Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Някой може ли да даде превод на цялата песен? Сърбите имат голям усет за силни текстове.

Ja imala bih šta da ti kažem za kraj Za kraj Al' plašim se da imam loš predosećaj Da i najlepše reči ove noći bi pale u ludo Da te njima zadržim, kraj nje je krajnje suludo Ja imala bih još toga, znam, da ti dam Za kraj Al' kasno je sad, kasno je da pokušam Kad svih godina ovih samo sebe sam svesno lagala Lagala da ne mogu i ono što sam mogla i morala [Refren] Sad da ti pokažem ljubav Ti bi se naglas smejao Mislio da sam luda Mislio da si sanjao Sad da ti pokažem ljubav To više ne bi bilo to Ma ni ti me takvu nikada Više ne bi voleo Ja imala bih još toga, znam, da ti dam Za kraj Al' kasno je sad, kasno je da pokušam Kad svih godina ovih samo sebe sam svesno lagala Lagala da ne mogu i ono što sam mogla i morala Sad da ti pokažem ljubav Ti bi se naglas smejao Mislio da sam luda Mislio da si sanjao Sad da ti pokažem ljubav To više ne bi bilo to Ma ni ti me takvu nikada Višе ne bi voleo Ali ti me takvu nikada Višе ne bi voleo
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, boy_07 каза:

Много я вузхваляват. Вероятно песните в албума ще са в тоя стил и наистина тая година ще има нов голвм концерт на Усче

Braja и Ханданович правят новият й албум. Надяваме се да е нещо по-лирично, а да не е клубна терминаторка. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е тежка, има драматизъм, изисква повече време и усилие за възприемане... така че не е за всеки вкус и не е и направена с тази цел. Сърбите се уважават и са колегиални въпреки всичко - тук такава песен за някого кога ще направим?

Честно казано, ако Цеца пусне сносен албум с прилични песни - без такива като "Дидуле", бих го слушал, аз последните ѝ два ги имам. Колкото и да не я издържам като човек, не мога да не призная, като издаде хубава песен. Само те двете с Драгана запазиха гласовете си и ако пуснат балада, удря в сърцето. Брена също, но на нея не всичко ѝ лежи, много провлачено вибрато докарва вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

След като Кучкетина изтряска 20 милиона гледания в тубата, вече всяка ера на Мили П. има минимум по един 20 милионов хит:
Govor Tela era (2012-2014): Seksi Senorita
Boginja era (2015-2016): Mogla sam; Boginja; Lujbi, lujbi; Baja Papaja; Selfie; Jos se branim cutanjem;
Zauvek era (2017-2019): Operisan od ljubavi, Tako mi i treba; 
Standalone singles era (2020): Papi
Posesivna bivsha era (2021-2022): Seceru, Provereno;
Lav era (2023-2024): Kucketina;

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , stereoto_ каза:

Истината е, че на Милица ще й е много трудно да настигне Александра Прийович. Да не кажа, че няма никога да успее.. 

Не знам коя е тази? Някоя слугиня на Цуца или Карли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милица преди влагаше във видеа, а в последните 2 албума са тотал щета. И е свръх артистична, сърбите май не се кефят на толкова пренавити певачки, те си искат статичната Цеца. :D 

Карла коя беше? Тотален флоп с този албум при все, че не беше издавала 13 години. Много зле се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.01.2024 г. от 19:55, pacho каза:

Милица преди влагаше във видеа, а в последните 2 албума са тотал щета. И е свръх артистична, сърбите май не се кефят на толкова пренавити певачки, те си искат статичната Цеца. :D 

Карла коя беше? Тотален флоп с този албум при все, че не беше издавала 13 години. Много зле се получи.

абсолютен флоп, дам, дам....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия от Хайп са много подмолни с подобни подвеждащи и манипулативни заглавия. Тя дори каза, че "изведба"-та на Цеца ѝ харесва... Явно и там медиите са дъно. И като цяло няма начин да не се спомене нещо за Цеца или Прийович с цел провокацийка.

Вместо да я поздравят за благотворителността или да я питат нещо за новите песни, албум... или за канала ѝ, който е скрила, защото се съди с Миле Бас... и не само тя, а всички от Южни ветар са го погнали, и най-вече жената на Синан. Не знам точно каква е драмата, но става дума за ютуб отчисления.

Успех на концертите, не се съмнявам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 7 часа , DenFevgo каза:

Когато си поръчаш извънземно от АлиЕкспрес...

Поне си я поръчват заразлика от Баба ти, дето с 300 зора пълни НДК-то на културата цяла година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Драгана леко са й претопляли манджата през 1999-та. :D

 

 

 

Лепа Лукич се била простила със сцената с концерт. Вече не я слуша и главата много, иначе пее по-дълго и от Лили Иванова.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яко интро, но ми се струва, че предишният концерт беше малко по-добър. Тоалетите й този път са абсурдни повечето, танцьорите под всякаква критика. А на "Nije tebi do mene" излязоха в народни носии и с флага на Сърбия - абсурдно изглеждаше на тази песен... има доста песни, които биха ходили на подобно представяне, но не и тази. Ако бях на нея щях да си оправя старите видеа и да включа части и от тях.

Много е хубаво от нейна страна, че се сеща за колегите си, които не са между живите и прави трибют.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни концерти... сцена, осветление, мултимедия, шоу... Няма друга такава там, само Милица се доближава до тоя маниер и креативност. Не като само да разхождаш по сцената като някои други, по които има огромен хайп в момента и които си вадят домочадието на сцената.

Уважение към починалите колеги, благотворителност, пищен спектактъл - голямо сърце има тая жена. На "Волела бих да те видим" направо пресъздаде клипа... и на "За мене си ти". Имаше препратки към шоу от концертите в Хала пионир 1998. Много енергия.

Аца Лукас къде беше да си изпеят дует, Вук Моб, Даниел Джокич? И на "великата плава другарица" Брена короната ли ѝ щеше да падне, ако беше отишла да я подкрепи? Или на Ана Бекута и Рада, които уж много близки с нея, пък предпочетоха Александра да уважат... щото сега е на мода, нали? Много са зле. Както и да е.

Масово в интернет пишат за костюмите хора, които имат на профилните си снимки кучета, котки и хризантеми, или празни профили, които вместо да поздравят за шоуто и благотворителността, се заяждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, stereoto_ каза:

Гост на вторият концерт била Мира Шкорич, която е пяла “Ne računaj na mene”. Ама и Драгана си пада по селските закачки?!🤣

Селските закачки са патент на Цеца и Мая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...