Jump to content



Срещите с Асен Блатечки


Препоръчани коментари

Тази тема я правя специално за зайка където ще ни разказва всичките си срещи с Асен, интересни, забавни пълни с емоции. Моля без излишни постове. Зайке разкажи ни всичко с подробности! Снимки от срещите ако имаш ги пущай тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Напоследък много хора ми казват, че Асен спи с директора (той е мъж) на театър 'Сълза и смях'. Вярно ли е?

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Скоро не е имало такива бисери по форума. :roll1: Асен го познавам от няколко години, има дъщеря и жена и умира за тях! И въобще не си пада по-мъже 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Зайче, нямаш ли още срещи?

Четох предишните ти коментари със затаен дъх, наистина невероятно!

Най-силно впечталение ми направи, че сте говорели едновременно по телефоните си.

Наистина странна случайност, не се случва често. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намира време за всичко.Също се снима в нов филм, и ще участва и в Роберта Балет на 22.12 в Зала 1 на НДК в София. По празниците не работи,а ще бъде със семейството си.

 

Асен Блатечки танцува с Роберта балет:

http://life.dir.bg/news.php?id=10142193

 

375432_202931579794237_100002321905564_421922_812347967_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз също видях Асен в петък и му се изкрещях : Чарлииииииииииииииииииии.. той се обърна, фръцна се, пак се обърна, качи се в колата с някъв приятел и потегли :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Няма такова изживяване просто. Това да бъдеш на първия ред на представление на Асен е най-якото, направо можех да го докосна и все срещу мен беше,просто страхотно беше. g2.gif g2.gif g2.gif g2.gif happyppl.gif happyppl.gif happyppl.gif happyppl.gif Снимах се с целия актьорски състав-Асен,Невена, Маца и Стефан.Стефан е онзи лошия от Стъклен дом с дългата коса. Казах му на Асен,че тази нова постановка я гледам за втори път и той се трогна. Пита ме по-интересно ли беше от миналия път,казах му, че пак си беше интересно-всеки път е интересно. Написа ми на големия плакат- На Таня с целувки! После се снимахме аз, мойто приятелче и Асен,ама какво чакане беше-докато Невена разбере как се снима, седяхме поне няколко секунди прегърнати с Асен,докато ни снимат. После викам на Асен,че и искам отделно с него да се снимаме и се снимахме. Като реших да се снимам с Маца,Невена вика дали искам и с двете,викам айде и двете,че се снимахме,После и със Стефан се снимахме. Казах му на Асен,че съм болна,ама заради него съм дошла и той се усмихна, беше трогнат. Маца и Невена благодариха,че гледаме представлението за 2-ри път. Залата беше пълна. Накрая на представлението, Асен няколко пъти връщаше актьорите да излизат всички с него да се поклонят на публиката-просто си уважава публиката. В Бургас е най-често. happyppl.gif happyppl.gif happyppl.gif happyppl.gif

Тъкмо излизам от театъра и звъня да дойдат да ме вземат,и Асен излиза от театъра,и докато аз говоря по телефона и се разхождам,и Асен се разхождаше и говореше по телефона.

Даже той ме видя. После спряхме да говорим по телефона,аз чакам да ме вземат,Асен оттсреща срещу мен-голям майтап. И накрая дойдоха да ме вземат,а Асен остана да чака да го вземат. Беше просто невероятен ден. С Асен винаги срещите са уникални. В понеделник пак е тука. Няма омръзване Асен-страшно талантлив актьор- как ги играе тази роли, как ги помни-2 часа представление- невероятен е отвсякъде!

 

Някой да каза Асен? :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Асен в Бургас-"Бившата жена на моя живот"-ДТ "Адриана Будевска":

19 януари 2012 от 19:00 ч.

03 февруари 2012 от 19:00 ч.

23 февруари 2012 от 19:00 ч.

27 февруари 2012 от 19:00 ч.

 

Много яка пиеса! Но "Бардак" е по-добра!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледала съм я 2 пъти,ама "Бардак" все я пропускам.

 

Много си пропуснала, жестока пиеса е! Няма такъв смях! Ако пак я играят тука, ще отида задължително!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес стартирахме репетициите на едно представление,което ще стартира от пролетта и негов режисьор е Асен!Определено е голям пич и страхотен актьор!За 6 часа репетиция не ни остави да скучаем и за секунда!:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че ти с Асен ли играеш? :huh:

Той сега е само режисьор на постановката!Днес за първи път четохме текста!Утре ще раздава ролите да видим какво ми е избрал! :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как се казва постановката? Голям късметлия си обаче.

Далеч съм от късметлия ,просто гледам да си уча здраво!:)

 

"Рoберто Зуко" се казва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
Въй, в понеделник ще се откача-Асен ще бъде гост в предаването "Преди обед" по BTV в 9:30 часа и някой ще му се обяснява в любов, задължително ще се гледа. :yahoo1: :yahoo1: :yahoo1: :yahoo1: :77: :1000 (6): :heart: :g2: :g2: :g2: :g2: :g2: :g2: :g2: :happyppl:

http://www.btv.bg/shows/predi-obed/novini/..._Blatechki.html

Да не си ти? 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...