Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Може и той да е. "Голямото разкриване" се случва в този епизод и може сцената в която показаха Андрю да е била това голямо разкриване. Откъде можем да сме сигурни, че тоя Чандлър ли беше какъв беше дето уж е -А не е също заложник в къщата за кукли? :gun_bandana:

 

Ми бараката дето се оказа бърлогата на -А е с име Кембъл, записа с децата също бе пред тази барака, а фамилията на Андрю е Кембъл.

 

Слочаеност? Не мислА!

 

Макар, че тоя за първи път се появи през трети сезон - 15 епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Много е готино промото, дано си спазят обещанията и сезона е епичен. Мисля, че ще е така, тъй-като е само 10 епизода летния сезон, което значи, че трябва да не разтягат локуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Луси Хейл: „Преди шест години всички започнахме да работим по сериала, а тогава това беше началото на кариерата ни. Сериалът ни помогна много. Не съм мислил за края на сериала, но бих искала да си поговоря с Ашли какво ще прави след края, със Саша или Троян. Знам, че всички ще направят чудесни неща с работата си, но никога няма да забравим Малки сладки лъжкини. Никога. „

 

Шей пасти да яде!

Още по-антипатична ми стана тази девойка!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луси Хейл: „Преди шест години всички започнахме да работим по сериала, а тогава това беше началото на кариерата ни. Сериалът ни помогна много. Не съм мислил за края на сериала, но бих искала да си поговоря с Ашли какво ще прави след края, със Саша или Троян. Знам, че всички ще направят чудесни неща с работата си, но никога няма да забравим Малки сладки лъжкини. Никога. „

 

Шей пасти да яде!

Още по-антипатична ми стана тази девойка!

И как ти стана по-антипатична след този цитат? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста силно начало на сезона. Първият епизод беше по-силен и от финала на пети сезон. Въпреки че във втория епизод нищо не се случи, беше доста интересно да се проследи как всяка от лъжкините се справя със случилото се, да ги видим със семействата им и т.н. Беше добре, но вече от този момент до летния финал искам само действие и отговори. Имат 8 епизода, които са напълно достатъчни, за да завършат по най-добрия начин историята с Чарлз, а не да оставят всичко за последния епизод.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Спойлерите са неверни.

А и абсурд да е този, който посочиха в тях. Не сме го виждали от 2 сезона сигурно.

 

Аз въобще не съм ги чела, но предполгам кой е този и ще е заспала работа да е той. И когато присъстваше в сериала, ми беше досаден, камо ли да е Мега -А. Не мога обаче изобщо да предположа кой може да е наистина. Но е хубаво, ще ме сюрпризират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз въобще не съм ги чела, но предполгам кой е този и ще е заспала работа да е той. И когато присъстваше в сериала, ми беше досаден, камо ли да е Мега -А. Не мога обаче изобщо да предположа кой може да е наистина. Но е хубаво, ще ме сюрпризират.

И аз нямам никаква идея кой ще е -А.

 

Да се надяваме, някой герой, който виждаме често, а не някакъв смотльо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...