Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Току-що изгледах последният епизод за сезона. Страхотен беше. Особено последните няколко минути. Ето такива финали обичам, да ме държат на нокти до септември. Интересно е, че при този сериал всеки сезон става все по-интересен, а не обратното.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно се радвам, че го подновиха, макар и рейтингът му да не е от най-високите.

Определено този сериал ми е сред най-любимите! Любимият ми персонаж е Силвър, макар да вкараха много драма около нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Айде започна новият сезон. Току-що изгледах серийката. Много силно начало на сезона. Радвам се, че Деби се върна. Хубаво е да се появяват от време на време героите от първите сезони.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ли си да го подновя, защото спрях да го гледам по средата на миналия сезон. Ужасно се разводнява всеки път и са силни само отделни епизоди. Той, "Лъжкините" и "Клюкарката" направо дразнят и все ги отлагам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ли си да го подновя, защото спрях да го гледам по средата на миналия сезон. Ужасно се разводнява всеки път и са силни само отделни епизоди. Той, "Лъжкините" и "Клюкарката" направо дразнят и все ги отлагам.

И да, и не. Аз едва изгледах миналия сезон, но първата серия от този я изгледах на един дъх... Като цяло обаче е безсмислено да се следи и 90210, и Госипа, и Лъжкините и повечето сериали като цяло... След 2 сезон ги разводняват адски много. Аз ще си ги догледам, защото са последни сезони уж, но иначе ако си спрял веднъж е излишно да ги подновяваш...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гадно е, защото гледаш примерно промото за началото на сезона и те хваща яд, че си го спрял, а то станало интересно. То всъщност се оказва, че е за определената серия, после пак е едно влачене. Единствените, които никога не ми втръснаха са "Съпругите" и "Анатамоята на Грей", дано "Отмъщението" се задържи така, също е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гадно е, защото гледаш примерно промото за началото на сезона и те хваща яд, че си го спрял, а то станало интересно. То всъщност се оказва, че е за определената серия, после пак е едно влачене. Единствените, които никога не ми втръснаха са "Съпругите" и "Анатамоята на Грей", дано "Отмъщението" се задържи така, също е интересно.

 

Ами на мен досега 90210 не ми е омръзвал. Според мен даже с всеки изминал сезон става все по-интересен. Този сезон не е официално обявен като последен, но мисля, че поради постоянно намаляващия рейтнг, скоро ще го обявят за финален сезон.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, няма омръзване това сериалче. Очертава се доста заплетен сезон.

 

СПОЙЛЕР!

Финалът на втория епизод ме разби! Какво ли е станало с Ванеса? Дали умря? Ще се заформят интересни неща покрай тази случка. Нямам търпение за следващия епизод. От новите сезони на сериалите, които гледам, засега най-интересно вървят "90210" и "Отмъщението". 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, няма омръзване това сериалче. Очертава се доста заплетен сезон.

 

СПОЙЛЕР!

Финалът на втория епизод ме разби! Какво ли е станало с Ванеса? Дали умря? Ще се заформят интересни неща покрай тази случка. Нямам търпение за следващия епизод. От новите сезони на сериалите, които гледам, засега най-интересно вървят "90210" и "Отмъщението". 

 

Подкрепям те! Страхотен втори епизод. Обаче рейтингът му пада все повече... Не искам да го спират! :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям те! Страхотен втори епизод. Обаче рейтингът му пада все повече... Не искам да го спират! :girl_cry2:

 

И аз не искам да го спират! :girl_cry2: Дано направят като с Клюкарката и да му дадат един последен шести сезон.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не искам да го спират! :girl_cry2: Дано направят като с Клюкарката и да му дадат един последен шести сезон.

И аз на това се надявам. Сериалът може да не е от най-популярните или гледаните, но пък за сметка на това има свежи и интересни идеи, персонажите са страшно готини и има още накъде да се развива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз на това се надявам. Сериалът може да не е от най-популярните или гледаните, но пък за сметка на това има свежи и интересни идеи, персонажите са страшно готини и има още накъде да се развива.

 

Напълно съм съгласен. Това е единственият сериал, който с всеки изминал сезон ми става все по-интересен. Но колкото и да искаме още един сезон, май няма да го бъде. Рейтингите са мнооого зле. Тази седмица дори епизодът на "Клюкарката" е бил по-гледан от този на "90210".

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Сериалът е прекратен. Този сезон ще е последен. Финалът е на 13 май. (в България на 14). Ще ми липсва сериалчето, но си беше ясно, че ще го спрат, рейтингът беше изключително зле. Дано му направят подобаващ финал.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериалът е прекратен. Този сезон ще е последен. Финалът е на 13 май. (в България на 14). Ще ми липсва сериалчето, но си беше ясно, че ще го спрат, рейтингът беше изключително зле. Дано му направят подобаващ финал.

 

Чувствам се кофти... Ще ми липсват всички персонажи, а доколкото разбрах в последния епизод ще има преход във времето, може би 5 години както правят винаги...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чувствам се кофти... Ще ми липсват всички персонажи, а доколкото разбрах в последния епизод ще има преход във времето, може би 5 години както правят винаги...

 

Да. И на мен ще ми липсва сериалчето. Дано поне финалът е изпипан.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериалът е прекратен. Този сезон ще е последен. Финалът е на 13 май. (в България на 14). Ще ми липсва сериалчето, но си беше ясно, че ще го спрат, рейтингът беше изключително зле. Дано му направят подобаващ финал.

 

Най-накрая. Винаги е бил доста безсмислен тоя сериал, за разлика от оригинала. Крайно време беше да го спрат, дори се учудвам, че докараха чак до пети сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Дааа. Епизодът тази седмица беше много забавен. Жалко, че ще чакаме един месец до следващия. Жалко и че остават само 5 епизода до финалът.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Епизодът тази седмица беше много интересен, обаче краят... :o Надявам се всички да са добре след инцидента.

Жалко, че на 14-ти излиза последният епизод на сериала. Много ще ми липсва. Може би това е единственият сериал, който след толкова сезони си остана все така интересен и не го забозиха. Даже последните 2 сезона са ми любими.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизодът тази седмица беше много интересен, обаче краят... :o Надявам се всички да са добре след инцидента.

Жалко, че на 14-ти излиза последният епизод на сериала. Много ще ми липсва. Може би това е единственият сериал, който след толкова сезони си остана все така интересен и не го забозиха. Даже последните 2 сезона са ми любими.

 

Много ще ми липсва! :girl_cry2:

Финалът на епизода бе покъртителен, не знам какво ще се случи в последния, но ме е жал за Ейд и Силвър, баси!1000%20(34).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ще ми липсва! :girl_cry2:

Финалът на епизода бе покъртителен, не знам какво ще се случи в последния, но ме е жал за Ейд и Силвър, баси!1000%20(34).gif

Дааа, за Силвър май финалът няма да е щастлив. :dontgetit:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Край. Свърши и този страхотен сериал. Финалът беше горе-долу добър, но можеше да доразвият нещата и за другите персонажи, освен Ани. Според мен трябваше да покажат и някои от старите сезони, но все пак беше добре.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...