Jump to content



"True Blood" / "Истинска кръв"


Препоръчани коментари

prince_trueblood_poster-v2.jpg

 

 

 

 

Благодарение на изобретената от японски учени синтетична кръв, вампирите вече не са легендарни чудовища, а миролюбиви съграждани на останалите хора през нощта.

 

И въпреки, че хората отдавна са извадени от менюто, мнозина продължават да се страхуват от “съществата, спящи в ковчези”. Религиозните лидери и правителствата по света вече са избрали своята позиция, но в малкото градче Бон Тан в Луизиана решението все още не е взето.

 

Местната сервитьорка Суки Стакхаус (Ана Пакуин) знае какво е да си аутсайдер. “Прокълната” с дарбата да чува мислите на другите, тя е открита за интеграцията на вампирите в обществото, особено когато се запознава с Бил Комптън (Стивън Мойър) – красив 173-годишен вампир без дом. И когато Суки е намесена в серия мистериозни случки, свързани с появата на Бил в Бон Тан, толерантността й ще бъде подложена на тест.

 

Секси, плашещ драматичен сериал от създателя на “Два метра под земята” Алън Бол, “Истинска кръв” навлиза в старателно изградения свят на писателката Чарлийн Харис. Описан от носителят на награда Emmy Алън Бол като “пуканки за умни хора”, разказващ историята на колоритна група местни неудачници, “Истинска кръв” обещава силни преживявания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Дааа, и аз от една страна нямам търпение да дойде 12-ти, защото предния епиозод свърши мега интересно и искам да видя какво ще стане.. Предполагам, че Ръсел ще умре, а не Ерик. :) Ама само като се сетя, че свършва сезона и ще чакаме до другото лято се изнервям... :dontgetit:

Уникален е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо сте се побъркали със тия вампири хахаха само ви промиват мозъците :)

 

хахахаха ами интересни са...

 

Тази седмица без епизоооооод ; ((

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериала е много як. Голям екшън! На мен ми е по-любим от Дневниците, този е за по-зрели хора. Дневниците е по-тийн, а Истинска кръв е ХАРД! Има смях,секс,вампири,интрига,върколаци и др странни същества.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свърши сезона... И пак ни оставя в напрежение, както винаги. Как ще чакаме толкова време до новия сезон... :helpsmilie:

Гледай Дневниците и ще ти липсва по-малко. Иначе пак свърши кофти - някак недовършено, тоя сезон на ТБ. Сега има да я мисля тая Суки къде замина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледай Дневниците и ще ти липсва по-малко. Иначе пак свърши кофти - някак недовършено, тоя сезон на ТБ. Сега има да я мисля тая Суки къде замина?

 

 

В царството на феите!:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледай Дневниците и ще ти липсва по-малко. Иначе пак свърши кофти - някак недовършено, тоя сезон на ТБ. Сега има да я мисля тая Суки къде замина?

 

Е аз си го гледам Дневниците.... Ама пак ми липсва :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Сезон 4

 

Eпизод 01 – She’s Not There – 26.06.

Eпизод 02 – You Smell Like Dinner- 03.07

Епизод 03 – If You Love Me, Why Am I Dyin’? -10.07

Епизод 04 – I’m Alive And On Fire – 17.07

Епизод 05 – Me And The Devil – 24.07

Епизод 06 – I Wish I Was The Moon – 31.07

Епизод 07 – Cold Grey Light Of Dawn – 07.08

Епизод 08 – Spellbound – 14.08

Епизод 09 – Run – 21.08

Епизод 10 – The world’s a mess, it’s in my kiss”- 28.08

Епизод 11 – Soul of Fire- 04.09

Епизод 12 –And When I Die – 11.09

 

http://twifun-bg.com/wp-content/gallery/tb...ood11_three.jpg

http://twifun-bg.com/wp-content/gallery/tb...lood11_five.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах няколко спота за 4 сезон, и изглежда супер интересен. Дано само да не осерът края, както направиха с третият. Иначе тва е един от най-свежите сериали в последните години, всичко е точно и ясно и 12те епизода са интересни, защото винаги се случва нешо ново в тех. Точно за тва харесвам и сериалите на HBO, просто знаят как да правят интересна телевизия. Ако все още не сте гледали Game of Thrones гледайте го, заслужава си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам с нетърпение 4-я сезон:

True-Blood-Season-4-Poster-Show-Your-True-Colors-1.jpg

 

 

Ще има и няколко нови герои, ето тази мацка например: http://img121.imageshack.us/img121/8500/tr...d11gavankar.jpg .Тя в The Gates участваше. Жалко че само 1 сезон направиха от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...