Jump to content



Препоръчани коментари

Край. Свърши и този страхотен сериал. Финалът беше горе-долу добър, но можеше да доразвият нещата и за другите персонажи, освен Ани. Според мен трябваше да покажат и някои от старите сезони, но все пак беше добре.

В специалния епизод, който е бил излъчен преди финала е имало откъси от старите сезони, интервюта с актьорите...

 

Аз също смятам, че в този епизод се наблегна най-много на Ани и само при нея видяхме някакъв завършек. Как може точно на любимия ми персонаж да оставят така историята?

Никога няма да разберем какво ще се случи със Силвър. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен Ани ми беше любимка и се радвам, че за нея нещата се наредиха. За Силвър - да, много кофти. Трябваше за всички да има щастлив край. Но пак ще кажа - велик сериал.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Специалния епизод ме трогна страшно много!

Ще ми липсва сериала, персонажите, актьорите.. всичко!

Дано открият своето място зад светлините на прожекторите и да ги виждаме често в нови продукции!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Някакъв саундтрак към сериала има ли?Търсих в Замунда, но нищо не намерих.

Иначе сериалът е много як.На 1 сезон съм, 4 епизод.Много свежа продукция.1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някакъв саундтрак към сериала има ли?Търсих в Замунда, но нищо не намерих.

Иначе сериалът е много як.На 1 сезон съм, 4 епизод.Много свежа продукция.1000%20(30).gif

 

Мога да ти помогна с това - Тук можеш да преслушваш откъси от песните от всеки епизод и след това да си ги потърсиш от другаде, за жалост не могат да се свалят от този сайт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...