Jump to content


Препоръчани коментари

vladura88 - защо и него не го направите зеленичак или там в оная групата,дето са останалите?!?От много време той пуска почти всички от новите песни.

 

И си направете някаква тема за предложения,която да е качена като важна :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам само да попитам автора на темата за каква тема за предложения става въпрос...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно тема с предложения за хора, които да влизат в група Респект :blink:

Сигурно! Само че някой знае ли какви са изискванията за влизане в тази група защото май няма такива...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Искам само да попитам автора на темата за каква тема за предложения става въпрос...

 

 

Имах предвид някаква тема изобщо с предложения по всякакви въпроси.Например да е с името на раздела "Въпроси и предложения".

Редактирано от Skruki
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен той заслужава много повече от респект...все пак ни дава 90% от новите песни!

Песни които са качени и изтеглени от сайта на Пайнер.Но не знам как го прави докато я качат и след 3 мин я има и в форума :D Много бързо се справя :)

Иначе и аз съм ЗА да е в тази група но какъв е смисала от нея ? Хората в нея имат ли някакви привилегии ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че няма нужда да ме слагат при Respect!!!И така ми е добре!!!Аз съм равен с всички останали и винаги ще си бъда такъв!!!Когато имам нещо го споделям!!!Не го пазя само за себе си!!!Благодаря ви за предложението все пак!!! :1000 (30): Редактирано от vladura88
zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че няма нужда да ме слагат при Respect!!!И така ми е добре!!!Аз съм равен с всички останали и винаги ще си бъда такъв!!!Когато имам нещо го споделям!!!Не го пазя само за себе си!!!Благодаря ви за предложението все пак!!! :1000 (30):

 

Апф :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен, също трябва да се повиши Влади!!! Може и да тегли от Пайнер, но и доста песни не са от там! А освен това предлагам да се направи под раздел във видео клипове "HQ" там pepsi81, Митко и xacahh да си слагат линковете!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...