Jump to content


Мадона представя MDNA


Препоръчани коментари

250.jpg

 

1 GIRL GONE WILD

2 GANG BANG

3 I'M ADDICTED

4 TURN UP THE RADIO

5 GIVE ME ALL YOUR LUVIN'

6 SOME GIRLS

7 SUPERSTAR

8 I DON'T GIVE A

9 I'M A SINNER

10 LOVE SPENT

11 MASTERPIECE

12 FALLING FREE

 

"По-голямата част от албума ще зарежда с много енергия и екшън!", споделя певицата за предстоящия си албум. Новият албум на Мадона е 12 поред, като през 2008 година тя издаде "Hard Candy".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обложката изглежда убийствено, страхотна е, браво за идеята. И името на албума също ми допада като замисъл. Дано има хубави песни, предстои да чуем :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми се завива свят от обложката :1000 (29):

 

Не очаквам добър албум. От чутото до момента няма дори една нота, която да ме грабне. А и като гледам не само мен, при положение, че всичко излязло до момента се провали, включително рекламираното пред уж рекордна публика на СуперБол.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен провал за Мадона. След 3 години пълно отсъствие от музиката феновете бяха зажаднели за нещо ново от нея и не мога да повярвам как можа да изкара такива бози, че дори и при това положение да не стигнат до никъде.... Не очаквам нищо от албума

Link to comment
Сподели в други сайтове

С всяка нова песен в последните 5,10 години Мадона ми става все по-любима. Не съм от почитателите на творчеството й от началото, но в последните години ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм харесвал музиката на Мадона, ама дори аз очаквах нещо, но наистина всички получихме едно...... нищо.

Това, когато се разочаровах от първите 2 сингъла, след като чух целия албум се оказа добър, "Gang band" е уникално яка, както и "Masterpiece", "I don't give a..", "I'm a sinner" и вече зарибилата ме "Girl gone wild" :) Всъщност само 2-3 песни изобщо не харесвам, албумът не хваща от 1во слушане, а от поне 3то.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...