Jump to content



Кой е любимият ви турски сериал?


Stela

Препоръчани коментари

  • 4 weeks later...
  • Отговори 104
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

О....Господддддди-и-и.....нито един!Всички ме дразнят,натоварват...Достатъчно кръв и убийства имаме в живота,че да гледам това и на филми...Просто самите скандали дори ме натоварват....Обичам супер веселите комедии или ужасите,защото бият на фантастиска...Сериали въобще не гледам!!!Даже днес правех забележки на баба ми....Ами то заради подобни филми стават тия неща...убийства,обири и какво ли още не....Както малките взимат пример от наще фолк звезди,така и от там се взима пример... :mf_surrender:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Снощи гледах "НЕЗАБРАВИМА" от 20.00ч. по НОВА!

Страхотен сериал, просто ще забие "Перла" на нулата!

Евала на Нова, че след "1001 нощи" купиха нещо толкова изпипано, професионално и хубаво!

Повечето турски сериали в последно време, явно по-ефтини, бледнееха, не бяха интересни,а "Незабравима" е страхотен - първите 2 серии ме грабнаха и ще се следи на макс!!!

 

Да, много хора са срещу турските сериали, но това е или защото не са ги гледали, или защото действат предубедено, чувайки че са от Турция, види те ли - нашия смъртен враг. Това е много глупаво, защото ние най-малкото сме съседи и трябва да сме в добри отношения, въпреки историята. Историята е за това, за да остане в миналото!!! Супер е сериала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да искам някой да се засяга, човек трябва да е с отсъствие на личен живот, за да следи турски сериал.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да искам някой да се засяга, човек трябва да е с отсъствие на личен живот, за да следи турски сериал.

 

Е вечер кво да се прави между 8 и 10, ако нямам някво излизане ... Не е чак следене - то просто няма какво да се гледа, може би сега като почнат реалити-форматите ще има по-интересни неща, ама това си е филм като филм . Дали турски сериал, цъкане във Фейса или на CS - все начини да си губиш времето след бач :Vishenka_05:

Редактирано от BECKS
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не гледам и не съм гледал нито един турски сериал. Но случайно четох историята на "Изгубени години" и смятам, че се отличава много от другите истории за бедна слугиня и богат левент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
"НЕЗАБРАВИМА" върви много добре, по-интерес е и от очакванията ми - някой ако има инфо за сериала да казва. Скоро май ще свършат закупените серии от НОВА,защото вече рекламират нов, но не знам ... "Незабравима" е уникален, умирам за Еда и Хакъ :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Аз съм гледала доста от турските сериали. Някои редовно, други не чак толкова. Но двата, на които не съм пропускала серия са "Перла" и "Незабравима"(от него има още серии де, но интереса ми не е затихнал и го чакам). И за двата мога да кажа, че от първата серия ме грабнаха.

 

Много критики се отправят към тези сериали, но е факт, че се харесват. Пък и има защо. Историите наистина са вълнуващи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

По дяволите как изобщо можете да гледате тези турски помии???????? :yelling:

Повдига ми се от мехмед-и, гюмюс-и, чатла-патла кайнана и т.н....

Малко ли сме били под турско робство, та ще трябва сега да ги търпим отново мръстните резаци... БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Първо не гледам телевизия (единствено Latina F пускам от време на време на background да ме разтоварва музиката, не заради телевизията). Второ под достойнството ми е да гледам сериали. Трето - имайки предвид какво сме претърпяли от този народ - считам, че гледайки техни сериали, ги подкрепяме, затова и съм много против да се гледат изобщо... жалко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...