Jump to content


Меди х Селина-Мама миа


Препоръчани коментари

100% съм сигурен, че песента е кавър? Слушал съм я....
Иначе "Откачила" е много, много по-яка. И тази има хитов заряд, просто онази ми е супер любима..... Това момиче пее много добре. Има бъдеще за нея. Само да не я закопае като Габриела.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DevilWish каза:

100% съм сигурен, че песента е кавър? Слушал съм я....
Иначе "Откачила" е много, много по-яка. И тази има хитов заряд, просто онази ми е супер любима..... Това момиче пее много добре. Има бъдеще за нея. Само да не я закопае като Габриела.

 

 

Наще обаче са я забързали, сложили са Ганевския бийт и звучи много по-напомпана.

Тотален хит, Селина е пъррвата в 2024 с два поредни хита. Как ще коментирате това....

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито българската,нито албанската версия ми харесва. “Откачила” ми е една от любимите песни за тази година и е далеч по-силна от тази. Най-вероятно все пак ще стане сезонен хит само заради Меди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът не ми харесва! Селина иначе добре започва.

А фактът че в последно време всички правят кавъри..просто ще го подмина 🤦‍♀️ Явно трябва да свикна..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странен микс от гюбек с балада.

И... ПАК КАВЪР?!!? Дее---а кюмюра ти некадърен :D

После Гейлинчо пак да реве що не му пускали бг версиите. Ми щото са гадни що гейче :D Винаги ще си останем утайка с клонирането на песни и не само. Само копираме нищо авторско не ни идва в главите ей... тотално неспособни сме да пробием, за това и не ни уважават съседките щото сме като макетата всичко си присвояваме и го осираме :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Меди е направил дует със Селин Дион?

Като се замисля, най-добре Селин да направи дует с Дион и ще се получи "Откачила филмарка"

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...