Jump to content



Jessie J - Общи приказки


Препоръчани коментари

Кратко акустично изпълнение на песента с Бранди- Conquer The World...настръхвам

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 368
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кратко акустично изпълнение на песента с Бранди- Conquer The World...настръхвам

 

 

Това определено звучи обещаващо, а и Дейдрийм ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това определено звучи обещаващо, а и Дейдрийм ми харесва.

Страхотна е да,като песен на Уитни Хюстън от златните години

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е да,като песен на Уитни Хюстън от златните години

Кога ще излиза, че да си правя папка в Айпода за Джеска :1000 (29): И да не забравиш да ми го прати ш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Допадаше ми в началото, но след като започна да става копие на Пинк започна да ме дразни. Въобще къде може да си мисля, че и 10% може да е като колежката си? :mf_surrender: Песните и също са големи повторения като музика, доста слабички в последно време...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Допадаше ми в началото, но след като започна да става копие на Пинк започна да ме дразни. Въобще къде може да си мисля, че и 10% може да е като колежката си? :mf_surrender: Песните и също са големи повторения като музика, доста слабички в последно време...

Това го казват само хора,които не са запознати добре нито с творчеството на Пинк,нито на Джеси...просто виждат 2 щури мацки с къси руси коси и край...и ако ми кажеш кое с кое като музика и се повтаря,ще се радвам да разбера. Единствено една от все още неизлезлият албум прилича на Домино...кое друго,сигурно WILD e 1:1 е Price tag :1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не могааааа,няма такава песен! Къде я намери? :Vishenka_05:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

1238035_603733723003392_1275185890_n.jpg

 

1234877_603730183003746_996177366_n.jpg

 

1238774_603655523011212_1371347581_n.jpg

 

1186133_603732049670226_1112322844_n.jpg

 

1238848_288095004666017_1573034104_n.jpg

 

 

Съвършено създание :Vishenka_05:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да не си споделя,че телефона ми вече звъни със Скуеър уан...тая песен ми въздейства по някъв много странен начин,хем мелахнолично,хем нахъсано и силно...малко са такива песни,предишната такава ми беше Нобадис-а,дано Джеса и направи някаква реализация.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Excuse my rude е точно мой стил и адски много ми харесва, засега любима от чутите preview-та.

Очаквам с голямо нетърпение с Brandy, защото пък нейният глас не обожавам ами..


Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, къде е Ивал.ЪТ?? Специално за него пускам няколко песни от албума на Джеса ;)

 

Conquer The World

 

Alive

 

Thunder

 

Gold

 

Breathe

 

Harder We Fall

 

Daydreamin

 

Sexy Lady

Целите??? боже ще откачаа :1000 (29): Как ги намираш бе! Бързо прави тема с линковете

 

ЕДИТ: То само Ай мис хър липсва...човек,супер си!

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Целите??? боже ще откачаа :1000 (29): Как ги намираш бе! Бързо прави тема с линковете

 

ЕДИТ: То само Ай мис хър липсва...човек,супер си!

 

По-късно ще драсна и отделна тема в Links, че сега нямам време .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Breathe е уникална! Може ли линк от тубата, да си я публикувам във Фб?

Не намерих,а и да има според мен ще е с подменено аудио,онлайн не ги чакам преди официалната премиера. И мен тая песен ме грабна веднага.

 

 

Страхотни са песните,ето така се лавира между,модерни,запеваеми песни,без да са тотален комерс без текст и пеене..която и да клипира от непознатите,няма да сгреши,всяка една има шанса да е хит. Не ми допадат единствено Tender-прекалено на Katy Perry ми бие, както и копието на Домино- Sexy Lady. Прибавям ги при Its my party,равносметката е - от 13 песни общо, само 3 не ми харесват! Не сме чули единствено I miss her цялата,но за нея съм убеден,че ще е страхотна балада...

 

приятно съм изненадан от Harder we fall, от превюто ми звучеше безлична,но се оказа супер позитивна и приятна песен.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

В тая връзка-тъкмо си споделях тва клипче на Джес... Докато пътувала тоя пич и се показал от прозореца на таксито до нея (има клипче в инстаграма и) сега го видя на концерта и изпя Who you are за него,дори е запомнила името му....велико е това,аз съм без думи.

 

Споделям и тук това ненормално видео..

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега какво? Албумът се е появил, така ли? :gun_bandana:

E то се очакваше да изтече няколко дни,винаги така става..дали е сега или след седмица...важното е,че песните са жестоки! :Vishenka_05:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...