Jump to content



Стъклен дом: Спасението


Препоръчани коментари

Stuklen%20dom-Spasenieto.jpg

 

Тази пролет в българския ефир предстои един голям финал – последният сезон на култовия сериал на bTV “Стъклен дом”. Това е първата българска филмова продукция, с която беше наложен изцяло нов модел в производството на модерно кино за малкия екран у нас. „Стъклен дом” възроди интереса на зрителите към българските сериали и успехът му стимулира развитието на съвременната ТВ и кино индустрия в България.

 

„Стъклен дом” повлече крак, той даде началото на бума на българските сериали и така отвори врати да се снимат още много други такива продукции.

 

Сериалът създаде ново поколение звезди в българското кино и театър - хора, които бяха абсолютно непопулярни за публиката, изведнъж станаха звезди, познават ги навсякъде, хората ходят да ги гледат в театъра, гледат ги по телевизията”, коментира звездата от „Стъклен дом” Асен Блатечки.

 

„Израснах в много положителна посока по отношение на творческите ми и професионални ангажименти, превърнах се в професионална актриса и научих много от колегите си”, споделя за работата си в сериала младата звезда на българското кино Радина Кърджилова.

 

„Стъклен дом” се радва на огромен зрителски интерес от самия си старт. В последния сезон, излъчен през есента на 2011 г., всеки епизод е привличал средно половината от цялата телевизионна аудитория според данните на GARB.

 

Предстоящият финален сезон на „Стъклен дом” ще бъде под надслова „Спасението” и ще разкрие края на историята, стартирала в българския ефир преди 2 години – на 11 април 2010 г. Всички герои ще бъдат изправени пред труден избор, от който ще зависи животът им. В момента се снимат сцени от последните епизоди на сериала, пълни с екшън, каскади, драматични обрати и напрежение.

 

Каква ще бъде развръзката за Касабови, Атанасови, Жекови, Ставреви, зрителите ще разберат скоро в „Стъклен дом: Спасението” по bTV.

 

Cinefish

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

4ти сезон беше мега малоумен, последния епизод едва го изтърпях. Не знам дали ще го гледам, най-много да изгледам последния епизод, за да разбера как свършва всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

4ти сезон беше мега малоумен, последния епизод едва го изтърпях. Не знам дали ще го гледам, най-много да изгледам последния епизод, за да разбера как свършва всичко.

 

Аз не го и помня,а с такъв интерес гледан сезон 1. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
В началото беше доста добър, после затъпя ..четвъртия сезон дори не съм го изгледал, а и като гледам колко време е минало си давам сметка колко ми е интересен, но най-вероятно ще се напъна да го изгледам преди да почна петия.Надявам се поне Боряна да се е научила да играе, че е толкова смешна..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то 4 сезон свърши с най-обикновена серийка, как да го помните. Онзи психар, дето тормозеше Боряна не си плати, тепърва ще се вихри. То си клонят нещата към развръзка. Ще ми е мъчно за сериала, но се радвам, че приключва, защото се изчерпа. Дано и те не решат да се правят на оригинални с някой драматичен финал, убивайки някоой от главните, че ми писна вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отначало ми беше много тъпа серията, но натам става интересно! Радвам се, че започна :Vishenka_05: Но това с този сайт е много скапано, ако ще излизат така предварително......

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми беше много скучен-20-30 мин. нищо не се случва, после малко се раздвижиха нещата, Асен го дават от време на време, дори и той не спасява епизода, да видим какво ще е после.

Асен не е този, който да "спасява" нещо. Образът му отдавна е изчерпан. Сценаристите просто нямат свежи идеи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли не разбрах, че са започнали да го излъчват?

Гледали са го във voyo, като се регистрираш получаваш 3 дни безплатен абонамент, но после за да гледаш напред трябва да си плащаш.

От трейлъра на последния сезон не ме грабва абсолютно нищо, освен това, че е последен. Миналия сезон наистина бе пълен провал, сега ще оправят навързаните тъпотии. "Стъклен дом" според мен трябваше да приключи още след третия сезон.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ли си да продължа да го гледам, добре ли беше началото ?

Лично на мен много ми хареса. Имаше напрежение по време на цялата серия.

А, Яна Маринова е станала още по-красива! :in_love:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Молските изпълнения стават все още, но нещо зарязаха любовните. Алекс и Хари бяха три- четири сезона по- интересната двойка , а сега два епизода е такава мъка с Дани и Сиана. И историята с ромите също започва да писва яко. Много по- бързо можеха да развият нещата там, а не да ни дават по сто пъти болницата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса. Е с изключение на мис Боряна, която пак ще направи глупостта на сезона, вече го виждам... Но има напрежението, което липсваше в предишните серии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой може ли да ми даде линк с последните 2 епизода,че не го гледам ама трябва да го намеря и не съм наясно къде го качват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...