Jump to content



Нова група във форума


Препоръчани коментари

Изтрих всичките си постове в тази тема! Цитирам само този с предложението ми за име на новата група!

 

Преди малко ми хрумна име за новата новинарска група:

 

RamaNews - за недокоснатите до моята неземна простотия пояснявам - Ramania + News = RamaNews!

 

Това е моето предложение за име на новата група!

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

До тук кандидатурите са:

 

ТиХчУ` - поп-фолк

DJ_UNDERGROUND - кино

fioduLs - поп музика, Rap & Hiphop

mom4o_preslava - общи теми извън горните категории

 

Очаквам още желаещи.

Цвета на групата ще си го изберат хората, които са в нея.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И какви са тея копи-пейст, името на групата трябва да е news@ramania :whistling:

 

 

Ами ти сам ли ще си пишеш новините тогава? :whistling: Очакваме да си 24/7 във форума...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли ще е, до сега всички могат да пускат новини, а се явяват по 2-3 на ден, ако останат само 5 човека сигурно ще има по новина на седмица :D

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде готови сте, проверете дали имате права да пускате теми в новините, защото вероятно всички останали, освен модераторите, вече нямат :)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде готови сте, проверете дали имате права да пускате теми в новините, защото вероятно всички останали, освен модераторите, вече нямат :)

 

Всичко е наред, но това как зарежда страниците една под друга е малко кофти.... 1000%20(30).gif няма ли да се направят на раздели ? :)

 

На портала не.. Така са, всичко на куп, увеличил съм размера на ширина на статиите и бройката им на 20.

То лошо няма да са на едно място, въпроса е да не са само фолк новини, а да има различни.

Ако искате правете ги в два поста - в първия да има само 2-3 реда и снимка, а във втория подробности, така който иска да чете новината цъка на нея и я чете, а на началната страница има само по 2-3 реда.

Както си решите де, идеята ми беше да можете само вие да пускате новини, подредени, прегледни и т.н., а не както до сега, някой влезе, метне линк към източнитка и те ти новина :)

 

 

Екстра 1000%20(30).gif :az: :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На портала не.. Така са, всичко на куп, увеличил съм размера на ширина на статиите и бройката им на 20.

То лошо няма да са на едно място, въпроса е да не са само фолк новини, а да има различни.

Ако искате правете ги в два поста - в първия да има само 2-3 реда и снимка, а във втория подробности, така който иска да чете новината цъка на нея и я чете, а на началната страница има само по 2-3 реда.

Както си решите де, идеята ми беше да можете само вие да пускате новини, подредени, прегледни и т.н., а не както до сега, някой влезе, метне линк към източнитка и те ти новина :)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка какво се оказа...разделът се превърна в пълна кочина, пълна с малоумни новини за знайни и незнайни световни и бг звезди. Не мога да разбера каквъ беше смисълът въобще!?
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка какво се оказа...разделът се превърна в пълна кочина, пълна с малоумни новини за знайни и незнайни световни и бг звезди. Не мога да разбера каквъ беше смисълът въобще!?

 

Заради твоят пост ще се самоубия!!! :weird: :next_argh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

E кое им е малоумното???

 

Всичко. Целта на потребителите в група Раманюз не е да заливат форума с глупости, а само с важни новини. Питам се какво важно има в новина за настояване на мюсюлмани да няма концерт на Бионсе(като тук изключвам факта, че заглавието е написано супер тъапанрски), или всичките тези глупости за облеклото!?

 

Да не говорим, че не е твоя работа да пускаш новини за поп-фолк(Райна) или бъркам!? :rolleyes:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко. Целта на потребителите в група Раманюз не е да заливат форума с глупости, а само с важни новини. Питам се какво важно има в новина за настояване на мюсюлмани да няма концерт на Бионсе(като тук изключвам факта, че заглавието е написано супер тъапанрски), или всичките тези глупости за облеклото!?

 

Да не говорим, че не е твоя работа да пускаш новини за поп-фолк(Райна) или бъркам!? :rolleyes:

 

Използвам 6 източника и от всичкито писано в тях подбирам най - интересните, и ги публикувам тука!

Какви важни новини молят са ми кажи? Кво му е тъпанарското?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оуу аз се чудех какво става, като отворих форума, а то нова група флууд имало. Тъпа работа...

 

 

П.С. Поне, като пускате тия теми, вземете предложението на момо за постовете, че ми призлява, като видя началото на форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пробвах няколко пъти да напиша 2 3 реда и 1 снимка в началната страница и останолото в друг пост, но не става! Щом пусна поста той се слива с това, което съм написал. Що става така?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пробвах няколко пъти да напиша 2 3 реда и 1 снимка в началната страница и останолото в друг пост, но не става! Щом пусна поста той се слива с това, което съм написал. Що става така?

 

Пускаш поста изчакваш няколко минути и пускаш другия... така не се сливат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...