Jump to content


Въпрос за Мозила 3.6


Препоръчани коментари

Откакто ъпдейтнах мозилата снощи, вече не мога да поствам както преди. В смисъл първо не можех да пиша под цитата, никъде не можеше да се премести курсора. Оправих го с бутона "Превключи между стандартен и обогатен реадактор". Но така ми показва всичко с кодовете, а не ми показва точно оцветения текст примерно. :1000 (29): Има ли някаква настройка на браузъра да се оправи или да връщам 3.5.8?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто ПАК натисни тези стрелки. Ама е тъпо, щот всеки път трябва да натискаш...

Не искам да натискам стрелките. Преди като си маркирах червения цвят, текста ставаше червен, а сега ми излизат кодовете за червения цвят. Точно за това се кефих на форума, защото единствен той директно ми показваше как излежда написаното, вместо да цъкам на "Преглед".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка нова версия на тоя смешен браузър е бъгава.. Мани ами им отнема по 1-2 месеца да фикснат лайнцата дето са ги забъркали... Няма друг толкова бъгав браузър..

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

С всяка нова версия все по- зле става тая Мозила а преди си беше хубав браузър.. постоянно има сривове и някакви бъгове. Замислям се вече дали да не я сменям.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка нова версия на тоя смешен браузър е бъгава.. Мани ами им отнема по 1-2 месеца да фикснат лайнцата дето са ги забъркали... Няма друг толкова бъгав браузър..

Чак такива оплаквания нямам аз.

 

Иначе хрома добър ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе хрома добър ли е?[/color]

 

Аз съм с него...ракета е...подобни бъгни не съм забелязал, всичко е ОК. Дори като го инсталирах ми се добавиха всички bookmarks от firefox-a и не ми се налагаше ръчно един по един всеки запазен интернет адрес до момента да го запазвам и на хрома. За всеки случай пазя и лисицата...дано в следващата версия да я поочистят от досегашните бъгове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми изчезна мигащата чертичка в полето за писане. Персоните също искат рестарт за да се приложат, бг речникът ми не работи. Ще се връща назад май.

Гугъл хром е много добър и е по-бърз от мозила. Ако не бяха екстенжъните за премахване на реклами, досега 10 пъти да съм минал на Опера или Хром. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми изчезна мигащата чертичка в полето за писане. Персоните също искат рестарт за да се приложат, бг речникът ми не работи. Ще се връща назад май.

Гугъл хром е много добър и е по-бърз от мозила. Ако не бяха екстенжъните за премахване на реклами, досега 10 пъти да съм минал на Опера или Хром. :mf_surrender:

 

погледни тук https://chrome.google.com/extensions има ако не 100%, то поне 60% от добавките на Мозилата. И според мен е в историята тоя браузер. Аз се колебаех между Опера и Хром и видях, че Хрома отговаря повече на изискванията и потребностите ми, а и това краш на системата - просто нз какво е. От там насетне вие си решавате.

Редактирано от Totally_FreaK_OuT
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
А Хрома не ми показва бутона, с който да мина към другия изглед като пиша пост. Пробвах да си го сменя с друг браузър, но като вляза с хрома пак нищо.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...