Jump to content



"The Secret Circle" / "Тайният кръг"


Препоръчани коментари

The Secret Circle / Тайният кръг

246955_210299715676667_187389141301058_614282_5133120_n.jpg

Каси Блейк е щастлива, нормална тийнейджърка, докато нейната майка Амелия не умира в трагичен пожар. Останала сирак и обгърната в тъга, Каси се премества да живее при любимата си баба Джейн в красиво малко градче Чейс Харбър, Вашингтон – градът, в който преди е живяла майка и. Жителите му сякаш знаят за Каси повече, отколкото тя знае за себе си.

Докато Каси опознава съучениците си, включително сладката и естествена Диана и красивият и приятел Адам, замисленият самотник Ник, недружелюбната Фей и нейното протеже Меслиса, се случват странни и плашещи неща. Когато новите и приятели и обясняват, че всички са наследници на могъщи вещици, и че са очаквали Каси да се присъедини към тях и да завършат новото поколение на Тайният кръг, Каси отказва да им повярва, докато Адам не и показва как да отключи невероятните си магически сили.

Не минава много време и Каси открива послание от майка си в стара, подвързана с кожа книга със заклинания, скрита е стаята от детството на майка и, и тогава разбира каква е истинската и, опасна съдба. Това, което Каси и другите все още не знаят, е че са замесени и тъмни сили, сили, чиито следи водят до възрастните в града, включително бащата на Диана и майката на Фей, и че смъртта на майката на Каси вероятно не е била инцидент.

Сериалът е по роман на Л. Дж. Смит, която е създателка и на "Дневниците на вампира". В написването на пилотния епизод ще участва Кевин Уилиямсън, един от създателите и изпълнителният продуцент на вече доказалите се „Дневници на вампира”. В сценария ще се включи и Андрю Милър. Двамата ще бъдат изпълнителни продуценти и тук, заедно с още четирима души. Освен, че явно има доста за изпълняване и продуциране, бройката показва и голяма инвестиция от страна на телевизията в новата адаптация на роман.

---------------

„Тайният кръг” ще се излъчва в четвъртъците след „Дневниците на вампира”. Вече имаме официална дата за тях, така че премиерата на новият сериал на CW ще е на 8 септември.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 3 months later...

сериалът е страшно интересен, нямам търпение да излезе 3-ти епизод :girl_witch: Фей ме кефи най-много, Даяна също е много готина :Vishenka_05: общо взето никой не ме дразни засега, само Мелиса ми е някаква безлична и скучна.. иначе ми е интересно майката на Фей и бащата на Даяна кво целят.. усещам, че ще има голяма омраза между Даяна и Каси, понеже ще се случи нещо между Каси и Адам :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро ниво като за начало,ще му дам шанс дано не го размият само ,макар че телевизията ,която го илзлъчва досега не е имало лоша или спряна продукция поради слаб интерес.


Link to comment
Сподели в други сайтове

новият епизод беше много интересен :girl_witch: чудя се какво ли е станало с тая Хедър ? Даяна ме кефи все повече, ама нещо ме кара да си мисля, че не е чак толкова добра ;д според мен Сали започва да подозира нещо и накрая ще разбере тайната им, само дано да не я убият, защото е готина..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ударен е 4 еп. направо ми дойде като гръм от ясно небе, мразя да гледам ужаси :1000 (29): Определено става доста интересно, демона се всели в двама души от кръга...явно останалите 4 трябва да ги спасят по някакъв начин.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

епизодът беше уникален.. мисля, че наистина трябва да послушат Даяна и да се спрат, ама нали трябва да е интересно ;д след като демонът се всели в Мелиса и Ник ще е още по-напрегнато, нямам търпение до следващия петък :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

уникален 5-ти епизод :girl_witch: няма слаба серия тоя сериал, страшен е.. супер гадно ми стана за Ник, не вярвах до последно, ама явно наистина е умрял :1000 (27): и след като е мъртъв не си ли развалиха кръгчето, нали трябваха 6-ма за пълен кръг ? иначе Мелиса беше страшна като обладана, особено когато се разкрещя на майката на Фей :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният епизод беше велик, страхотни неща са направили, а Мелиса беше уникална този път, преди ми беше безлична, ама този път ми направи впечатление с актьорската си игра. Жалко за Ник, ако е умрял, ама не мисля...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ник наистина умира и няма да възкръсне по никакъв начин, актьора каза в едно интервю, че след този епизод си "събира багажа". За самия сериал - кефи ме, но просто вече стават нахални с постоянните препратки към Charmed. Като започнем с Book of Shadows (напълно изкопирано, само дето тук е по-скоро като дневник), магиите, които могат да се правят от пълния кръг, демони, че в последния епизод замесиха както Elders, така е "всемогъщата баба". Нямам думи. :feminist_en: Иначе ме кефи като цяло.
Link to comment
Сподели в други сайтове

забравих да спомена, че песничката ме плаши до безумие, имам чувството, че ще сънувам кошмари няколко нощи подред от нея ;д;д напомня ми на "1,2, Freddy's coming for you".. ако сте гледали Елм Стрийт ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

забравих да спомена, че песничката ме плаши до безумие, имам чувството, че ще сънувам кошмари няколко нощи подред от нея ;д;д напомня ми на "1,2, Freddy's coming for you".. ако сте гледали Елм Стрийт ;д

Хах, да много е гадна песента.

Айде Ник си замина, но има ново попълнения - брат му Джейк, мисля че така изглежда по-добре картинката . А и определено той знае повече от останалите за магиите и кръга : :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

според мен Джейк ще се влюби в Каси и накрая ще им помогне ;д и май Каси ще бъде въвлечена в нов любовен триъгълник - Каси-Джейк-Фей :girl_witch: много беше готин епизода..

Link to comment
Сподели в други сайтове

тоя епизод беше меко казано жесток.. тези инициали на онези листове в писмото за каси "J.B." да не са на баба й - Джейн Блейк и какво ли има вътре ;о с всеки епизод става все по-интересно.. в края на епизода сигурно Чарлз или Доун удари Джейн, това не ме развълнува особено, чудя се защо ли си искат силите обратно ? искам да разбера и с какво Каси е по-силна от останалите, ква е тая "черна" магия.. иначе в този епизод Каси ме накефи истински, най-сетне, че досега ми беше много плоска и леко неприятна :girl_witch: според мен и Мелиса не вярва особено на Джейк и се досети за нещо, защото го изгледа много странно на гробищата.. уникален сериал

Link to comment
Сподели в други сайтове

До сега нямат слаб епизод, всичките са супер яки. Аз все още съм на мнение, че Ник не трябваше да умира а по някакъв начин да махнат демона от него. :gun_bandana: После пак можеха да вкарат брат му.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...