll1: Разбраха се най после.

А синът на Лусмила така ме дразнииииииииииииииииииии.Ебаси противното същество. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рехина ще ме умори просто.Уникална е. :roll1: Как отиде в клиниката и вика на жената на рецепцията, че е най-известният модел и вместо тя да им плаща за операции, те трябва да и дават пари. :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този филм е страхотен! Толкова го обичах като малък, че си записах последния епизод на касета :D

Епизодите в които Барбара се превръща в Марица са ми най-интересни :D А когато беше изгоряла цялата ме беше страх чак да го гледам.

Сега пак го следя когато имам време, супер е :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този филм е страхотен! Толкова го обичах като малък, че си записах последния епизод на касета :D

Епизодите в които Барбара се превръща в Марица са ми най-интересни :D А когато беше изгоряла цялата ме беше страх чак да го гледам.

Сега пак го следя когато имам време, супер е :Vishenka_05:

И на мен :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олеееее, Марица е бременна!?Това не го помня. :surprise: Сигурно ще го изгуби детето, защото помня, че накрая пак беше бременна, а преди това нямаше дете.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олеееее, Марица е бременна!?Това не го помня. :surprise: Сигурно ще го изгуби детето, защото помня, че накрая пак беше бременна, а преди това нямаше дете.1000%20(29).gif

Загубва го,когато ги отвличат с Тапия,колата се взривява,а тя се спасява/към 66 епизод/ :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случи в днешния епизод,че не съм гледал около 20-25 епизода :mf_surrender:

 

Днеска почнаха да правя някъв базар, за да съберат пари за операцията на Педрито, че нали го блъснаха.Марица трябваше да му даде бъбрека си, обаче и казаха, че е бременна и така свърши.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малее, бях забравил к'ви изтъркани сюжети имат латиноамериканските сапунки :1000 (29):

Даже помня, че Марица и Маркос по едно време се оказваха брат и сестра, а после пък, че Маркос е осиновен :roll1:

С голям кеф си припомням сериалчето по ТВ-то когато имам възможност :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малее, бях забравил к'ви изтъркани сюжети имат латиноамериканските сапунки :1000 (29):

Даже помня, че Марица и Маркос по едно време се оказваха брат и сестра, а после пък, че Маркос е осиновен :roll1:

С голям кеф си припомням сериалчето по ТВ-то когато имам възможност :D

 

Не говори за всички! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...