Jump to content


Jessie J се потроши


Препоръчани коментари

Jessie J се потрошила на репетиция, информира nme.com.

 

След като била откарана в болница, станало ясно, че певицата има скъсано сухожилие и ще трябва да почива.

 

"Много ме боли”, написа на 11 юни в Twitter Jessie J. "Не ме разбирайте погрешно! Ще пея утре на STB, дори ако трябва да пълзя, да ме носят или да ме избутат на сцената. Кракът ми е три пъти по-голям от нормалното, но сърцето ми си е добре и няма да ви разочаровам”.

 

И наистина, певицата пя на Уембли пред 75 000 зрители с превързан крак и насълзени очи.

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Настръхнах...просто поклон,тва момиче ще стане не звезда,не супер звезда,а легенда!

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Настръхнах...просто поклон,тва момиче ще стане не звезда,не супер звезда,а легенда!

И ще ми говори после, че съм бил обсебен от Гага :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (10):

 

 

Добро изпълнение на тъпа песен.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пример е за това,че когато има желание нещата стават и винаги има начин,а нашите тук леко да настинат и айде :D

Много ясно, че ще пропуснат - къде отиваш да сравняваш в случая 75 000 души и нашите задимени кръчми и дискотеки с пъпчиви тинейджъри. Да бях и аз бих си дал почивка :1000 (29): :1000 (29): А вече всеки се чувства какво, как и колко би издържал - като я гледам Джесито как го е вирнала това краче, няма да е болка за умиране :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джей е супер яка, дебютният й албум е фрашкан само с много добри парчета. Харесват ми най-вече текстовете й. :D

+ 1, а песни като "Technology" и "Catwalk" дори не са влезли в него,за кво говорим просто...направо нз коя може да е следващата с клип,страхотни са всички.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

+ 1, а песни като "Technology" и "Catwalk" дори не са влезли в него,за кво говорим просто...направо нз коя може да е следващата с клип,страхотни са всички.

Подкрепям мнението. Наистина е сладурка - красива, лъчезарна, има хубав глас и може би е някак си по-емоционална. Това харесвам в нея, че е открита личност и умее да се справя с предизвикателствата.

 

Колкото до ГаГа - тя наистина не можед а се мери с Джес, понеже: 1. ГаГа е фрашкана с безмозъчни идеи и песни, 2. не е толкова красива, 3. облича се ужасно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям мнението. Наистина е сладурка - красива, лъчезарна, има хубав глас и може би е някак си по-емоционална. Това харесвам в нея, че е открита личност и умее да се справя с предизвикателствата.

 

Колкото до ГаГа - тя наистина не можед а се мери с Джес, понеже: 1. ГаГа е фрашкана с безмозъчни идеи и песни, 2. не е толкова красива, 3. облича се ужасно.

:1000 (10): da ne bi da e manekenka ? twa s wunshniq wid e syper tupo, tq e pewica, a ne fotomodel :)

 

p.s. izwinqwam se za latinicata

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги настръхвам при изпълненията й на живо!

Това го гледах днес и направо онемях! Страхотна е!

Сега би било добре да пусне клип на "Who's Laughing Now", след това на "Abracadabra" или "Mamma Knows Best", макар, че втората не знам дали ще се хареса от повечето хора и за завършек на този албум, ще е хубаво да направи страхотен клип на "Who You Are".

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (10): da ne bi da e manekenka ? twa s wunshniq wid e syper tupo, tq e pewica, a ne fotomodel :)

 

p.s. izwinqwam se za latinicata

Не съм казал, че е фотомодел. Тя е певица преди всичко, но след като е решила да е публична личност, тя малко или много трябва да изглежда добре. ГаГа изглежда или като взета от бардак или наистина като хермафродит... А да не говорим за извратените й клипове... и това малките деца го слушат и гледат. Жал ми е! :(

 

Точно за това съм за Джес. Пее страхотно (не, че ГаГа няма хубав глас), емоционална и стъпила на земята личност е, има хубави идеи за сюжет на песни. А и, като че ли има по-добри текстове от тези на ГаГа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм казал, че е фотомодел. Тя е певица преди всичко, но след като е решила да е публична личност, тя малко или много трябва да изглежда добре. ГаГа изглежда или като взета от бардак или наистина като хермафродит... А да не говорим за извратените й клипове... и това малките деца го слушат и гледат. Жал ми е! :(

 

Точно за това съм за Джес. Пее страхотно (не, че ГаГа няма хубав глас), емоционална и стъпила на земята личност е, има хубави идеи за сюжет на песни. А и, като че ли има по-добри текстове от тези на ГаГа.

не смятам, че 'кучката е върху кура ми ето така' е по-смислено от който и да е текст на Гага :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

не смятам, че 'кучката е върху кура ми ето така' е по-смислено от който и да е текст на Гага :mf_surrender:

 

Мноооого тъпо да се вади отделна фраза от контекста. Тва че текста е на уличен език ни най-малко не смъква смисъла и посланието му,дори напротив-прави го натурален и достоверен. С него се пародират американските гъзарчета с парите,кучките,ланците,които си мислят че света е техен. И Джеса им казва "Мислиш че не мога да понеса болка като теб,копеле,хвани ме за слабините,нося шапката ниско като теб." Скандална е,но не самоцелно като Гага. И да,текста определено е по-смислен от нейните.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноооого тъпо да се вади отделна фраза от контекста. Тва че текста е на уличен език ни най-малко не смъква смисъла и посланието му,дори напротив-прави го натурален и достоверен. С него се пародират американските гъзарчета с парите,кучките,ланците,които си мислят че света е техен. И Джеса им казва "Мислиш че не мога да понеса болка като теб,копеле,хвани ме за слабините,нося шапката ниско като теб." Скандална е,но не самоцелно като Гага. И да,текста определено е по-смислен от нейните.

И кой те излъга, че Гага е "скандална" самоцелно???Да ти имам логиката, Светулке, да ти имам разбиранията.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де Борисе,прав си, не е самоцелно-целта е да прокарва по всевъзможен начин илюминатските идеи1000%20(29).gif Гага е кифла,Джеси е пич,айде изчезвай вече :gun_bandana:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина на три морета!

Се съм чел смислени коментари,ама тоя...1000%20(19).gif1000%20(29).gif

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де Борисе,прав си, не е самоцелно-целта е да прокарва по всевъзможен начин илюминатските идеи1000%20(29).gif Гага е кифла,Джеси е пич,айде изчезвай вече :gun_bandana:

То и ти си кифла, ама не те гоня нали!? :slapin: :slapin:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...