Jump to content



"Once upon a time" / "Имало едно време.."


Препоръчани коментари

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Що са го свалили от Замунда, тия калпаци :@:@:@:@

Някой може ли на ЛС да си сподели за Арена паролата,че не мога да се регна, има ли го там?

 

Добре поне, че са пусналия 2-я сезон на Human being Us :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно има проблем с правата, в Арена 9ти епизод HD е свален заради авторски права... :feminist_en: Който го иска може да го изтегли от тук или тук

Oo,мерси!Аз нямам рег в Арена,а в тия линкове,които си дала не се изисква регистрация поне.

Има субтитри в subsunacs.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър епизод беше последния.Сериала започва да става все по-интересен и по-интересен.Искам да разбера какъв е този новия,дето уж бил писател,и какво прави в Сторибрук.Някой да е чел нещо по въпроса?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо на 10-ти еп. са сложили английски субтитри?! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Има ли някъде българскиии

 

Защо да са английски?

Аз го гледах с некви субтитри, на които само интрото им беше на английски... Другото си е ОК :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да са английски?

Аз го гледах с некви субтитри, на които само интрото им беше на английски... Другото си е ОК :)

 

Значи аз съм се объркала, защото още в началото като видях, че са английски и го спрях.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Не е махнат от Арена и слава Богу, че иначе от къде ще го теглим? Те докато стигнат до 12 еп. ще ми се изчака чакането.

Да,верно че в арена го има.Аз предполагам,че ще дават по една серия седмично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Айде, фенчета субтитрите са готови. Топли, топли, мое пройзводство хихи

- Епизод 12 "Дебела кожа"

Link to comment
Сподели в други сайтове

страшен епизод, най-сетне направо си казаха, че Реджина и Ръмпълстилсткин помнят кои са :1000 (33): а Prince Charming и Снежанка са такава досада, че не е истина

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Реджина се знаеше още от началото, че помни. Все пак тя е направила магията за да не помнят другите. А за Ръмпълстилсткин в някой от първите епизоди също се разбра, че той помни, но вече не се сещам точно как. Просто тя до последно не беше сигурна, съмняваше се и затова го попита.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

отново добър епизод, но с предсказуем край... оная се обръща в полза на Снежанка и Реджина й прави магия да изчезне, нищо ново.. иначе се оказа яка принцеса Абигейл / Катрин, как се изкефих като удари шамар на спрялата Снежанка :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

отново добър епизод, но с предсказуем край... оная се обръща в полза на Снежанка и Реджина й прави магия да изчезне, нищо ново.. иначе се оказа яка принцеса Абигейл / Катрин, как се изкефих като удари шамар на спрялата Снежанка :1000 (29): :1000 (29):

 

Принца не е по-малко спрял от нея. Бахти охлюва :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Принца не е по-малко спрял от нея. Бахти охлюва :1000 (29):

ааааа, тоя е баси инфантилното, дразнещо, малоумно и слабохарактерно същество :gun_bandana: най-големия дразнител в сериала, уж е най-смелият принц, не знам си кво, а нямаше смелостта да се изправи пред Катрин и да й разкаже всичко....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Последният епизод с Червената шапчица беше доста интересен за разлика от предния, с джуджетата. Нещо май им се разминаха историите, преди няколко епизода даваха как джуджетата се намериха със Снежанка, когато тя освободи сърдитко май беше, а сега казват че джеджетата не излизали от мините и знаели много малко за външния свят.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният епизод с Червената шапчица беше доста интересен за разлика от предния, с джуджетата. Нещо май им се разминаха историите, преди няколко епизода даваха как джуджетата се намериха със Снежанка, когато тя освободи сърдитко май беше, а сега казват че джеджетата не излизали от мините и знаели много малко за външния свят.

E,той Гръмпи беше затворен в тъмницата.Ще разберем по-нататък какво е станало и как са го хванали и затворили.

Иначе епизода с Червената шапчица ми хареса много,особено с неочаквания си край :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...