Jump to content



Не става ли досадно...от дуети


Препоръчани коментари

Не знам дуетите или ft. са повече, но не е нищо невиждано в глобален мащаб. Просто тук рядко се събираха изпълнители от различни компании преди години, а и дуети винаги е имало, на година поне по 5-6 са излизали. В повече идват ft. и то в повечето песни са абсолютно безсмислени.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Късото участие на изпълнители в песни е световна практика в световен мащаб от години - и то успешна! Тук при нас също забелязваям, че най - големите хитове в последно време именно така се получават. За мен "featuring" си е добро средство за налагане на песента повече, лично аз одобрявам и се радвам, че се прави все по често!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетите не, но ме дразнят, че всяка втора песен вече е ft. с някой... И то популярни изпълнители избират, тактика ли е това? Да трупат полулярност, гледания и каквото и да е .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелее, отварям темата и се чудя какви са тези песни, а то било от 2010-та. Щом още тогава сме казали Аман, сега какво да кажем?

Аз съм твърдо против дуетите между куцо и сакато, без капка концепция само и само да има този пуст фийчъринг :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз нямам против т.нар. featuring в световен мащаб, но у нас това се прави за да се привлича внимание и събират гледания - винаги водещият изпълнител е по-назад от featuring-a, който има за цел да привлече внимание и така високо ценените в България гледания.

Валя ft. Галин

Фики ft. Преслава

Гергана ft. Галин

Кристина ft. Фики

Крум ft. Анелия

Карлос ft. Цвети Янева

Карлос ft. Емилия

Галин ft. Джена

Цвети Янева ft. Фики

Галин ft. Камелия

Ани Хоанг ft. Азис

и т.н.

А в дуетите няма лошо когато са между силни имена - Алисия/Коцко, Деса/Галена и пр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой май забравят, че старите дуети на ДесиСлава не са ротирани години наред нито по телевизията, нито по тубата или бокса. И въпреки всичко има едни от най-култовите дуети с Азис, Руслан, Ивана и Тони Стораро ; )

 

По темата - кефя се на дуети от качествени или поне интересни изпълнители, които имат химия като гласове и присъствие, а не просто да направят последната бълвоч хитова песен написана за една от двете, но записана в дует за да има повече гледания... Виуждаме как се приемат всички песни с участие на др. изпълнител. Вече са с най-мн милиони...

Освен Алисия и Коце и Емилия и Ави, не мисля, че съм чул нещо добро последните години

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам каква е тази "мода" да се правят дуети на килограм, но на мен лично ми омръзна всяка втора песен да е дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...