Jump to content



"Once upon a time" / "Имало едно време.."


Препоръчани коментари

Взе сериозно да зацикля. Наистина става банално всеки сезон да има нов злодей и ново проклятие. Все още ми е интересно, но не знам докога...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Прекрасно приключиха историята на Снежната Кралица :Vishenka_05: Последния епизод ще въведе историята за 4B

 

А какво се задава от 1-ви Март :1000 (6): The Queens of Darkness!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале тая от 1001 далматинци са я направили уникално,ще мачка !

Ма тя кви сили ще има като в детското е просто жена :mf_surrender:

 

Ще окучва вълшебни далматинци- черни на бели петна. Чудо невиждано! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен не са се изчерпили,много са ми интересни.Доста неща хич не си пасват за жалост и нямат обяснение в това сериалче ,защото дори не са обяснени от самите сценаристи,но както и да е,пак ме кефи (като например какви спомени изобщо върна снежка на другата снежка,за да я заобича :mf_surrender: ) .Жалко,че Орсула ще бъде грозна дебела негърка,трябваше да скандализират с някоя уникална мацка,каквато е тя в детското,когато е жена.

Тези сценаристи избират толкова тъпи акт*ори,че не е истина .... само двете сестри са супер яките и са все едно извадени от филма,всичко друго е яко коч.Изключвам Реджи и Румпи :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върна им добрите спомени със самата нея от миналото.

 

Румел е напълно излишен вече. Не могат да го вкарат в новите истории както трябва. И сега това негово измислено желание да напусне Сторибрук ей така без причина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върна им добрите спомени със самата нея от миналото.

 

Румел е напълно излишен вече. Не могат да го вкарат в новите истории както трябва. И сега това негово измислено желание да напусне Сторибрук ей така без причина.

Ама какви добри спомени има Снежка с другата Снежка моля ти се ? Та нали се запознаха и след 2 дни я прибра в урната :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какви добри спомени има Снежка с другата Снежка моля ти се ? Та нали се запознаха и след 2 дни я прибра в урната :3fdb8960598fa63e:

Явно някакви фалшиви спомени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно някакви фалшиви спомени.

Да или пък как снежка не остаря и с 1 година в нормалния свят за 40 години :mf_surrender: След като каза на Ема,че само в сторибрук не се остарявала :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Новия сезон с Ариел и Урсула ли ще е? :D

Май ще махнат Урсула и ще вкарат Ариел, то вече я вкараха де. Много добре се развива за сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Снежанка и Принц Чарминг да ги убият ритуално в центъра на града. Няма толкова дебилни, дразнещи и глупави герои.

Искам Червената шапчица да се върне с централна роля, стига с тия дърти курви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Червената шапчица да се върне с централна роля, стига с тия дърти курви.

 

Страхотна беше, не знам къде я заебаха така.

 

Верно ли Ариел ще се връща?!

Много се радвам! 1000%20(33).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мислех, че е нов 5 сезон а то било още 4 сезон ... :D

Хубавото е , че 4 сезон го пускат премиерно по фокс лайф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Снежанка и Принц Чарминг да ги убият ритуално в центъра на града. Няма толкова дебилни, дразнещи и глупави герои.

Искам Червената шапчица да се върне с централна роля, стига с тия дърти курви.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Круела вещица ли е? Или е проста #queenofdarkness ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заебах го след 12-ти епизод на 2-ри сезон, струва ли си да го гледам нататък?

Стана малко манджа с грозде, ако ти се гледат още куп герои и техните истории - има интересни моменти, но откъм главните герои си тъпчат на едно място. Аз съм 50/50, но не бих го оставил, то аз мина ли 3 сезон няма шанс да оставя шоу, въпреки че се дразня и на себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Почнах го и аз, сега съм на втори сезон. Харесва ми много, интересно ми е да виждам приказните герои изиграни от реални артисти, както и как са свързали приказките помежду си. Ема и Реджина са кралици, също ми харесва как са направили сега Аурора и Мулан, епизодът с Хензел и Гретел също беше много як... Не ми хареса това с уж убийството на Арчи - ако не бяха показали на зрителя как Кора го убива, можеше да мине номера, че убития е някакъв пациент примерно, омагьосан да получи външността на Арчи, но при положение, че ние видяхме сцената на убийството, ми е странно. Да видим дали ще дадат някакво обяснение по-нататък. Хубаво е, че Червената шапчица играе по-голяма и сериозна роля вече, стига с онзи комичен образ от сезон 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...