Jump to content



"One Tree Hill" / "Трий Хил"


Препоръчани коментари

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Промото е много обещаващо според мен. Пък и в 13 епизода ще развият повече неща, вместо да ги разпъват. През миналия сезон имаше 5-6 поредни епизода, в които Брук и Джулиан ги даваха само в леглото, развитие нямаше никакво. Сега се надявам да не е така. Лукас ще се върне за един епизод също. Явно и Дан ще участва повечко като за финал.
Link to comment
Сподели в други сайтове

То като цяло нищо не се случваше в последните 2 сезона. Бяхме принудени да гледаме бозавите и мелодраматични истории на някакви нови персонажи, за които никой не го е*е.
Link to comment
Сподели в други сайтове

аз се чудя дали да го почна тоя сериал, остана един от малкото, които не съм гледал.. всички викат, че след 4ти сезон е пълна боза, та се чудя дали има смисъл да го тегля..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видим какво са ни подготвили, очаквам го. Въпреки многото слаби моменти все още пазя хубавите спомени от сериала, прекрасните цитати... музиката. В крайна сметка оцеля доста време, явно има защо.

Някои неща от новия сезон ги разбрах без да искам и малко ме е яд ама как да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за мен си остава най-добрият сериал!

Докосна ме страшно много, а и времето, когато започнах да го гледам си оказа думата.

След 4-ти сезон се промени едно - вече не са в гимназията. Това е нормално, не може 9 сезона да са ученици, а и не смятам, че сериалът се е изхабил, напротив!

Много ми е мъчно, след като гледах промото ми стана тъжно.

Аз също като Дани без да искам прочетох доста неща, които не трябваше, но това няма да ми попречи да го изгледам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кога го чакам.... ! След 5-ти Сезон стана още по-скучен, но продължих да го гледам! Добре правят, че го спират, изчерпаха се. И все пак той и "Дневниците на Вампира" ми остават любимите сериали!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най- добрият сериал за мен. Обожавам го, въпреки че го гледах от до само заради Брук, която непрекъснато се развиваше и ме учеше на доста неща.

Повечето смятат, че след четвърти сезон сериалът стана тъп и скучен, но не е така. Просто тогава приключиха ученическите страсти и те тръгнаха по пътища, които повечето от нас не достигат толкова бързо и не ги усеща близки...

Нямам търпение за последните епизоди, въпреки че ще ми бъди много тъжно :]

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък съм гледала само първите три сезона и малко от четвърти.Бяха ми супер интересни,но когато разбрах,че Брук няма да е с Лукас спрях сериала. :1000 (29): :1000 (29):

Преди много бях запалено по него ,но повечето казват,че след 4-ти сезон е станал боза и спрях да го гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста съм назад със сериала, но това което съм изгледал до сега е нещо което не може да опише с думи.

Сериала много ми въздейства, всеки един епизод е страхотно направен и винаги успява да ми повлиае. Определно ще ми липсва и на мен. На мнение съм, че такъв сериал като Tree Hill няма да се направи скоро... :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано OTH ми беше любимия сериал до края на 6. сезон. След това стана просто наказание. Много доскуча и едвам го изтърпявах. Дано последния сезон не ме разочарова.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ме хвърлиха в тъч с тия кадри в началото. Да не би да са от финала? :1000 (29):

Според мен Дан е убил някой в закусвалнята и затова я е запалил. :dontgetit:

 

Може това да е новото интро :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Не зная какво точно се случва... Клей от какво е болен, че ходи насън?

Епизодът въобще не беше като за пилотен на сезон, но се надявам да вкарат малко повече живот в следващите.

Най-якото от тоя епизод ОТНОВО беше Брук! <333

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак тъп епизод. Сценаристите не разбраха ли, че чувството им за хумор е супер плоско. Умирам от тъпотия като гледам "майтапчийските" сцени между Брук и Джулиан, и Чейс и Чък. :1000 (10):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах и втори епизод. Прави ми впечатление, че нещата отново започват да се повтарят: Алекс и турнето и (Хейли и турнето), Клей със състоянието си (болестта на Лукас)... и други неща, като родителите на Брук и опитите на Дан да се приобщи към семейството си.

Явно връхната точка в сезона ще са онези минути в началото на първи епизод ама така като гледам действието ще се развива бавно и точно като стане интересно ще свърши сериала. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...