Jump to content



Приложения за Смартфон


Препоръчани коментари

  • Отговори 137
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

1000%20(30).gif

 

А някакъв сайт,от който мога да си ги сваля и след това да ги прехвърля на тела? Защото нета ми е ужасен! :helpsmilie:

В Zedge няма ли ги? To там всъщност не знам дали има игри де...

Аз директно през Google play от PC-то давам инсталирай и да се такова на телефона.

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?...eature=top-free - тая е подобна на Subway surfer

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Zedge няма ли ги? To там всъщност не знам дали има игри де...

Аз директно през Google play от PC-то давам инсталирай и да се такова на телефона.

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?...eature=top-free - тая е подобна на Subway surfer

 

От zedge само теми едно време си свалях,иначе не знам игри дали има ;дд

И аз така правя,ама нета на тела е ужасен и се свалят 5 часа. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От zedge само теми едно време си свалях,иначе не знам игри дали има ;дд

И аз така правя,ама нета на тела е ужасен и се свалят 5 часа. :mf_surrender:

Аз си изтеглих Zedge на телефона и сега гледам, че има и игри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли нямам смартфон :unsure:

 

Не е болка за умиране. Купих си скъп телефон с много опции на 22 години, и то заради работата, след като сам си заделих пари за него. Преди това не съм давал повече от 40 лв. нито за телефон, нито за сметки, пък виж ме - жив съм.

 

На по-ранни години е по-добре да дадеш тези пари за екскурзии и дискотеки с приятели, отколкото за джаджа.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли някой игра в мрежа да направим едно между форумско състезание бе... ;ddd

 

Айде, навит съм 1000%20(29).gif1000%20(29).gif само кажете игра ;d

Link to comment
Сподели в други сайтове

Viber

Subway Surf

Drag Racing

Raging Thunder 2

Drift mania gold

Temple Runs 2

Lost Temple

Rail Rush

Angry Gran run

Glow Hockey 2

Flick Shoot

Bs player

Twin me! - много яко приложение, прави снимки като това което Дийн има "Split Pic", но лично мен ме кефи повече. Прави моментни снимки :)

Аvast mobile

picsArt

Track ID

Talking Tom

Nike+Running

File Manager

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко бавно се сваля,ама има почти всичко. :baaasmiley:

 

Да, наистина се сваля бавнично, но пък си намерих неща, които попринцип се плащат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм, обаче на единия ми Ericsson Live Walkman става по-този начин, а на другия ми Xperia X10 няма такава опция ;d

 

Аха, ами не знам тогава. :)

 

Flow Free, игра за убиване на време, ще ви хареса. :)

Fruit Nindja също е яка, Spider и тя, а иначе в момента много играя Temple Run 2, а Sunway Surtf ми омръзна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, ами не знам тогава. :)

 

Flow Free, игра за убиване на време, ще ви хареса. :)

Fruit Nindja също е яка, Spider и тя, а иначе в момента много играя Temple Run 2, а Sunway Surtf ми омръзна.

 

Игрите ги натеглих всичките, и аз не знам за какво са ми 1000%20(29).gif1000%20(29).gif Сега си ровя за някакво яко приложение, че ми е скучно ;dd

Link to comment
Сподели в други сайтове

На таблета ми:

 

BGmaps за Android

Bingo Bash

BitTorrent

File Manager HD

MediaFire

MX player

Speedtest.net

Wallpapers Bay for tablet - страхотни картинки, отделени в категории + директна настройка задаване на избраното изображение на декстопа :)

WiFi File Transfer Pro - без кабели, споделяне на файлове от/и към компютъра. Ползвам Pro версията, защото няма ограничение на големината на файловете.

Български цени

Почистване на Кеш паметта - много съм доволен и това приложение :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли някой игра в мрежа да направим едно между форумско състезание бе... ;ddd

Fun Run Multiplayer Race, само тази игра имам.

Иначе главно използвам FB, Instagram, SoundHound, Tumblr, Twitter, Google Translate, WhatsApp, Viber, YouTube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не обичам да си блъскам тела с някви ненужни глупости..за тва имам малко приложения и игри.

Instagram- :iluvu:

Dolphin Browser-предпочитам преди другите.

Nike+ Running-много полезно за тръчкачите ;дд

Facebook-как да се минем без него?

Skype-?? :gun_bandana:

 

games:

Subway Surf/Rio- :Vishenka_05: обожавам я! :Vishenka_05:

Temple run/Temple run 2-става ;дд

Angry birds-от цъкане 8 месеца взе да ми писва :mf_surrender:

Fruit Ninja-първата игра,която си свалих на смартфона..пазя я ей така ;дд

 

ее май е тва..аaaa и гугъл ърТ,как щях да я забравя ;DD

Link to comment
Сподели в други сайтове

Split pic защо не го намира,а само вюрера му...друга подобна? Или иначе казано такава с която се правят двойни и четворни снимки за инстаграм. Такива например https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hpho...881686759_n.jpg

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Viber. - определено това е най-любимото ми приложение, а и го ползвам най-много!Преди няколко месеца имах само 5 абоната, а сега са над 40!Не хаби батерията като skype, има готини емотикони, чува се идеално и най-важното - безплатно е!

AirDroid. - въпреки, че телефона ми си върви с Kies Air, предпочитам това приложение за трансфер на всякакви файлове от компютъра към телефона и обратно!Работи много стабилно и бързо!От както го ползвам забравих bluetooth-a!

Asphalt 7. - това е първата игра, която си купих.Имаше някаква промоция в Google Play и струваше само 25 стотинки!Ако харесвате игри с коли това е вашата игра!

Clean Master.. - приложение, което почиства кеша, стари и неизползвани файлове и освобождава заетата от фонови приложения рам памет.Общо взето оптимизира работата на всеки андроид телефон!

Dropbox.. - ако не сте ползвали облачна услуга до сега, а имате нужда от повече памет на устройството си, то това е една от алтернативите за вас!Аз бях скептично настроен към тези услуги, но като притежател на Galaxy S3 получавам безплатно 50GB и реших да пробвам - много добра работа върши.Има доста телефони с андроид, които нямат слот за карта с памет и това приложение би било в плюс на притежателите на такива телефони.

TuneIn Radio.. - край с лошия сигнал на радиото!С това приложение слушате всички радиа, които са качени в интернет, независимо от това къде се намирате!

AllShare Control.. - за всички притежатели на Samsung Smart TV!Страшно удобно приложение, с което може да разглеждате всичко от телефона директно на своя телевизор!Можете да го ползвате и като дистанционно.

Цена на пътуване. - българско приложение, което е много удобно ако пътувате с приятели на някъде!Може да изчислите колко ще ви струва да пътувате от точка А до точка Б, като въведете цена на гориво, разстояние в километри, брой пътници и среден разход на автомобила ви!Много е точно!

Flipboard.. - Всички социални мрежи на едно място + новини от различни сайтове.

BgMaps. - Бгмапс за андроид.Познатия сайт ;)

Инсталирал съм и доста игри, които вие вече сте описали, така че няма да се повтарям :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...