Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тия са луди да превърнат Бри в подобно нещо... не съм доволен изобщо. :mf_surrender:

 

Единственото яко в епизода беше репликата на Рене за "Бони М". :roll1:

 

И аз много се смях на това и на Маклъски и Бри

 

Бри: Ти кога ставаш?

Маклъски: Ходих до тоалетната :roll1: :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Габи каза, че петното от кръв върху килима е вино, обаче май Кармен се досети, че това е кръв, а не вино

 

А да, и Кармен(май така се казваше) и каза да се отърве от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дааа, Кармен се усети веднага. И добре постъпи като си замълча, само че съучастниците в това убийство стават все повече и повече. :1000 (29):

да, аз не мога да им хвана бройката вече.. чудя се как Рене още не е въвлечена, накрая да не вземе да се окаже, че тя е убила Чък и праща бележките на Бри :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да харесвам сериала се радвам,че този сезон ще е последен,защото това цялото пускане на 1 -2 серии на 2328512 седмици не ми допада. Иначе актрисите са си на ниво,сюжетът ми допада,но не ми харесва това разкъсване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да харесвам сериала се радвам,че този сезон ще е последен,защото това цялото пускане на 1 -2 серии на 2328512 седмици не ми допада. Иначе актрисите са си на ниво,сюжетът ми допада,но не ми харесва това разкъсване.

Е то винаги е било така. Не е само този сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то винаги е било така. Не е само този сезон.

Може,ама аз преид 2 години се зарибих и изгледах всички сезони за отрицателно време,а сега като трябва да чкам така и не ми харесва :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой знае ли от къде мога да си го намеря преведен но да не е HD защото в Замунда е само това като преведен а на мен ми сече.

 

За всичките сезони говоря

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли от къде мога да си го намеря преведен но да не е HD защото в Замунда е само това като преведен а на мен ми сече.

 

За всичките сезони говоря

Какво искаш да кажеш - озвучен или със субтитри?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже в замунда 13 епизод не HD,си го изтеглих от арена,но не ми тръгва,някой има ли този проблем?

 

Просто избираш да го отвори с който плеър ползваш и тръгва. Обаче като го отваряш цъкни директно на самия файл, а не от плеъра.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто избираш да го отвори с който плеър ползваш и тръгва. Обаче като го отваряш цъкни директно на самия файл, а не от плеъра.

 

Да,тръгна,мерси :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бри ги оправи най-накрая, изкефих се на макс. :gun_bandana:

Тя добре ги оправи,но ако продължи така ще стане лошо,добре е,че Орсън се появи!

 

Хуанита беше ебаси яката :Vishenka_05:

 

Тая Джули яко ме нерви,да не беше се връщала,сега пък бременна 1000%20(15).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...