Jump to content



Жената в огледалото


Препоръчани коментари

  • Отговори 202
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Напоследък доста бавно започна пак да се развива... във всеки епизод Маркос и Марица си казват, че се виждат за последно. То не са драми, то не е чудо.. поне Барбара избяга от болницата, най-интересното предстои. :bounce:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Понеделник започва отмъщението на Барбитоооо,нямам търпение!Впрочем през предстоящата седмицавъв вторник или сряда,Барбара ще се превърне в Марица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой беше този убиец с черните ръкавици?

Нещо ми се върти в главата, по спомени, че е Нестор. :1000 (23):

 

Спойлер:

 

Не беше ли сестрата на Хуан Тобиас, работи в компанията на Маркос, но не се сещам за името.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера чак ми стана жал за Барбара докато даваха ретроспекция на моментите в които си е била красива, много жал ми стана.

А сега много се кефя, че се превърна в Марица, това са може би любимите ми епизоди от сериала, а след още няколко предстоят тези които изобщо не съм гледал защото тръгнахме на даскало тогава... :1000 (29):

Много ми е носталгичен тоя сериал..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера чак ми стана жал за Барбара докато даваха ретроспекция на моментите в които си е била красива, много жал ми стана.

А сега много се кефя, че се превърна в Марица, това са може би любимите ми епизоди от сериала, а след още няколко предстоят тези които изобщо не съм гледал защото тръгнахме на даскало тогава... :1000 (29):

Много ми е носталгичен тоя сериал..

 

 

Аз, за щастие, тогава бях втора смяна.

Иначе и на мен ми връща много спомени. Латиноамериканските сериали са ми едни от най-любимите, имат си някакъв специфичен чар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво ся оставащите 50 епизода Барбара

ще прави мизерии като Марица ли?

:1000 (29): И аз като почнах училище хептен спрях да го гледам този сериал. Само отделни епизоди хващах. Тия, които повтаряха в 5 сутринта по бтв. :1000 (29):

 

п.с. Слагайте спойлери, че ще ви късам ушите и не само :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво ся оставащите 50 епизода Барбара

ще прави мизерии като Марица ли?

:1000 (29): И аз като почнах училище хептен спрях да го гледам този сериал. Само отделни епизоди хващах. Тия, които повтаряха в 5 сутринта по бтв. :1000 (29):

 

п.с. Слагайте спойлери, че ще ви късам ушите и не само :gun_bandana:

 

Не, ще я разкрият по някое време, после ще си прави пластична операция, за да не я познаят пак...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, докато преминат в действие ще минат 10 епизода сигурно, днешния епизод беше само закани и дърдорене, никакво действие.. обаче Паула Рей много добре играе Барбара, невероятна е. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паула Рей е изумителна като Барбара, влюбен съм! Не спирам да се усмихвам докато я гледам, възхищавам й се, кефи ме максимално.

Когато е добричка не е толкова яка, но такаааааааааа... :fuck: Нямам търпение за следващите епизоди с нея, толкова е якааа, Барбара прави сериала .... :ar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизод 99

Барбара отново възвръща предишния си вид, защото ефектът на огледалото е само през деня. Тя изчезва и Лус Мила, Маркос, както и другите са много изненадани.

Ромеро прострелва Педро и го ранява.

Лус Мила се опитва да намери Хулиана. Хулиана успява да се обади по телефона и й казва, че е затворена от Барбара в някакво мазе. Барбара идва и вижда Хулиана да говори по телефона...

 

 

 

Епизод 100

Барбара решава да послуша Хулиана и не счупва огледалото.

Рехина ще признае на Габриел любовта си.

Барбара отново се превръща в Марица. Тя отива при Маркос и му предлага да се оженят. Той е готов да се съгласи само при условие, че прекарат нощта заедно.

 

 

 

Епизод 101

Марица приема да прекара нощта с Маркос.

Хулиана успява да убеди Ромеро да заведе Барбара в болница, за да я оперират и да смени огледалото с друго, за да не се счупи. Педро успява да подслуша всички планове.

Алберто си мисли, че е единствения собственик на компания “Марбея”.

Ромеро обвинява Педро, че Габриел Мути му е платил гаранцията, за да свидетелства срещу Барбара.

Маркос моли Ксиомара да му даде развод. Тя приема, при условие че и прехвърли половината от имуществото си. Педро предупреждава “Марица”, че Хулиана и Ромеро и готвят капан. Двете жени се сбиват. Марица блъска Хулиана срещу огледалото и го счупва.

 

 

 

Епизод 102

Маркос не приема условията на Ксиомара.

Хулиана благодари на Барбара, че е счупила огледалото, така няма повече да я преследват.

Барбара предлага на Нестор наследството и президентството на Марбея да минат на името на Марица Ферер.

Габриел съобщава на Рехина, че е по-добре да не се виждат повече. Марица казва на Лус Мила, че знае че тя се държи добре с нея само заради наследството, което ще получи.

 

 

 

Епизод 103

Маркос за пръв път вижда Марица и Хулиана заедно и ги кани на обяд.

Габриел казва на Рехина, че не бива да се срещат заради Тапиа.

Рехина се тревожи, защото Тапиа не се появява. Ниньо разбива вратата на дома му и го намира полумъртъв. Maркос и Марица се усамотяват във вилата, но тя вижда в огледалото обезобразената Барбара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...