Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Съгласен съм, че е най-красивата, но е голямо дърво пред камерата и всичките й реакции са еднакви. :D

Може би защото персонажа и е такъв.

И на Ария повечето реакции са еднакви, но никой нищо не казва.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ариа в първите сезони беше много по-яка, сега е супер изкуствена и скучна, ако някой трябва да умира - то това да бъде Ария, Емили има още какво да покаже според мен, могат да я развият много, интересен персонаж е като цяло. А за Хана и Спенсър - дума да не става, те скандализират на световно ниво!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че е най-красивата, но е голямо дърво пред камерата и всичките й реакции са еднакви. :D

 

Сега ще си призная нещо. Започнах сериала през 2011, изгледах първи сезон, стартирах втори и се отказах, защото... не можех да трая овчите физиономии на Емили.1000%20(29).gif Наистина само заради нея, иначе ми беше интересно. Но после почнах да си гледам пак и свикнах с нея, приех я, а от миналия сезон дори много я харесвам. :3fdb8960598fa63e: Гледала съм всичко досега по два- три пъти, не знам какво стана- бавно ми хареса сериала, но славно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От една страна не искам да разбирам кой е - А, това значи край на всички теории и най-интересната мистерия :(

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се плашете- без мистерии няма да останем! Но и на мен любовните стоъгълници ми идват в повече- дано ги поразредят и се фокусират върху учението и кариерите на мацките. И там, който ще е новият злодей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох, че е било планирано Биг А да е Спенсър, но са променили този план впоследствие.... :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох, че е било планирано Биг А да е Спенсър, но са променили този план впоследствие.... :mf_surrender:

Да и аз го бях чел това. Щеше да е много яко. Не мога да си обясня как А. може да знае абсолютно всичко, ако някое от момичетата не му помага. До последно ще си мисля, че Ариа е замесена в цялата работа. Иначе според мен още в края на следващия епизод, или в края на 11-и епизод, когато всички момичета пак са в Роузууд, неочаквано всички ще получат заплашотелно съобщение от някой. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен, че Рен е А, супер тъп ще е финала, никакви очаквания нямам.

 

Изгледах няколко епизода от първи сезон отново, и мога да кажа, че той е супер як. Всичко тогава беше много по-динамично, загадъчно и интересно. Някак си самите развръзки са много по-завладяващи. Иначе като най-голям персонажен израстък има Хана - в първи сезон е глезла, търсеща само внимание и нови придобивки.. а сега, нямам думи как я промениха. Определено на нейния персонаж обръщат най-много внимание, всички останали са си същите като цяло.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да не е Рен... Изгледах 2 клипа, които тотално ме убедиха, че това е единствения вариант.

 

 

 

Като цяло май спойлерите ще се окажат истина...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е тъпо, ако е той, защото няма кой знае колко епизоди, в които е участвал, и скоро даже май не сме го виждали.

 

Това е и моето мнение. Откога не е бил на екран. Просто ще ми е супер тъпо, както и ако е Лукас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не епизоди, ами от цели сезони не сме виждали Рен. Ако направят тази грешка, ще бъде наистина разочароващо за всички...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се зарибих по друга теория хаха И даже ми се вижда по- яка

 

CeCe

 

Идеята е, че Чарлс наистина е мъртъв, а Сиси е станала близка с него от Радли... И сега отмъщава от негово име

 

Теория

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това ми се струва изсмукано от пръстите. Въобще, докъдето са го докарали с тези очаквания, най- добре наистина да е Ария. Така става като се влачи нещо толкова време и все уж ти разкриват истината, но се оказва, че има още. Просто всички фенове са пренавити и не знам колко от нас наистина ще сме доволни накрая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, аз от това, което разбирам, този човек първо просто е замесен в онази нощ, не е А. А беше само Мона първите два сезона, а след това Шона и този, който още не знаем, може би Чарлс или човека, за когото Чарлс работи, започват независимо един от друг да оставят съобщения, подписани като А. Ако е Ария, тя значи би трябвало да действа чрез Чарлс май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не искам да е Рен, много би било тъпо. Трябва да е някой от по-главните, според мен. И пак ще кажа, ако някое от момичетата не е замесено в цялата история, за мен изобщо няма да е правдоподобно. А като гледам, момичетата ще започнат да съчувстват на А. и т.н., което пък вече е върха на простотията за мен. Та този човек им вчерни живота, опита се и даже нарани/уби техни приятели и роднини...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледах промото, точно това ме вбеси, че Спенсър, май беше, каза, че го разбират. :mf_surrender: Какво го разбирате, бе- той ви тормози, отвлече, съблече, измъчва... Какво ще му разбирате на тоя психопат, да вземат да се хванат за ръце и да изпеят една песен около лагерния огън направо! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не гледам актуалните серии, ама сериозно ли очаквате че каквото и да ни представят като официална версия, ще оправдае цифра сезони сценарни дивотии? Тия сценаристи отдавна показаха че не са вред с главните мозъци и пишат там някви работи колкото нещо да се случва всяка седмица, а кашите са толкова много, че просто нищо не може да ги оправи, колкото и да се напънат. Аз лично очаквам просто да сметат всичко досега под килима някакси, без особен оглед на предните сезони, въпреки обещанието за сезон на отговорите, и да почват начисто със следващата порция серии ( те това и обявиха горе долу), да не повтарят грешките да плетат 6 сезона неразплитаеми глупости и седми сезон да е наистина последен. За протокола, смятам че А са папагала и кучето, дано ги покажат преди края на настоящата половинка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...