Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Клетите! Гледах в снапчат – всички реват! Ама нормално де, това са години от живота им... колкото и тъпо да е било на моменти – ще ми липсва!

 

Иначе – Ария е най-безличната, скучна и изкуствена - с нея и без нея.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия колко са жалки ... убиха Мона,ся пък тоя и дори сценаристите потвърждават,че са мъртви и после хоп,живи са.

Пълна гавра е тоя сериал.Гаври се със собствените си зрители.

Пришалецът срещу хищникът изглежда по-реалистично пред тая простотия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия колко са жалки ... убиха Мона,ся пък тоя и дори сценаристите потвърждават,че са мъртви и после хоп,живи са.

Пълна гавра е тоя сериал.Гаври се със собствените си зрители.

Пришалецът срещу хищникът изглежда по-реалистично пред тая простотия.

Не се гаврят, просто се опитваха да го скрият в тайна, за да има напрежение и интерес към следващите епизоди - съответно и повече рейтинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

tumblr_lysh6cxDHw1r9l2m2o1_500.gif
Това прекрасно същество има рожден ден днес! :Vishenka_05:
ЧРД, Троян!
gif-hair-style-instagram-photoshoot-Favim.com-3306107.gif

Лъжкините са се събрали заради повода и са решили да си направят татуировки *на пръста* с първата буква на имената им от сериала.
Луси /Ариа/ - А.
Троян /Спенсър/ - S.
Шей /Емили/ - Е.
Ашли /Хана/ - H.
Саша /Алисън/ - А.
Джанел /Мона/ - M.


:Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
*Blueberry, Тоби е жив. Потвърдено е

Колко се радвам, че изобщо не дадох шанс на последния сезон... Ма каква изненада, че са убили Тоби, а той после ще се окаже жив! В този сериал това се е случвало само още 87 пъти! На Такива като к-жа Кинг трябва да им бъде забранено да продуцират каквото и да било!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко се радвам, че изобщо не дадох шанс на последния сезон... Ма каква изненада, че са убили Тоби, а той после ще се окаже жив! В този сериал това се е случвало само още 87 пъти! На Такива като к-жа Кинг трябва да им бъде забранено да продуцират каквото и да било!

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Очаквам да се завърнат с добър рейтинг след като днес се получи още един скандал.

Преди месец изтекоха голи снимки на Луси (Ария).

Днес изтекло клипче на Коди (братя на Ария) как си стимулира чушката.

Дано се завърнат с +2 милиона зрители!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес изтекло клипче на Коди (братя на Ария) как си стимулира чушката.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ще го изгледам чак като свърши... няма такова мъчение...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Добре,че прекратиха Спейлъб простотията , че и аз щях да спра да го гледам сигурно..

Този сериал е единствения , който гледам все още с интерес от самото начало,а ТВД спрях след средата на 7ми сезон,но пък и двата много ще ми липсват :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

В елфория ли сте от поредната простотия.Днес си изтеглих новия епизод и какво .... толкова тъп,че го превъртях за 5 минути,както всъщност правя с последните 2 сезона,безумни са вече,че и на всичко отгоре изглежда много евтино всичко.Все едно бюджета им е 10 лв ,преди не беше така. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мона много ме изкефи, когато видя роклята на Хана по Джена.

 

Накрая мисля, че ще скандализира и пак тя ще се окаже -А. Психопатските роли много й отиват. :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

СПОЙЛЕРИ

 

ЛЕЛЕ КАКЪВ ЕПИЗОД.

 

Толкова отговори, обрати, романтика :helpsmilie: Най-добрият епизод от много сезони насам.

 

Тези абсурдни спойлери се оказаха верни. :bn:

Историята на Алисън от хелоуинския епизод сега има смисъл, най-сетне. :bag:

А РАЗКРИТИЕТО НА ПОМОЩНИКА НА А.Д. НЕ ОЧАКВАХ ДА ГО НАПРАВЯТ. Искам да видя Ариа с тъмната й страна. :girl_witch:

И ЛУКАС, ОМГ :helpsmilie: Винаги ми е изглеждал съмнителен. С тази фейк усмивка.

 

А Хана.. защо все нея измъчват. :cry2:

 

Ще чакаме 2 седмици за новия епизод обаче :girl_cry2: и ще бъде режисиран от Троян. :Vishenka_05:

 

Отговорите, получени от този епизод:

- Мери Дрейк е убила Джесика Дилорентис а.к.а близначката е убила другата близначка.

- Бащата на Сиси/Шарлът е Питър.

- Мери се крие при Питър.

- Мери е била в стаята на Спенсър в 4ти сезон, за да я види.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕРИ

 

ЛЕЛЕ КАКЪВ ЕПИЗОД.

 

Толкова отговори, обрати, романтика :helpsmilie: Най-добрият епизод от много сезони насам.

 

Тези абсурдни спойлери се оказаха верни. :bn:

Историята на Алисън от хелоуинския епизод сега има смисъл, най-сетне. :bag:

А РАЗКРИТИЕТО НА ПОМОЩНИКА НА А.Д. НЕ ОЧАКВАХ ДА ГО НАПРАВЯТ. Искам да видя Ариа с тъмната й страна. :girl_witch:

И ЛУКАС, ОМГ :helpsmilie: Винаги ми е изглеждал съмнителен. С тази фейк усмивка.

 

А Хана.. защо все нея измъчват. :cry2:

 

Ще чакаме 2 седмици за новия епизод обаче :girl_cry2: и ще бъде режисиран от Троян. :Vishenka_05:

 

Отговорите, получени от този епизод:

- Мери Дрейк е убила Джесика Дилорентис а.к.а близначката е убила другата близначка.

- Бащата на Сиси/Шарлът е Питър.

- Мери се крие при Питър.

- Мери е била в стаята на Спенсър в 4ти сезон, за да я види.

 

Чак пък толкова... Аз не видях кой знае какво в този епизод.

Ария слабохарактерната ще прецака Хана сега.

За яйцеклетките и "общото" дете между Алисън и Емили беше очаквано.

Лукас също си е спряган за един от помощниците на А още от първи сезон, така че... отново нищо ново.

Започвам да си мисля, че финала ще е страшно разочароващ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък толкова... Аз не видях кой знае какво в този епизод.

Ария слабохарактерната ще прецака Хана сега.

За яйцеклетките и "общото" дете между Алисън и Емили беше очаквано.

Лукас също си е спряган за един от помощниците на А още от първи сезон, така че... отново нищо ново.

Започвам да си мисля, че финала ще е страшно разочароващ.

Просто ти е безразличен вече сериала и нямаш желание да го гледаш, а го правиш, защото се чувстваш длъжен да го изгледаш. Та, затова не си впечатлен. :д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък толкова... Аз не видях кой знае какво в този епизод.

Ария слабохарактерната ще прецака Хана сега.

За яйцеклетките и "общото" дете между Алисън и Емили беше очаквано.

Лукас също си е спряган за един от помощниците на А още от първи сезон, така че... отново нищо ново.

Започвам да си мисля, че финала ще е страшно разочароващ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Излезе заснет от ТВ трейлър на специалния епизод след финала - "Dead Liars Tell All" и в него участват Кейлъб и Мона. Дали това означава, че няма да оцелеят на финала? Ако е така, ще съм мноооооооооооого разочарован. :|

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излезе заснет от ТВ трейлър на специалния епизод след финала - "Dead Liars Tell All" и в него участват Кейлъб и Мона. Дали това означава, че няма да оцелеят на финала? Ако е така, ще съм мноооооооооооого разочарован. :|

 

 

Целия трейлър:

Кейлъб нали имаше умрял близнак или квото там се оказа в другия сериал. А Мона нали я мислеха за умряла, така че може би затова са включени в трейлъра и епизода. Може да дадат какво се е случило с Мона, докато я мислеха за умряла. :)

 

В трейлъра се издават относно А.Д. че е мъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целия трейлър:

Кейлъб нали имаше умрял близнак или квото там се оказа в другия сериал. А Мона нали я мислеха за умряла, така че може би затова са включени в трейлъра и епизода. Може да дадат какво се е случило с Мона, докато я мислеха за умряла. :)

 

В трейлъра се издават относно А.Д. че е мъж.

Говорят за Ноел, не за А.Д

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...