Jump to content



Supernatural / Свръхестествено


Препоръчани коментари

Джаред и Дженсън имат подписани договори и за 10-ти сезон, дано той да е последен. Ако гледаме ретинги, може и още 10 години да продължи, ама стига толкова. 1000%20(29).gif

 

Бтв, нали Ерик Крипки, дето е създателя и до 5-тш сезон шоурънъра, в момента си има нов сериал - Революция. Да, ама тоя сериал тая година не върви добре. Дано да го спрат и да се върне при Свръхестествено за 10-ти сезон. Тогава вече можем да очакваме пак нещо неземно яко като 3-5 сезон. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 114
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

По-доволен не мога да бъда от развитието на този сезон до момента.

Явно са решили като за последен да го направят перфектен, макар че никъде не е обявено, че е последен!

Май ще го закръглят на 10 сезона, но да видим.. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

После как да не обичаш този сериал. Брутален 3-ти епизод, брутален!

 

Недоволните да отиват да гледат "Дневниците на вампира". При тях никога не се е случвало да циклят и винаги имат нови и нови идеи! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

После как да не обичаш този сериал. Брутален 3-ти епизод, брутален!

 

Недоволните да отиват да гледат "Дневниците на вампира". При тях никога не се е случвало да циклят и винаги имат нови и нови идеи! :feminist_en:

Всъщност новия сезон на Дневниците не започна зле.

 

Иначе определено първите серии на Supernatural са доста добри. :1000 (33):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не мога да ви опиша колко съм доволен от всичките 5 епизода досега, направо е удивително как вдигнаха нивото този сезон!

Последния епизод беше страхотен, смях се със сълзи, почувствах, че това наистина си е моя сериал. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да ви опиша колко съм доволен от всичките 5 епизода досега, направо е удивително как вдигнаха нивото този сезон!

Последния епизод беше страхотен, смях се със сълзи, почувствах, че това наистина си е моя сериал. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :phpgrin2:

Да,много як беше последния. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Десети сезон е потвърден!

Вече не се радвам обаче, по-скоро го приемам като нещо обикновено.. докато има епизоди ще гледам, това е сериала който ме е вълнувал най-много някога.. до 5 сезон обаче. След това ме разочароваха с цели 3 сезона и чак сега 9-ти е хубав почти изцяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Снощи реших да го продължа, пуснах си 18 епизод и се наложи да си удрям шамари и да стоя прав в стаята, за да не заспя (не преувеличавам), страшна скука, направо не знам как са се наели да правят и десети сезон... :1000 (27):

Почвам следващите епизоди, за да ги изгледам защото вече толкова години съм следял, не, че ми е интересно.. ако преди 5 години някой ми беше казал, че ще дойде ден когато с такава досада и по задължение ще гледам "Supernatural" щях да го изнасиля публично. :1000 (29):

Все пак се надявам да се случат по-интересни неща сега към края на сезона... :pokey:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи реших да го продължа, пуснах си 18 епизод и се наложи да си удрям шамари и да стоя прав в стаята, за да не заспя (не преувеличавам), страшна скука, направо не знам как са се наели да правят и десети сезон... :1000 (27):

Почвам следващите епизоди, за да ги изгледам защото вече толкова години съм следял, не, че ми е интересно.. ако преди 5 години някой ми беше казал, че ще дойде ден когато с такава досада и по задължение ще гледам "Supernatural" щях да го изнасиля публично. :1000 (29):

Все пак се надявам да се случат по-интересни неща сега към края на сезона... :pokey:

Не искам да те разочаровам, но... сериалът вече не е това, което беше. Има някоя и друга интересна серия, но като цяло е пълна боза... Финалът на сезона беше покъртителен. Не съм сигурна дали ще продължа да го следя на есен. :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз отдавна съм казал, че този сериал след 5-ти сезон е на доизживяване, истинския край беше тогава. Гледах одеве и 19 епизод, имах чувството, че съм си пуснал нискобюджетен филм на ужасите, много нелепо изглеждаше всичко... страшно отегчително стана вече. Имам чувството, че малкото останали да следят сериала са хора като мен, дето не искат да го спират поради това, че вече толкова години го следят. Разочарование отвсякъде, за какво трябваше да го продължават? Можеше да си запомним сериала с добро, а не с това, че едвам сме го догледали от скука.. :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз отдавна съм казал, че този сериал след 5-ти сезон е на доизживяване, истинския край беше тогава. Гледах одеве и 19 епизод, имах чувството, че съм си пуснал нискобюджетен филм на ужасите, много нелепо изглеждаше всичко... страшно отегчително стана вече. Имам чувството, че малкото останали да следят сериала са хора като мен, дето не искат да го спират поради това, че вече толкова години го следят. Разочарование отвсякъде, за какво трябваше да го продължават? Можеше да си запомним сериала с добро, а не с това, че едвам сме го догледали от скука.. :1000 (27):

На абсолютно същото мнение съм. Вероятно ще изгледам и следващия сезон, но само ако е последен. В противен случай няма смисъл да си доразвалям впечатленията и спомените от сериала. :gun_bandana:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от 9 сезона си позволих да гледам непознат епизод с превъртане, просто не издържах.. 20-ти беше върхът на скуката. Някой може ли да ми каже кой е сценарист на този сериал и защо си позволяват да използват името "SUPERNATURAL" ? Не е честно!

Направо не знам как ще изгледам оставащите 3 епизода :1000 (27): Силно се съмнявам да имат повече от 500,000 зрители на епизод вече, нивото много спадна, единствените познати персонажи си останаха Сам и Дийн, всички други са преходни и човек просто не се вълнува от съдбите им. Двама героя не са достатъчни при все, че единия така или иначе си е скучен и безинтересен... страшно разочарование, ето това е съдбата на всеки успешен сериал, който не бива спрян навреме заради лакомията на продуцентите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 епизод мен пък ми хареса, историята беше интригуващата, все пак нали това трябваше да им е спин-офа, жалко, че няма да бъде реализиран. Всъщност наистина ме изкефи, щом даже като споменаха Метатрон и Кастиел, не ми се искаше да свършва, защото това означава пак да се върнем към тъпата история.

Иначе след силния спад (най-сетне) на TVD в последните няколко месеца, SPN е най-гледаният сериал по The CW, което не ми дава надежди, защото това значи още сезони...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък точно тогава се обнадеждих защото историята, колкото и да е тъпа, поне си е за героите, които в крайна сметка са причината все още да следя сериала. :1000 (29):

Е как, аз пък разбрах, че "The originals" е най-гледания сериал на CW?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам 3 епизода за гледане, а много ме мързи.

Няма по-отегчителен сериал :1000 (29): Едвам се навивам да почна да го гледам вече, за нищо не става.. :helpsmilie:

 

 

Гледам, че преди година и половина съм бил в същото положение, но все пак съм останал верен фен, те това е то да си мазохист! :1eye:

 

Сега чета коментарите в замунда (най-много по 21 се събират) и там хората са разочаровани, даже прочетох и друг коментар подобен на моя за "нискобюджетния филм на ужасите". Само като си представя, че преди 5-6 години имаше по 600+ коментара на последния епизод и по 200+ на седмичните епизоди... :cry2: Ех, носталгия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз отдавна съм казал, че този сериал след 5-ти сезон е на доизживяване, истинския край беше тогава. Гледах одеве и 19 епизод, имах чувството, че съм си пуснал нискобюджетен филм на ужасите, много нелепо изглеждаше всичко... страшно отегчително стана вече. Имам чувството, че малкото останали да следят сериала са хора като мен, дето не искат да го спират поради това, че вече толкова години го следят. Разочарование отвсякъде, за какво трябваше да го продължават? Можеше да си запомним сериала с добро, а не с това, че едвам сме го догледали от скука.. :1000 (27):

 

 

Гледам, че преди година и половина съм бил в същото положение, но все пак съм останал верен фен, те това е то да си мазохист! :1eye:

 

Сега чета коментарите в замунда (най-много по 21 се събират) и там хората са разочаровани, даже прочетох и друг коментар подобен на моя за "нискобюджетния филм на ужасите". Само като си представя, че преди 5-6 години имаше по 600+ коментара на последния епизод и по 200+ на седмичните епизоди... :cry2: Ех, носталгия!

 

Съгласен съм, само дето не ми е чак толкова крайно мнението. 1000%20(29).gif

Еми да, истинският финал беше този на 5ти сезон, само дето Сам трябваше да остане в дупката. След това си го доизмисляха. В шести, най-тъпият според мен, имаше много малко епизоди, които запомних. В седми беше интересно с левиатаните, бяха готини, но пак не беше същото, там някъде май беше и историята с Кас и Мег, осми пък съвсем, макар че накрая ме емоционира, а девети пък вече беше доста посредствен, ама няма как, толкова много епизоди. Поосраха го, дано в последния сезон се постараят повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, 21 епизод беше зрелищен, убийството на Абадон беше точно каквото трябваше да е, а Дженсънчо отново беше във вихъра си точно в тази сцена. :1000 (29): Много смислена серия! В такива моменти ми се иска сериала да продължава вечно, ама като се сетя, че това се случва 2 пъти на 23 епизода... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е финал! :yoji: Епизода като цяло не беше много силен като за финал, но същинския край ме изкефи. Почти убеден съм обаче, че още във втори епизод на 10-ти епизод Дийн ще е отново нормален и интригата, която я има сега ще се изпари, а аз ще съм принуден да гледам още 21 епизода скука и тъпотия. :1000 (29): Дано не съм прав...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...