Jump to content



Драгана Миркович с концерт в София!


pacho

Препоръчани коментари

  • Отговори 64
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

МП3, ако я имаш с хубаво качество, понеже на мен ми е с някво гадно...

мп3 заповядай. Ето и от тубата с хубаво качество от официалния й канал. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера искаше клип на маце-то, ето ти го днеска, бързо ти се сбъдват желанията :) Пожелай си пак да дойде за концерт догодина :)

Клипа бива, Драгана е много яка, харесва ми :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера искаше клип на маце-то, ето ти го днеска, бързо ти се сбъдват желанията :) Пожелай си пак да дойде за концерт догодина :)

Клипа бива, Драгана е много яка, харесва ми :)

:roll1: Е тя беше казала, че предстои клип на Маче-то, но аз не знаех дали е заснет или тепърва ще се снима. Значи ако е снимала на морето тук, нещо друго ще е. А дано да е Немирно море! :1000 (29):

Клипчето е ок, не е направено с идея да е нещо кой знае кво. Но е много джиджана. Ако заслабне малко и си смени гримьора, ще е егати мацката, нищо че е на 45. Тоя път е докарала стайлинг. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малеее страшна е тая песен!Драгана е истинско Маце.1000%20(29).gif

 

Значи тук трябва да е снимала "Немирно море"!Йееееееееееееее1000%20(29).gif :happyppl: :phpgrin2: 1000%20(6).gif

Дам, милфче.

 

Дали морското клипче е предизвикателно? :ДДД Мале шса напия от кеф! :1000 (29):

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, милфче.

 

Дали морското клипче е предизвикателно? :ДДД Мале шса напия от кеф! :1000 (29):

:happyppl:

 

Мале почти цял ден не съм я спирал Драгана и особено Luce moje.Сега заради клипа и Мацето ще ме зариби...Офффф уникална е Драгана беееееееееее, ВЕЛИКА!!!!!!!!!!! :phpgrin2: :phpgrin2: Как може от цял албум с 20 нови песни всички да са яки...1000%20(34).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале почти цял ден не съм я спирал Драгана и особено Luce moje.Сега заради клипа и Мацето ще ме зариби...Офффф уникална е Драгана беееееееееее, ВЕЛИКА!!!!!!!!!!! :phpgrin2: :phpgrin2: Как може от цял албум с 20 нови песни всички да са яки...1000%20(34).gif

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=_98SS9G8guM джотевесооо, джотевесооо

 

Оспамихме темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=_98SS9G8guM джотевесооо, джотевесооо

 

Оспамихме темата.

 

И тая е страхотна.Аз общо взето всеки път когато слушам дадена песен от тоя албум я преоткривам все повече и повече. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Билетите бяха напълно подходящи за българската публика - аз бях на 3 метра от сцената за 25 лева!

E как така беше на 3 метра от сцената за 25 лева, а аз бях на 30 метра за 60 лева?

Link to comment
Сподели в други сайтове

E как така беше на 3 метра от сцената за 25 лева, а аз бях на 30 метра за 60 лева?

Фен зоната отпред, където бяха правостоящи. И аз там исках, ама.... другия път.:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен зоната отпред, където бяха правостоящи. И аз там исках, ама.... другия път.:1000 (29):

А не, предпочитам да седя и да ставам на определени песни. Стар съм вече да крещя от първите редове. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...