Jump to content



Препоръчани коментари

IMG43089-1338835189.jpg

## В ролите : Larry Hagman, Patrick Duffy, Josh Henderson, Jesse Metcalfe, Jordana Brewster и др.

## IMDB : Линк към IMDB

## Държава : САЩ

## Година : 2012

## Времетраене : ~42 минути на серия

## Резюме (subs.sab.bz) : Джей Ар, Боби и Сю Елън Юинг се завръщат отново в Саутфорк с поредната доза тайни и предателство. Непрестанното съперничество между братята Юинг вече живее чрез друго поколение. Бъдещето на семейното богатство сега е в ръцете на техните синове - Джон Рос Юинг (Джош Хендерсън) и Кристофър Юинг (Джеси Меткалф).



Страхотен първи епизод! Гледахте ли го?
Най-много се изкефих, че са запазили оригиналния саундтрак и шапка! Нещо, което "Мелроуз плейс" и донякъде "90210" съсипаха.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сезонът започна жестоко. Не съм очаквал, че ще заплетат толкова неща от със самия старт. Изгледах само първи епизод, ще изчакам субтитри за втори. Доволен съм много. Страхотно е това, че са запазили основната линия на интрото, заедно с кадрите от ранчото. И за капак музика на Адел в пилотния епизод. Наистина са се постарали много. :1000 (19):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва ли да съм гледал предишните сезони, за да ми е интересн този новия?! Или спокойно мога да почна да следя сериала от новите епизоди ?

Можеш спокойно да го започнеш. Всичко, каквото трябва да знаеш за старите епизоди, се споменава в диалозите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва ли да съм гледал предишните сезони, за да ми е интересн този новия?! Или спокойно мога да почна да следя сериала от новите епизоди ?

 

Не, но ако искаш да гледаш един наистина хубав и смислен филм може да свалиш и оригиналния сериал. Не е изключено да ти дойде малко ретро, но наистина е страхотен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм го гледал, нямах и намерение, но май ще се check-не out след тия суперлативи, дето сипете.

 

Въпросът ми е следния - вие въобще изгледахте ли всички сезони на оригиналния Далас? Аз, доколкото си спомням не ги излъчиха по българска телевизия? Гледал съм го като малък по тогавашния ефир 2. Алкохичката Сю Елън рулираше ;DD

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм го гледал, нямах и намерение, но май ще се check-не out след тия суперлативи, дето сипете.

 

Въпросът ми е следния - вие въобще изгледахте ли всички сезони на оригиналния Далас? Аз, доколкото си спомням не ги излъчиха по българска телевизия? Гледал съм го като малък по тогавашния ефир 2. Алкохичката Сю Елън рулираше ;DD

 

По Евроком със сигурност го даваха целия, за Ефир 2 не знам. Но съвсем ясно си спомням последния епизод.

 

Щом казвате, че е страхотен май верно ще се позанимавам да го изгледам от до... Пък и ме кефат всякви ретро истории! А колко сезона беше тва чудо 6-7 ?!

 

14 сезона е, от 78-ма до 91-ва е вървял.

 

Най-много се кефех на Памела в оригиналните епизоди, уникална жена. Жалко, че всичко свърши толкова гадно с нея и Боби.

 

Много ме радваше и Луси, но сега като я видях в новите епизоди направо се втрещих майна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

14 сезона!? Множко ми се струват...не е ли дотъпял сериала по някое време? Аз за съжаление нямам никви спомени. А и между другото освен в замунда на друго място намират ли се епизоди? Че там след 7-ми сезон не е качване нищо

Link to comment
Сподели в други сайтове

14 сезона!? Множко ми се струват...не е ли дотъпял сериала по някое време? Аз за съжаление нямам никви спомени. А и между другото освен в замунда на друго място намират ли се епизоди? Че там след 7-ми сезон не е качване нищо

Аз ги качвам в замунда. Спрял съм засега, защото още чакаме превода на втори сезон. А след трети сезон няма и английски субтитри и ще е много трудно. Не знам някой дали ще се хване да пише субтитри от нулата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е много странно и едновременно се кефя. Както пишеше на постера: They're back and no, you're not dreaming. 1000%20(29).gif

Иначе силен старт, много ги оплетоха нещата на края на епизода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече 5 дни няма свестни субтитри, баси тъпото. Ако занапред ще трябва да теглим субтитри от загубения сайт на addicted аз ще се откажа да гледам, това е мъчение.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече 5 дни няма свестни субтитри, баси тъпото. Ако занапред ще трябва да теглим субтитри от загубения сайт на addicted аз ще се откажа да гледам, това е мъчение.

О, аз си ги чакам другите. Не че е толкова трудно и без subs, обаче с тези обяснения за петрол и изследванията на Крис и не разбирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм го гледала,само съм го чувала.

 

Оригиналът беше абсолютна мания у нас през 90- те. Аз бях много малка, но го позаглеждах от време на време и ми харесваше. А този едва ли се доближава, но сигурно си струва да го следи човек, ако са му интересни подобни филми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, аз си ги чакам другите. Не че е толкова трудно и без subs, обаче с тези обяснения за петрол и изследванията на Крис и не разбирам.

 

Излязоха вчера... след една седмица :mf_surrender: За 4 еп. сигурно пак толкова ще чакаме. :angry:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Излязоха вчера... след една седмица :mf_surrender: За 4 еп. сигурно пак толкова ще чакаме. :angry:

И то ги направиха юнаците, защото видяха, че чакаме. Онзи в subs.sab още ги е оставил на 50%. Изгледах вече епизода от миналата седмица.

Ребека тъкмо се отказа от плана и сега Джон Рос ще я намеси както не си е мечтала. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериалът е подновен за втори сезон с 15 епизода през 2013! :Vishenka_05:

Якоооооо. Съмнявах се да направят още един сезон, защото мислех, че имат уговорка със старите герои само за тези 10 епизода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Якоооооо. Съмнявах се да направят още един сезон, защото мислех, че имат уговорка със старите герои само за тези 10 епизода.

 

То пак не пречи във втория да оставят само младите и да вкарат нови герои. Макар че без Джей Ар този сериал е нищо.

Рейтингите падат, м/у другото, четвъртият епизод е гледан от малко над 4 млн., докато първият беше гледан от почти 7 млн.

Гледам, че и в Замунда интересът е минимален, на ония там им дай бози за вампири и вещици. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пак не пречи във втория да оставят само младите и да вкарат нови герои. Макар че без Джей Ар този сериал е нищо.

Рейтингите падат, м/у другото, четвъртият епизод е гледан от малко над 4 млн., докато първият беше гледан от почти 7 млн.

Гледам, че и в Замунда интересът е минимален, на ония там им дай бози за вампири и вещици. :mf_surrender:

Винаги като си харесам сериал става така. Много тъпо. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 3 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...