Jump to content



Lady Gaga vs Jessie J


Препоръчани коментари

Борисеееее,облъчил си жената 1000%20(29).gif Иначе в клипа наистина стайлинга и е откровено Гагски на някой места,особено в стаята с часовниците...явно стилистите са фенове,но до там,нищо общо с денс клиповете на Гага, на Джеси е стил Тим Бъртън :notworthy: + тва както съм казвал и 3те и клипа до момента са коренно различни като стил един от друг. А и въпросните кукувщините идват от Мадона,Гага е просто ъбгрейднатия вариант,ама айде.

А за пеенето тотален абсурд, Джеси има къде къде по-богат тембър. Но сега и с баба ти няма да споря 1000%20(29).gif

Мадона никога не е била шантава като Гага..Тя беше скандална. Прави разликата. Гага на практика не е скандална в истинския смисъл на думата, тя е шарена, кичозна.

 

Баба ми е пич, като свъши песента вика "Crazy работа" :1000 (29): Иначе, е фенка на Гага и си гледа нейни песни в youtube :1000 (19):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мадона никога не е била шантава като Гага..Тя беше скандална. Прави разликата. Гага на практика не е скандална в истинския смисъл на думата, тя е шарена, кичозна.

 

Баба ми е пич, като свъши песента вика "Crazy работа" :1000 (29): Иначе, е фенка на Гага и си гледа нейни песни в youtube :1000 (19):

НА мама телефонът пък още звъни с Алехандро :1000 (30): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадона никога не е била шантава като Гага..Тя беше скандална. Прави разликата. Гага на практика не е скандална в истинския смисъл на думата, тя е шарена, кичозна.

 

Баба ми е пич, като свъши песента вика "Crazy работа" :1000 (29): Иначе, е фенка на Гага и си гледа нейни песни в youtube :1000 (19):

 

Мн ме радват модерните баби1000%20(29).gif Ама си признай че песента е супер добра и ти харесва и на теб :gun_bandana:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мн ме радват модерните баби1000%20(29).gif Ама си признай че песента е супер добра и ти харесва и на теб :gun_bandana:

Мунчо, аз никъде не съм казвал, че не харесвам Jessie J..напротив. От 3 клипа, 3 попадения в 10-ката. Ти ме дразниш, не тя :1000 (29): :1000 (29):

 

 

ПП: Да, и мен ме радват модерните баби. В моя случай, едната е по-напред, защото освен с GSM си има лап-топ, безжичен интернет и непрекъснато пише по блогове и сайтове. Гледа си песни в youtube, пише по скайп с приятелки и праща мейли..Дори си купи фотоапарат, снима, качва снимките и ги праща.. :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ме дразниш, не тя :1000 (29): :1000 (29):

 

Ах че мило ми стана 1000%20(29).gif

 

 

П.П Ти ли си я обучил ве френско чадо хахах мойте баби са мн далеч от техниките,едната се ограничава само със знаенето на няколко чалгарки и като пусна планета ми вика "Пак ли гологъзите пускаш" 1000%20(29).gif

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах че мило ми стана 1000%20(29).gif

П.П Ти ли си я обучил ве френско чадо хахах мойте баби са мн далеч от техниките,едната се ограничава само със знаенето на няколко чалгарки и като пусна планета ми вика "Пак ли гологъзите пускаш" 1000%20(29).gif

Ами предимно аз я обучих, да. Жената е в Стара Загора и иска да поддържа връзка с роднините у Софията. :1000 (29): Единственият проблем е, че е започнала да става малко пристрастена. Вече като дойда на гости не съм най-важния...Преди мен има компютър и куче. :1000 (29): :1000 (10):

 

 

ПП: И по темата..И гласът на Гага и на ДЖДЖ ми харесват.

 

ПП2: Глупава, Светулка..Вчера ти гледах снимки с някакъв фен клуб на Малина :1000 (29): :1000 (29): А къде е снимката с барбито, ака ти!

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

ПП2: Глупава, Светулка..Вчера ти гледах снимки с някакъв фен клуб на Малина :1000 (29): :1000 (29): А къде е снимката с барбито, ака ти!

 

Тваа не го разбрах нещо

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

СНимката на куклата барби, която е досущ като теб..

 

aaa a.k.a аз 1000%20(29).gif ми в профилните и в на стената...най-странните са тия снимки

 

 

По темата: Много обичам тая песееееен

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

'Technology' е страшно яка, смята ли да я снима ?

 

 

И на мен ми е супер любима,ама едва ли,щом дори за албума не се дореди...да се надяваме че поне ще влезе в следващия.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е супер любима,ама едва ли,щом дори за албума не се дореди...да се надяваме че поне ще влезе в следващия.

Никакъв шанс..И на Гага най-добрите й песни не са в албуми, дори не са официални :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...