Jump to content



Най-добър клип на Lady Gaga?


Най-добър клип на Lady Gaga?  

56 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 28
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Адски трудно.... Всичките й клипове са супер добри, оригинални, много са ми любими и съм ги гледал отново и отново и отново. Най-много харесвам "Judas", "Bad romance", "Paparazzi" и "Telephone", наистина не мога да реша кой да избера и затова ще гласувам за този, който ми е направил най-голямо впечатление с премиерата си, оставил ме е без думи и съм го гледал цял ден - "Telephone" :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нейн клип, който може да се нарече най-добър просто защото всички до един са абсолютни шедьоври.Учудва ме слабия вот за "You and I", след като това е един от най-великите клипове ever изобщо.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нейн клип, който може да се нарече най-добър просто защото всички до един са абсолютни шедьоври.Учудва ме слабия вот за "You and I", след като това е един от най-великите клипове ever изобщо.

 

Напълно съгласен, само ще добавя че един то любимите ми клипове е Just dance, просто защото песента е невероятна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Като цяло Гага няма някакъв клип, който да е супер изпипан и страхотен, поне според мен. Telephone, Bad Romance, Paparazzi и Marry the Night се доближават, но на всеки им липсва по нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло Гага няма някакъв клип, който да е супер изпипан и страхотен, поне според мен. Telephone, Bad Romance, Paparazzi и Marry the Night се доближават, но на всеки им липсва по нещо.

 

Адски уместно ще е да помолиш някой от модераторите да ти редактира поста на "Грешка." :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адски уместно ще е да помолиш някой от модераторите да ти редактира поста на "Грешка." :mf_surrender:

 

Ами не, няма да е - това си е моето мнение. Не смятам, че трябва да си го премълчавам, за да се смесвам с тълпата.

 

 

И да - не смятам, че Гага има перфектен клип, с всички детайли изпипани. Но всъщност, сега й изгледах наново тези клипове, които казах. Към Bad Romance нямам забележки. Към другите имам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...