Jump to content



"666 Park Avenue"


Препоръчани коментари

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Още снощи като изгледах трейлъра ме грабна. Един от малкото нови сериали, които мисля да загледам наесен. Страхотен актьорски състав (Ванеса, Тери...) и историята изглежда грабваща. Ще почакаме и ще видим :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурни ли сте, че това ще е сериал, защото според IMDB това е Тв филм с продължителност 93 минути? Тоест еднократно излъчване?

Във фейсбук пише, че сезон 1 започва скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Вчера гледах първи епизод и съм много доволен.Дано сюжета се развива,че това не ми е достатъчно.Ама още е рано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки слабият му рейтинг смятам, че е доста добър и ще го следя. Очаквах Vanessa да е причината да го гледам, но в първата серия звездата изцяло си бе Rachael Taylor. Дано и около мъжа й Henry нещата станат интересни, защото много харесвах Dave Annable в "Brothers and sisters". Terry O'Quinn и Vanessa Williams изглеждат супер нелепо като двойка, но той с този дяволит поглед е просто перфектен за ролята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки слабият му рейтинг смятам, че е доста добър и ще го следя. Очаквах Vanessa да е причината да го гледам, но в първата серия звездата изцяло си бе Rachael Taylor. Дано и около мъжа й Henry нещата станат интересни, защото много харесвах Dave Annable в "Brothers and sisters". Terry O'Quinn и Vanessa Williams изглеждат супер нелепо като двойка, но той с този дяволит поглед е просто перфектен за ролята.

Може ли малко повече инфо?Много ли е зле положението?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен определено ми хареса, щом чак съквартирантката ми, която не гледа сериали със свръхестествени елементи, се зариби значи ще се гледа :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно съм доволен от пилотния епизод. Надявам се рейтингът му да се вдигне и да не го прекратят...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми втория епизод, доста по- интересен от премиерата. На моменти обаче ми идва адски клиширан като диалози и действие. Да не говорим и за шибаните зъби на Дейв Анабел, ужасно шъшка хаха

 

За съжаление обаче рейтинга е ужасно слаб- 5,1 млн снощи. Със сигурност виждам още 1-2 епизода да излъчат. Дано стане някакво чудо :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми втория епизод, доста по- интересен от премиерата. На моменти обаче ми идва адски клиширан като диалози и действие. Да не говорим и за шибаните зъби на Дейв Анабел, ужасно шъшка хаха

 

За съжаление обаче рейтинга е ужасно слаб- 5,1 млн снощи. Със сигурност виждам още 1-2 епизода да излъчат. Дано стане някакво чудо :(

 

Засега е доста интересно, но наистина не мисля, че ще му се радваме още много.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса :))

 

ПП 5,1 млн нисък рейтинг ли е ? Има сериали с по 2 и не ги спират :)

 

За кабелни канали като ABC Family, CW и прочие 2 е много, за национални (все едно нашите БНТ,Нова) е адски малко.

 

Тъпото е, че актьорския състав е страхотен, има потенциал в историята, а заради единия рейтинг може да си остане и с 13 епизода само, ако не и по- малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Съгласен съм. Най-сетне интересен епизод, първите няколко като цяло бяха голяма скука и тъпчене на едно място. Дано да се развие добре, въпреки че е ясно, че само един сезон ще има...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да каже има ли някакво покачване в рейтинга или...?

За съжаление продължава да е слаб и най-вероятно ABC ще го спре. :ac: Аз гледах само пилота и след като видях, че рейтинга не е добър реших да изчакам с другите епизоди. Имах очаквания, че шоуто ще е хитово, предвид актьорския състав и интригуващите промота...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...