Jump to content


Milica Pavlovic - Milijarda - EP 2024


Препоръчани коментари

"SPAVACICA" e топ, много интересен инструментал. Другата, която им хареса е "Она носи Праду". 

Иначе да, пак ми е леко слабо. И видеата й са слаби, тая Африка вчера изкара по-яки. Трудно и скъпо е вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Prastaj ме докосна, но не знам каква е манията с тия кавъри.

Gospode moj е готино продължение на Operisan od ljubavi. Харесва ми клипът.

Ona nosi Pradu е интересна, но ми е една идея по-слаба и бие на Dajem godinu. Припевът е по-ударен. След няколко слушания може да ме хване. Постен е аранжиментът.

Изпълненията са много добри, малко е зациклила с идеите за клипове и аранжименти. Добри мелодии иначе.

Породичното сърце ме разчувства най-много, браво за идеята и дано целият концерт има постпродукция и да се качи. Доста пари е загубила след Арената и си личи, но пак ще натрупа и се надявам и на по-качествена продукция в бъдеще. Има и една закупена балада, която Цеца след нея си е била харесала, но явно още не я е пуснала.

Тук обяснява за кавърите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабичко, но целта тук не е хит трепачки, ами просто warm up преди концертите в Загреб и Нови Сад. 

Все пак е вложено мисъл, старание и отношение! 

"Прада"-та само би се откроила. "Пращай" според мен е най-добрия кавър на Аргирос изобщо.

Що за глупост е това, че загубила пари от концерта си в Арена!?!? Залата се пръскаше и концерта беше супер успешен и изпипан. Ако беше провал или загубила пари нямаше да организира още два концерта. 

Милица има супер екип зад себе си и като цяло е супер иновативна и последователна в проектите си. Артист, от който нашите могат много да учат и вземат! 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ANGEL каза:

Слабичко, но целта тук не е хит трепачки, ами просто warm up преди концертите в Загреб и Нови Сад. 

Все пак е вложено мисъл, старание и отношение! 

"Прада"-та само би се откроила. "Пращай" според мен е най-добрия кавър на Аргирос изобщо.

Що за глупост е това, че загубила пари от концерта си в Арена!?!? Залата се пръскаше и концерта беше супер успешен и изпипан. Ако беше провал или загубила пари нямаше да организира още два концерта. 

Милица има супер екип зад себе си и като цяло е супер иновативна и последователна в проектите си. Артист, от който нашите могат много да учат и вземат! 

Никаква глупост не е, тя си го каза сама на пресконференцията след концерта, че е на 0 и че ѝ трябва време. Можеш ли да предположиш колко е вложила... предвид това и какъв беше самият концерт? Никой не е казал, че концертът е провал, най-малко аз, който я харесвам.

Другите 2 концерта са с далеч по-малко вложения, предполагам, не знам дали ще е същото шоу. Драгана също каза, че турнето е глътнало много пари, но тя дава и за благотворителност, и в Загреб направи същото шоу, каквото в Арена, а това са много пари!! На тях двете никой не им дава, сами се оправят. А и Милица не е 100 г. на сцена, че да има крупни спестявания.

Прада-та едва ли ще се открои повече от другите, съдейки по гледанията, но... кой знае. За миналата година правилно прогнозирах успеха на Кучкетина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да разочарова и там. Като цяло билетите бяха доста евтини, аз бях вип най-отпред с комплимент албум на флашка и мисля, че беше 50-60 лева билета. 

За сравнение един Стораро с нищо и никаква сцена/пърфораманс беше изпраскал билети по 100+ лева. 

Нашите пак са на типа "ден година храни". Докато сме с такъв манталитет нищо няма да излезе. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

Spavacica била стара песен. :D Личи си колко не й познавам товрчеството....

топ 3 на албума Заувек. Брутален хит удома!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...