Jump to content



Има ли Хип-хоп култура в България?


Има ли Хип-хоп култура в България?  

57 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Въпроса е ясен... Моля за коментари по темата... ;) :mf_surrender:

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ето и моя първи коментар:

 

Според мен хип-хоп култура (поне това което разбирам аз) в България НЯМА! (лично мнение) Слушах тази музика преди години и то главно момчетата от R'n'B Records - Мишо Шамара и компания... И не само заради вулгарните текстове, а просто заради самите песни... Сега като слушам рап музика и няма нищо общо с онези времена... Просто за мен онова си беше рап... гангстерски рап... а това са някакви кокони които пеят с Азис... половината фолк гилдия... (напр. Устата)...

 

Това от мен...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Мисля че няма , а и да има е отчасти много малко на много малко места , ако се вземе под внимание че хип хоп са MC , B-boys , DJs и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Не мисля. Истинските рапъри са в гетата и културата им там е много по-различна от нашата. Има хора, които си мислят, че като са с изсулени дънки са рапъри, ама не..
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Не, има така наречени хулигани, които уж се правят за загрижени към държавата, а всъщност я дърпат все по-надолу и по надолу ! Имам предвид наското едни смъкнати рапърчета 17годишни някъде в градинката пред Народния театър - София чупеха пейки под мотото "Трошете,трошете всичко е държавно!" . Aко имаше хип-хоп култура бих я подкрепил !

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Добре започна: Помните ли Динамик и AVI MC? Трепач просто, бяха страшно яки!

После навлязоха Шамари и Ванковци, разваляйки един наистина добър стил с малоумните си текстове и поведение...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Аз пък си мисля, че има, съдя по братовчедка ми и нейните познати, които далеч не са гореспоменатите хулигани.. Просто в България всяка прослойка е прекалено отделена от останалите и съществува огромно разделение. Изолацията е пълна, според мен, но феновете на хип-хопа са ми по-симпатични да кажем от метълите, поне не са толкова пагубно зле настроени към останалите стилове. Метълите са ми прекалено крайни в отрицанието.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и моя първи коментар:

 

Според мен хип-хоп култура (поне това което разбирам аз) в България НЯМА! (лично мнение) Слушах тази музика преди години и то главно момчетата от R'n'B Records - Мишо Шамара и компания... И не само заради вулгарните текстове, а просто заради самите песни... Сега като слушам рап музика и няма нищо общо с онези времена... Просто за мен онова си беше рап... гангстерски рап... а това са някакви кокони които пеят с Азис... половината фолк гилдия... (напр. Устата)...

 

Това от мен...

 

Абсолютно съм съгласен. И аз едно време слушах само R'n'B records, ама тогава бяха актуални и изкарваха песни със скоростта на чалгарките и поне музиките не бяха лоши, сега е яко зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...