Jump to content



Supernatural / Свръхестествено


Препоръчани коментари

supernaturalposter_.jpg

##Режисьор : Kим Менърс

##В ролите : Джаред Падалеки, Дженсън Екълс, Миша Колинс, Джим Бийвър, Джулиян Ричингс, Марк Шепърд

##IMDB : Линк към IMDB

##Държава : САЩ

##Година : 2012

Сериалът проследява историята на двама братя - Сам и Дийн Уинчестър, които пътуват из Америка в черен шевролет, разследвайки и борейки се с паранормални същества и други необясними явления. Повечето от тях са базирани на американски градски легенди и фолклор. По своя път двамата братя се изправят срещу свръхестествени същества като вампири, върколаци, духове и демони. Сам Уинчестър е студент по право, решен да избяга от миналото си, за разлика от по-големия си брат. Още от малки баща им ги обучава в търсене на злите сили, убили майка им. Така те израстват като ловци на свръхестествени същества. Сам успява да се отскубне от тази си участ и живее щастлив живот с приятелката си Джесика, навлизайки в света на правото. Дийн остава с баща си в "ловуването". Съдбата обаче е решила друго и на братята предстои отново да поемат по следите на свръхестественото зло.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гледах 2 серии от първи сезон и ми се стори доста скучен ....

Поредният сериал за свръхествествени същества и ловци,които ги убиват .... и то по някакви супер смешни начини.

Не знам дали по-натам ще стане по-интерес,но изгубих интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах 2 серии от първи сезон и ми се стори доста скучен ....

Поредният сериал за свръхествествени същества и ловци,които ги убиват .... и то по някакви супер смешни начини.

Не знам дали по-натам ще стане по-интерес,но изгубих интерес.

 

И на мен първите епизоди не ми харесаха, обаче от 2-ри Сезон нататък е жесток!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сезона не е последен :zatvorena:

Умирам за този сериал,обожавам го напрао толкова го обичам,че си давам едната ръка за него!!!!!!

В края на 5-ти сезон (което всъщност трябваше да е края и на сериала) съм ревал кат' бебе.. тия двамата братя ги обичам и аз като такива.

ПУУУУУУ ИЗРАСНАХ С ТОЗИ СЕРИАЛ,КОЛКОТО И ГОЛЯМА БОЗА ДА Е,ДАНО ИМА ОЩЕ 1 СЕЗОН! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сега се мъча с първи сезон и ми идва прекалено измислено, чак смешно на места вс... Ама ще се опитам лека-полека да стигна до заветните убийствено яки серии по-нататък, за които всички уж говорят :1000 (10): :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сега се мъча с първи сезон и ми идва прекалено измислено, чак смешно на места вс... Ама ще се опитам лека-полека да стигна до заветните убийствено яки серии по-нататък, за които всички уж говорят :1000 (10): :1000 (29):

 

Аз също го заразях по време на първи сезон, прекалено детски и наивен ми се стори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сте стигнали до 3-ти сезон!Там започва вече яката развръзка на първите два сезона и в същото време се завързва за следващите два ЗРЕЛИЩНИ 4-ТИ И 5-ТИ СЕЗОН!ЕПИЧНО Е,ПОВЯРВАЙТЕ МИ.Който продължи да го гледа и стигне до тези епизоди ще изпита едно от най яките удоволствия :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мнение съм,че сериалът трябваше да приключи,когато все още интересът към него беше сравнително висок - 5/6 сезон. Всичко след това е много измислено,искам да свърши - така само го разводняват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно, на мен пък първи, втори и трети сезон са ми фаворитите, после с ангелите много се разводни, а сега честно казано едвам гледам сериите, има някои наистина тъпи, въпреки че последните две бяха добри.
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък сериала ми е един от любимите! Последният сезон наистина ми е леко скучен, но се надявам да го пооправят, особено сега с Боби стана интересно!
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Аз също го заразях по време на първи сезон, прекалено детски и наивен ми се стори.

Аз даже си купих първите 4 сезона на ДВД, ама после го зарязах след 5 ти. Сега обаче ще си го догледам. Надявам се след 7 ми да свърши, защото много го разводниха. Сериала не е детски, интересед е според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има 8-ми Сезон 1000%20(6).gif

:clap: Да,егати кефа!

Лошото е,че догодина ще има много мъка ако 8-мия е последен.. :[ Тогава ще завършвам училище,сериала ще ми свърши за винаги,пу да му се невиди!Много рев.. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Е успях да се преборя с мега скучните и измислени серии. Изгледах всичко, но предимно заради Дийн :Vishenka_05: признавам си :D

Сезоните с чупенето на оковите и с Апокалипсиса са най-яки, трябваше тогава да го спрат.

Тва с ливиатаните е бая тъпо, както й финала на 7ми сезон... само там не бяха ги пращали, надявам се 8ми сезон да е финален, защото се поизчерпаха.

 

ПС: Сериите с фокусника са най-яки...

ПС2: Трябваше да оставят Дийн да си е Лиса и Бен...

ПС3: Кас е мега як, особено в последния сезон с неговите пчелички и цветенца и прочие е голям сладур.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Нямам търпение за Октомври! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Толкова много ми харесва този сериал - може би най-добрия на CW изобщо! Много интересни истории, добър актьорски състав (и много красив :Vishenka_05: ), абе изобщо нямам забележки. Единствената голяма спънка е адски скучния сецон 6-ти, който едва изгледах. Отврат беше, с изключение на няколко епизода! Иначе 3-ти, 4-ти и 5-ти сезон си остават "златната ера" на сериала - страшни са и 3-те! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Supernatural-Season-8-2012--Front-Cover-68327.jpg

##Режисьор : Kим Менърс

##В ролите : Дженсън Екълс, Джаред Падалеки, Миша Колинс, Джим Бийвър, Джулиян Ричингс, Марк Шепърд

##IMDB : Линк към IMDB

##Държава : САЩ

##Година : 2012/2013

Сериалът проследява историята на двама братя - Сам и Дийн Уинчестър, които пътуват из Америка в черен шевролет, разследвайки и борейки се с паранормални същества и други необясними явления. Повечето от тях са базирани на американски градски легенди и фолклор. По своя път двамата братя се изправят срещу свръхестествени същества като вампири, върколаци, духове и демони. Сам Уинчестър е студент по право, решен да избяга от миналото си, за разлика от по-големия си брат. Още от малки баща им ги обучава в търсене на злите сили, убили майка им. Така те израстват като ловци на свръхестествени същества. Сам успява да се отскубне от тази си участ и живее щастлив живот с приятелката си Джесика, навлизайки в света на правото. Дийн остава с баща си в "ловуването". Съдбата обаче е решила друго и на братята предстои отново да поемат по следите на свръхестественото зло.





СВЕТОВНА ПРЕМИЕРА: 3 ОКТОМВРИ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, няма да е последен със сигурност (ако естествено няма нисък рейтинг - дано не стане така). Новият showrunner (как се превежда това на български) казва, че със идеята, която развива, ще може и до 10-ти сезон да се стигне. :Vishenka_05:

 

Със смесени чувства съм за трейлъра на 8-ми сезон - хем това за другото слово на Бог е добро, хем нещо ме дразни в цялостната концепция. Събирането на двамата братя вече сме го виждали няколко пъти - искаше ми се този пък някак по-различно да го измислят. Но ще видим де - трейлъра не може да води до генерални изводи. Утре е денят! 1000%20(34).gif1000%20(34).gif1000%20(34).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък няма да го гледам в четвъртък.. егати тъпото,да гледам "Supernatural" като знам,че на другия ден съм на училище :mf_surrender:

Ще го гледам в петък заедно с вампирясалите :Vishenka_05:

Иначе на мен новия трейлър ми хареса,според мен този сезон ще е мега добър защото развитието за левиатаните (така ли се пишеше? 1000%20(29).gif) ще е сега ии въобще.. ;д

Абе дано започнат силно :zatvorena:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...