Jump to content



Online: Галена - Пак ли


Препоръчани коментари

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Oчаквах курвенските кадри да са проблем на турците, както и да е без тях клипа е много по-добре, въобще не се връзваха, а и бяха мега излишни.
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕЙ,развалиха хубавия клип - тия кадри бяха най-яките, толкова добре направени, снимани и т.н.

Нищо, песента е хит, но тази корекция забави появяването й в ефира на обикновената Планета, но пък те доста въртят Цуци и Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ми харесва повече. Лично на мен кадрите с бельото не ми се връзваха.

 

И аз съм така. Много по-добре е клипа по този начин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се,че не гледам телевизия и общо взето тази промяна не ме засяга 'щото и без това се наслаждавах на клипа от интернет! ;)

Изрязаните кадри бяха най-яките и се връзваха най-добре с песента.

Но и така не е зле :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кадрите с бельото бяха много яки, така клипа губи разнообразие ...

 

Губи и страхотния задник на Галена.. Но щом така трябва, ОК.. Песента напоследък много я слушам. След бавното интро не знам кво ми става просто, откачам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесваше видеото повече преди да махнат тези кадри. Не са били вулгарни, а доста издържани бих казал. Песента така или иначе е страхотна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е вече прекалено. Има някакви граници на изказване,ама явно някои не знаят как да се изказват културно, защото им липсва възпитание.

Точно ти не можеш да говориш за граници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък на теб ти следя коментарите и виждам как се изказваш всеки път.

Едно хубаво нещо не си написал.

 

Малко са хората, които пишат хубави неща за посредствени и слаби проекти като цяло!

 

Този клип преди беше скучноват, а сега направо те приспива. Галена за съжаленеи няма никаква харизма, като танцьорчица седи в клипа си... Песента обаче ми допада доста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко са хората, които пишат хубави неща за посредствени и слаби проекти като цяло!

 

Този клип преди беше скучноват, а сега направо те приспива. Галена за съжаленеи няма никаква харизма, като танцьорчица седи в клипа си... Песента обаче ми допада доста.

Само с пари не става. Да, хубаво място и добри филтри, но като нямаш харизма, не можеш да пееш и си грозна, каквито и пари да имаш, нещата не стават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само с пари не става. Да, хубаво място и добри филтри, но като нямаш харизма, не можеш да пееш и си грозна, каквито и пари да имаш, нещата не стават.

 

Грозна? Сериозно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грозна? Сериозно?

Да не е хубава случайно? Чалгарите имат разбита представа за красота, но за мен очи на жаба, нос като зурла и уста на маймуна не са символ на красота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип преди беше скучноват, а сега направо те приспива. Галена за съжаленеи няма никаква харизма, като танцьорчица седи в клипа си... Песента обаче ми допада доста.

 

Ти честно ли? Галена е попфолк певицата с най-голяма харизма. Тя просто пълни кадъра само с присъствието си, което ги няма при никой друг. Нито при Джена, нито при Анелия, нито при Преслава, а пък най-малко при дънерите Цв. Янева и Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...