Jump to content



Нова група във форума


Препоръчани коментари

Здравейте форумци, имам идея да създам нова група във форума, имаща права в раздел Новини. Целта е само членове на тази група да могат да пускат теми в раздела, които теми да са с различна насоченост, а не както до сега главно поп-фолк.

Групата ще бъде от форумци имащи желание и време да намират новини и да ги публикуват тук, подредено, със снимки и всички подробности събрани от няколко източника.

Който смята, че може да се заеме с тази задача нека напише тук с какви точно новини иска да се занимава, за да може някак си да разделим нещата по интереси, да речем - БГ поп музика, БГ поп-фолк музика, световна поп музика..., нови филмови премиери..., светски събития и т.н.

Също очаквам предложения за име на новата група.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Няма много желаещи, а?! :1000 (29):

 

Предложения за име на групата: "Новинари" (малко по сръбски :1000 (29): ), "Робите на Google :1000 (29): ", "Копи-пейст", "Клюкари", "Новотърсачи" и пр.

 

 

edit: Даже се сещам за някой който би поддържал папката добре. ; )

Редактирано от V O G U E
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма много желаещи, а?! :1000 (29):

 

Предложения за име на групата: "Новинари" (малко по сръбски :1000 (29): ), "Робите на Google :1000 (29): ", "Копи-пейст", "Клюкари", "Новотърсачи" и пр.

 

1000%20(29).gif 1000%20(29).gif 1000%20(29).gif Аз съм за "Копи-пейст"...звучи много оригинално!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е идеята да напълним новините с теми за поп-фолк, а да има и други... Повече от 1 поп-фолк новинар едвали ще е нужен.

Именно, затова ти предлагам тези хора. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алекс или Боби трябва да са задължително,те са от малкото хора с широки интереси тук и биха били полезни.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Търся хора, които не са модератори в други форуми все пак.

 

За сведение - модератор съм във форум за икономика и строителство, който няма нищо общо с този, но така или иначе не смятам, че съм подходящ за такава група, просто защото моите интереси едва ли ще са от полза тук. Съмнявам се някой да се интересува от европейски фондове, строителство на магистрали и икономическо развитие.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За сведение - модератор съм във форум за икономика и строителство, който няма нищо общо с този, но така или иначе не смятам, че съм подходящ за такава група, просто защото моите интереси едва ли ще са от полза тук. Съмнявам се някой да се интересува от европейски фондове, строителство на магистрали и икономическо развитие.

 

 

aз :1000 (34):

 

иначе да Борис и Остапа стават

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам желание да се занимавам с нещо такова. Идеята ми е групата да е Образователна и в нея да се публикуват теми и новини касаещи всеки. Теми от който да се научи нещо полезно за във живота както и разбира се някой забавни дискусий над закачливи и приятни новини !!! Редактирано от mom4o_preslava
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам желание да се занимавам с нещо такова. Идеята ми е групата да е Образователна и в нея да се публикуват теми и новини касаещи всеки. Теми от който да се научи нещо полезно за във живота както и разбира се някой забавни дискусий над закачливи и приятни новини !!!

 

Ти ще си идеален за Копи-пейст, защото ако тръгнеш да пишеш ти, ще трябва да те върнем в училище :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да поема отдел "Кино и телевизия" или нещо подобно, и ако е възможно цветът на новата група да не е розов. 1000%20(29).gif И какви са тея копи-пейст, името на групата трябва да е news@ramania :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам какъв проблем би било ако назначеният потребител е модератор и в друг форум. Напротив, това дори е предимство според мен. Така този човек има опит в организирането на материал, в спазването на правилата и поддържането на дисциплината. А ако той е модератор във форум с различна тематика, това би било още по-добре, тъй като ще има новини с различна насоченост.

 

Колкото повече форуми, блогове и мрежи потребителят-кандидат посещава, толкова по-разнообразни и интересни новини ще има тук. А ако е и модератор на такива места, то това говори само добро за този човек и работата му. :)

Редактирано от Flash1088
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко ми хрумна име за новата новинарска група:

 

RamaNews - за недокоснатите до моята неземна простотия пояснявам - Ramania + News = RamaNews!

 

Това е моето предложение за име на новата група!

 

Предложението ми за цвят е #00FFFF (някакво светло синьо)...

Нещо от рода на Това!

или малко по тъмно...

Цвета съм го избрал защото ме кефи! Ако не ви харесва изберете си друг!

 

 

За цвета съм против,защото трудно се чете.

 

1065599z.jpg

 

На снимката горе-долу се чете,а в действителност трябваше да маркирам думата за да мога да видя какво си написал.

 

П.С. Няма да се учудя ако и златистото не се разчита както трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За цвета съм против,защото трудно се чете.

 

1065599z.jpg

 

На снимката горе-долу се чете,а в действителност трябваше да маркирам думата за да мога да видя какво си написал.

 

П.С. Няма да се учудя ако и златистото не се разчита както трябва.

 

 

И на мен ми се наложи, но човека е дал цвета групата, а не че ще се пише с нея :)

До сега само плямпате и само някои казаха, да, аз искам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ще си идеален за Копи-пейст, защото ако тръгнеш да пишеш ти, ще трябва да те върнем в училище :1000 (29):

 

Някакъв проблем ли имаш? Това че си модератор кой знае как не ти дава право да нападаш. Айде имай малко уважение. Изказвам си мнението по дадената тема а теб не те карам да го одобряваш. А това че го коментираш и то чрез нападки говори доста за теб.... но за съжаление нищо хубаво.

Лека вечер !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми се наложи, но човека е дал цвета групата, а не че ще се пише с нея :)

 

Няма да можеш да разчетеш никовете.Ще се налага да ги маркираш за да видиш кой е,ако случайно ти потрябва да знаеш.Според мен този и някои други подобни цветове не са практични.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...