Jump to content



Jennifer Lopez - Общи приказки


Препоръчани коментари

може ли да се каже с две думи, че Лопес срази Гага на българска земя?

 

То това беше ясно по default. Най-малкото при Джей пуснаха допълнително билети за продажба, при Гага си останаха с първоначалните 8500 някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 216
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Четох някъде че на Джей Ло били над 15 000 души.

 

При Гага бяха повече, ако си спомняш отначало беше предназначено да пее на стадион "Васил Левски", затова нямаше нужда да пускат допълнителни билети.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Гага бяха повече, ако си спомняш отначало беше предназначено да пее на стадион "Васил Левски", затова нямаше нужда да пускат допълнителни билети.

 

Никакви 15 000, 8 705 и нито човек повече. 1000%20(19).gif1000%20(19).gif1000%20(19).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше само 2 плаката, а този е единият:

23888_487228927965869_1239693181_n.jpg

 

46964.JPG

177663_487229177965844_1645108202_o.jpg

Организаторите на концерта бяха писали в страницата си, че ще качат снимки и видео от концерта.

А ето тук е снимано от балкона:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз бях най-отпред пред сцената. От сантиметри я гледах и беше нещо велико.. Много харизма, много нещо. Не съм очаквал, че публиката ще срине залата. Според мен и тя не очакваше, че е такава голяма звезда тук. Изкефи се определено и се раздаде много. Беше много яко като слезе и се докоснахме до нея, а по принцип не съм й някъв голям фен. Но някак си завладява самото й присъствие, не знам.. Бе струваше си определено! А залата беше претъпкана - и фен пит-а, и зад него пространствтото и всички сектори бяха от-до.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Гага бяха повече, ако си спомняш отначало беше предназначено да пее на стадион "Васил Левски", затова нямаше нужда да пускат допълнителни билети.

 

Пълен абсурд, при Гага нямаше и 10 000... макар, че ми се иска да бяха повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото забравих да спомена, че имаше хора от различни поколения от 14 до 60 годишни. Понеже нашата компания бяхме на балкона и на реда ни имаше 4 жени, които бяха на видима възраст около 55 г., което ме изуми. Определено този концерт остави един огромен спомен в сърцата на всички присъстващи. Още е в главата ми всичко, което се случи, просто изживяването беше страхотно! :notworthy:

248903_10151177440434302_47895639_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятен концерт беше! Имах честта да присъсъвам и на Джей Ло, и на Гага.

 

Много усмихната жена, пръска любов навсякъде. Много енергична, а и пя на живо. Караджова например го удари на липсинк.

 

Отлично си прекарах. Много мило ми стана като прегърна знамето и ни се поклони. Постоянно поддържаше контакт с публиката, което ме учуди за звезда с нейната величина. Until it beats no more я чух за пръв път и ме грабна моментално.

 

Определено незабравима вечер. Имайте предвид, че това го казва фен на Гага, но на черното не можеш да кажеш бяло :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от всичките клипчета хич не й чувам гласа, само на беквокалистките...

Ама изглежда хубаво да е било!

http://www.youtube.com/watch?v=Tm4HyuF_lkM&feature=plcp

 

 

Тук се чува добре. Леле Until it beats no more е велика песен <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Две доста добри статии за концерта:

Джей Ло: Ще се върна

Джей Ло разцелува БГ знамето - Поп иконата Лили Иванова изгледа пърформанса на латината от ВИП ложата на „Арена Армеец”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Две доста добри статии за концерта:

Джей Ло: Ще се върна

Джей Ло разцелува БГ знамето - Поп иконата Лили Иванова изгледа пърформанса на латината от ВИП ложата на „Арена Армеец".

 

Втората статия като видях как почна "С първия си концерт в България Дженифър Лопес показа, че наистина е голяма работа. Не само отзад. " ми стана ясно как ще продължи. Но пък другата беше много добра :) Тези също са добри:

 

 

http://www.dnes.bg/zvezdi/2012/11/19/djei-...se-vyrna.173370

 

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5300611

 

 

 

 

Леле още ме държи концертът. И след идването на Гага беше абсолютно същото - тъжното връщане към реалността :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и тези са добри.

При мен е същата работа.. още не ме пуска концерта. Даже в момента чалгата ми звучи... странно и гнусно. :1000 (29): Жестоко изживяване! Ако съм знаела, че е такава емоцията и на Гага щях да ида, но..

Айде поздрав с две песни, в които съавтор е Gaga: :girl_witch:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси. За Invading my mind знаех и много ми хареса още като изтече демото. Хипнотико обаче още не съм слушал. Сега съм на рипийт на Until it beats no more :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ми е интересно как й е било на Глория, докато е гледала Papi на живо от вип-а 1000%20(29).gif

Да ти кажа по-интересно би ми било ако Лопес чуе "Смела". :1000 (29):

 

Ето още едно видео на целия концерт, пак си има тук-там прекъсвания:

 

П.П. Таня, имаш ли представа кога трябва да излезе "Adrenalina"? Това официален постер ли трябва да е...

21352_490409294314054_1052492230_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танци, любов, жесток звук и 18 000 избухнаха с Джей Ло - Има и доста снимки.

 

Намерих някаква част от видео интрото преди "Dance again":

 

 

+ интрото върху "Baby I Love U":

 

 

 

Като цяло всички интро-та бяха направени мнооого добре. До като ги гледах не усещах, кога е слязла от сцената и кога се връщаше. :1000 (29): Дано след края на турнето пуснат някой, макар че се съмнявам..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина 1 седмица от мега концерта. И все още ме държи :Vishenka_05:

И мееен! От понеделник не съм спирала да я слушам (не, че преди това не съм, но сега още повече). Дълго ще го помня тоя концерт! Силно се надявам след година-две отново да дойде и пак отивам. :girl_witch:

А тия две клипчета вече не знам колко пъти съм ги гледала.. ;д адски красиво беше!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мееен! От понеделник не съм спирала да я слушам (не, че преди това не съм, но сега още повече). Дълго ще го помня тоя концерт! Силно се надявам след година-две отново да дойде и пак отивам. :girl_witch:

А тия две клипчета вече не знам колко пъти съм ги гледала.. ;д адски красиво беше!

 

 

Внимавай, записвам си! :girl_witch:

Аз мога да кажа, че адски много се забавлявах на концерта. Тази жена е огън просто, не съм и предполагала, че ще направи такова шоу! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джен ще има дует с Андреа Бочели. Песента се казва "Quizás Quizás Quizás" и ще бъде част от новия му албум "Passione", който излиза на 29 януари 2013. :girl_witch:

703873_501014183252074_1474123284_o.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото разбирам Джен подкрепя Американския червен кръст и още няколко благотворителни организации. Всеки може да се включи към нейната кауза чрез този сайт, като най-ниската сума за дарение е 1$. След като някой се е включил в каузата автоматично се записва за участие в "игра", в която се печели пътуване и среща с нея на 22.12 до Пуерто Рико, където ще е последния концерт от турнето й. Абсолютно всичко е на тени разноски - хотел, билети, храна и т.н.

 

 

 

http://www.worldmusicawards.com/

Номинациите й за "World Music Awards 2012" са за:

Female Artist

World's best Video

World's best live Act

Link to comment
Сподели в други сайтове

Част от дуета с Андреа Бочели

 

 

 

Надявам се началото на другата година да заложи и на някоя самостоятелна песен. :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...