Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Епичен!

Забелязахте ли, че ченгето, което Мона "уж" извикала, е гаджето й? И е взела Мери и Алекс в нейна къща за кукли. Спечели играта! Толкова се кефя, че има щастлив край за нея.

Троян е страшно талантлива. Изигра ролите си брилянтно. И имаше нещо лудо в този британски акцент хД

Включването на Марлийн ме уби. :roll1:

Разкритието беше много яко :1000 (29):

 

Остана да чакаме спин-офа! :v

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволен съм!

Този път се бяха постарали.

 

А, Троян е изключително талантлива. С нетърпение очаквам филма, на когото тя е продуцент и участва в него.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволен съм!

Този път се бяха постарали.

 

А, Троян е изключително талантлива. С нетърпение очаквам филма, на когото тя е продуцент и участва в него.

Аз също!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица Мона! Троян беше страшна!

Другото - боза. Поне свърши най-после.

 

Какъв спин-оф?

Ами, Марлийн и Джули Плек (от Дневниците) работили върху нов сериал и има слухове, че ще е спин-оф на pll. С момичетата от края на епизода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, Марлийн и Джули Плек (от Дневниците) работили върху нов сериал и има слухове, че ще е спин-оф на pll. С момичетата от края на епизода.

С малките дрисли? Ще пропусна.

 

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше ли Ноел?

Аа, май да. Не гледах много внимателно.

Този сериал от самото начало е супер бавен. Спокойно можеше да се събере в 4 сезона, без историята да се променя по никакъв начин. Да не говорим за всичките "дупки" в сценария - вчера гледах 10-минутен филм с нещата, които са нелогични в историята за Сиси. Поне този път си личи, че от самото начало са имали идеята за А.Д.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аа, май да. Не гледах много внимателно.

Този сериал от самото начало е супер бавен. Спокойно можеше да се събере в 4 сезона, без историята да се променя по никакъв начин. Да не говорим за всичките "дупки" в сценария - вчера гледах 10-минутен филм с нещата, които са нелогични в историята за Сиси. Поне този път си личи, че от самото начало са имали идеята за А.Д.

След толкова разгневените фенове в туитър, Марлийн си е взела поука.

Забравих да гледам интервюто, там може да има още отговори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да ви харесва това нещо ? Срам и позор за сценаристите ! Толкова банално .... без никаква логика в нещата,без никакви обяснения за нищо.Коя беше Бетани Янг,с която 5 сезона ни занимаваха.Кой уби Сара Харви,защо Сара помагаше на Шарлот.Коя беше черната вдовица.Защо ни показваха имената на големия брат на забравих му името,кой уби Мая,какво стана с Рен,че не беше на финала след като уж помагал на лудата,какво си говореха Мелиса и Шарлот в нощта,когато Али изчезна (това са го давали поне 20 пъти за 7 сезона и нищо) .... на 10 места четох,че Мона щяла да умре на финала и накрая не умря.Как барманката селянка от Лондон има пари да строи къщи и не знам си какво още ..... все се надявах,че наистина накрая всичко ще се върже и затова го следях до последно,но не .... страшно смешен финал,страшно зле.Аз лично повече няма да гледам сериали на тая Марлин,предполагам и мн други хора.А пък играта на Спенсър беше толкова смешна .... направо абсурдно изглеждаше,все едно 5 лв струваше целия финал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрях да гледам този сериал от 3 сезон,беше ми писнал.

Има ли къде да се гледа с БГ суб останлите 93736 сезона??

От замунда теглиш епизодите, от addic7ed.com субтитри.

Иначе онлайн:

http://myonvideo.com/category/407/Pretty-L...adki-Lajkini-/1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да ви харесва това нещо ? Срам и позор за сценаристите ! Толкова банално .... без никаква логика в нещата,без никакви обяснения за нищо.Коя беше Бетани Янг,с която 5 сезона ни занимаваха.Кой уби Сара Харви,защо Сара помагаше на Шарлот.Коя беше черната вдовица.Защо ни показваха имената на големия брат на забравих му името,кой уби Мая,какво стана с Рен,че не беше на финала след като уж помагал на лудата,какво си говореха Мелиса и Шарлот в нощта,когато Али изчезна (това са го давали поне 20 пъти за 7 сезона и нищо) .... на 10 места четох,че Мона щяла да умре на финала и накрая не умря.Как барманката селянка от Лондон има пари да строи къщи и не знам си какво още ..... все се надявах,че наистина накрая всичко ще се върже и затова го следях до последно,но не .... страшно смешен финал,страшно зле.Аз лично повече няма да гледам сериали на тая Марлин,предполагам и мн други хора.А пък играта на Спенсър беше толкова смешна .... направо абсурдно изглеждаше,все едно 5 лв струваше целия финал.

Не съм фен на сериала, но на въпросите ти си има отговори и ако беше гледал вместо да плюеш, щяха да са ти ясни.

Като не те кефи, никой не те кара на сила да гледаш 7 сезона. И аз го спрях на 3ти, но наскоро с една приятелка го доизгледахме за фон докато висим у тях (бременна е и трябва да лежи).

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм фен на сериала, но на въпросите ти си има отговори и ако беше гледал вместо да плюеш, щяха да са ти ясни.

Като не те кефи, никой не те кара на сила да гледаш 7 сезона. И аз го спрях на 3ти, но наскоро с една приятелка го доизгледахме за фон докато висим у тях (бременна е и трябва да лежи).

И какви са отговорите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да ви харесва това нещо ? Срам и позор за сценаристите ! Толкова банално .... без никаква логика в нещата,без никакви обяснения за нищо.Коя беше Бетани Янг,с която 5 сезона ни занимаваха.Кой уби Сара Харви,защо Сара помагаше на Шарлот.Коя беше черната вдовица.Защо ни показваха имената на големия брат на забравих му името,кой уби Мая,какво стана с Рен,че не беше на финала след като уж помагал на лудата,какво си говореха Мелиса и Шарлот в нощта,когато Али изчезна (това са го давали поне 20 пъти за 7 сезона и нищо) .... на 10 места четох,че Мона щяла да умре на финала и накрая не умря.Как барманката селянка от Лондон има пари да строи къщи и не знам си какво още ..... все се надявах,че наистина накрая всичко ще се върже и затова го следях до последно,но не .... страшно смешен финал,страшно зле.Аз лично повече няма да гледам сериали на тая Марлин,предполагам и мн други хора.А пък играта на Спенсър беше толкова смешна .... направо абсурдно изглеждаше,все едно 5 лв струваше целия финал.

 

Бетани Янг е била в лудницата, заедно с Шарлот. Сара я уби Ноел Кан. Черната вдовица е Сара. Мая я уби неиния "братовчед", който стана близък с Емили, но се оказа психо, май и е бил гадже, не помня добре. Рен е убит от Алекс Дрейк. Барманката селянка е наследила парите от компанията на Мери Дрейк и Ролинс.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бетани Янг е била в лудницата, заедно с Шарлот. Сара я уби Ноел Кан. Черната вдовица е Сара. Мая я уби неиния "братовчед", който стана близък с Емили, но се оказа психо, май и е бил гадже, не помня добре. Рен е убит от Алекс Дрейк. Барманката селянка е наследила парите от компанията на Мери Дрейк и Ролинс.

Защо майката на Али е посещавала бетани ? Защо Сара помага на Шарлот,защо Шарлот отвлича Сара.Защо Ноел убива Сара ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Защо майката на Али е посещавала бетани ? Защо Сара помага на Шарлот,защо Шарлот отвлича Сара.Защо Ноел убива Сара ?

 

Хубуу де, що очакваш че след 6 сезона и поливина разтягане на локуми и смукане на лишени от смисъл и логика неща от няма да казвам къде, изведнъж очакваш сериала да има някъв логичен завършек и да ти отговори на всички въпроси отгоре на всичко? Кот такова, кот казали казали и тва е. Обсесирай по нещо друго, туй свърши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...