Jump to content

Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Катюша в САЩ се очаква да продаде около 400- 450 000 копия, а конкурентката й 200-250 000. Много силна първа седмица за нея. Браво! С лекота ще си имаме седми номер 1 сингъл май...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Катюша в САЩ се очаква да продаде около 400- 450 000 копия, а конкурентката й 200-250 000. Много силна първа седмица за нея. Браво! С лекота ще си имаме седми номер 1 сингъл май...

 

Осми... И да, в Америка в момента Кейти като че е двойно по-голяма сила от Гага. Което поне мен ме изненадва, очаквах по някое време в първите дни Гагата все пак да я догони и даже да я измести от номер 1, а то какво стана...

Кейти направи дебют на 85 място в Билборд само от успеха на изтеклата песен за 1-2 дена. :1000 (29): Абсолютно възможно е следващата седмица да си е направо номер 1, с тези продажби....

 

Аз съм изненадан, че в България взеха да въртят Гага през 5 минути, а Кейти и един път не съм я чувал... Не че рано или късно няма да я пуснат- според мен и у нас това ще е поредният й голям хит...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Осми... И да, в Америка в момента Кейти като че е двойно по-голяма сила от Гага. Което поне мен ме изненадва, очаквах по някое време в първите дни Гагата все пак да я догони и даже да я измести от номер 1, а то какво стана...

Кейти направи дебют на 85 място в Билборд само от успеха на изтеклата песен за 1-2 дена. :1000 (29): Абсолютно възможно е следващата седмица да си е направо номер 1, с тези продажби....

 

Аз съм изненадан, че в България взеха да въртят Гага през 5 минути, а Кейти и един път не съм я чувал... Не че рано или късно няма да я пуснат- според мен и у нас това ще е поредният й голям хит...

Кейти Пери започва ерата си след суперуспешната и харесващата се на цялата публика Teenage dreams. Lady Gaga започва след нетолкова успешната BTW в Америка, след отменени концерти, медийно затъмнение и най-вече извънреден рилийз на песента, заради изтичане.

Не я мислете Гага, то и Bad Romance не стана №1 в Билборд ;)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти Пери започва ерата си след суперуспешната и харесващата се на цялата публика Teenage dreams. Lady Gaga започва след нетолкова успешната BTW в Америка, след отменени концерти, медийно затъмнение и най-вече извънреден рилийз на песента, заради изтичане.

Не я мислете Гага, то и Bad Romance не стана №1 в Билборд ;)

 

Песента BTW си беше голяма разбивация с дебюта на първо място... Синглите след нея май така и не достигнаха успеха й, но Гага си беше Гага- не падаше от ТОП 3...

 

Тя и сега е в ТОП 3, че дори и в ТОП 2. Но аз лично като че очаквах повече от така дългоочакваното и отлагано нейно завръщане... Затова се изненадвам тези дни, че в Америка Кейти просто я разбива с тези двойно по-големи продажби. Явно пречещите фактори за Гага наистина са били доста, като един от най-значимите от тях е самата Кейти. Радвам се, че в този сблъсък между двете, тя показва, че съвсем не е за подценяване. Не че не го е показвала и в TD ерата де, а и в OOTB също. :D

 

Абе и на двете ерите им ще са много здрави, според мен. Ще видим какво ще стане по-натам...

 

А рекламата на парфюма е много яка. Добра е идеята за кралицата, особено в настоящата ситуация. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, това е от Промо клипчета за участието на Пери в VMAS .

То е написано под снимкат ама кой да види. Може ли тогава да дадете линк, че напоследък съм с телефона и доста изпускам.

И кога са наградите ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото повече слушам Roar, толкова повече осъзнавам колко добро попадение е за първи сингъл на ера след такава като TD. Може би защото вече доста ме е зарибила, но чувствам песента като страшно силна и способна да мачка още дълго време... :D

Тя м/у другото спокойно би могла да е химн на някой отбор или шампионат. Страхотна песен за победители. Какъвто е и Кейти в момента- мисля, че би могло да се каже, че цялостно погледнато, парчето й си е номер 1 в света. Добър наследник на Blurred Lines.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте някакво mp3 на песента?

Да, ако може с някакво хубаво качество, че слушам някакво свалено от ю туб.

 

Гласувайте за Кейти ТУК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номер 2 в Билборд... Робин още удържа фронта, благодарение на стрийминга и airplay-я. Ще видим накъде ще отидат нещата след VMA и клипа.

Междувременно стана ясно, че Кейти възнамерява да пусне още една песен преди албума, а изборът коя да е тя ще е на феновете, след като успеят да отключат заглавията, лириките и семпълчетата ТУК.

Заглавията са Walking on Air и Dark Horse.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номер 2 в Билборд... Робин още удържа фронта, благодарение на стрийминга и airplay-я. Ще видим накъде ще отидат нещата след VMA и клипа.

Междувременно стана ясно, че Кейти възнамерява да пусне още една песен преди албума, а изборът коя да е тя ще е на феновете, след като успеят да отключат заглавията, лириките и семпълчетата ТУК.

Заглавията са Walking on Air и Dark Horse.

 

А с клипа към Roar какво се случва??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номер 2 в Билборд... Робин още удържа фронта, благодарение на стрийминга и airplay-я. Ще видим накъде ще отидат нещата след VMA и клипа.

Междувременно стана ясно, че Кейти възнамерява да пусне още една песен преди албума, а изборът коя да е тя ще е на феновете, след като успеят да отключат заглавията, лириките и семпълчетата ТУК.

Заглавията са Walking on Air и Dark Horse.

 

Аз туийтнах вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gaga и Katy ще седят една до друга. VMA wohoo

tumblr_mryth7YJLm1sbqpbqo1_1280.jpg

 

Пак ще се правят на приятелки, пачаврите с пачаври. Бетер са от Преса и Галя - вече се чудят какво да измислят (Гага най-вече, де) да прекацат другата, ама иначе големите приятелки. Гага съвсем ще се комплексира, че Перито с песен, дето е нищо особено, пръсна "великата, нечувана, невиждана, дето ще промени цялата индустрия" Applesauce. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Семпълчетата вече са отключени на 100%, но нещо още не могат да бъдат чути. :dontknow:

Някой беше попитал за клипа на Roar- мисля, че още няма официално инфо за неговото излизане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната й песен, която да се пуска в полувремето на бейзолен мач, за да потанцуват малко мажоретките. :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Песните й наистина са много "radio friendly", отчитам като плюс позитивните им и надъхващи текстове, но не виждам артиста в тези композиции.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...