Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

преди 21 минути, Гальо каза:

Това е от миналата седмица, тази вече са заедно. Бяха го показали даже в капките, и тя каза че другата седмица може пак да го няма. 

Ааа значи той я бие 8 пъти и тя от щастие го показва по телевизията как ѝ държи марковата чанта за няколко хиляди.

Кралица!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Гергана в момента е на изложението в музей “Земята и хората” ако някой иска да я види.

@Gerganafen

IMG-3534.jpg
IMG-3609.jpg

чудесен тиймбилдинг организиран от Лидл

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

Гергана в момента е на изложението в музей “Земята и хората” ако някой иска да я види.

@Gerganafen

IMG-3534.jpg
IMG-3609.jpg

За съжаление съм на работа :cry:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, fengergana каза:

чудесен тиймбилдинг организиран от Лидл

Скандализирай и й се натреси в музея вместо мен да й говориш за чалга! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, DanielPiliov каза:

31 000 000 ГЛЕДАНИЯ

Готови ли сте за срива на ютуб днес в 18:00… The Queen is coming👑

Да подгреем!
Преслава каза: ПОЧВАЙ МЕ , АКО ЩЕ ДА БОЛИ

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко АКО-та има Преслава в кариерата си?

Татяна би завидяла! Тя няма нито една песен с АКО, само знае да ги изкарва на пода във фитнеса! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Jouey каза:

Какви времена само...

въпреки пълния плейбек на всяка една песен се чува как всички пеят!

 

Даже май самото й излизане на сцената беше някакво специално. :D

Знам, че славата не й е донесла само хубаво, но е тъпо да се прави, че 15 години от живота й не са се случили. Достигнала е до животите на толкова хора чрез музиката. Поне един официален канал да си направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Jouey каза:

Какви времена само...

въпреки пълния плейбек на всяка една песен се чува как всички пеят!

 

Когато имаше истински хитове и турнета, а не еднодневки.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Новата на Преслава ще е с текст на Мавродиева.

А аранжимента мисля, че ще е на Драганински.

По-скоро Ганев. Песента е гръцки кавър, някъде на предните страници са дали линк към оригинала.
Мавродиева явно се самопоздравява. Няма лошо, много неща могат да й приседнат. Дано се е постарала.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

По-скоро Ганев. Песента е гръцки кавър, някъде на предните страници са дали линк към оригинала.
Мавродиева явно се самопоздравява. Няма лошо, много неща могат да й приседнат. Дано се е постарала.

От видеото което е качила се вижда че не е студиото на Ганев или Асенов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

От видеото което е качила се вижда че не е студиото на Ганев или Асенов.

Звучи като Ганев аранжимент. Остават 3 часа и малко и ще разберем със сигурност. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

От видеото което е качила се вижда че не е студиото на Ганев или Асенов.

Ганев е, тагнала го е на снимката в инстаграм

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Jouey каза:

Какви времена само...

въпреки пълния плейбек на всяка една песен се чува как всички пеят!

 

Реално е нищо особено към днешно време. До 10 години поколенията съвсем ще се заменят и изобщо няма да се помни. А Гертрудис беше име докато имаше турнета и продуцент, който да я навигира. 5 години реална кариера и един запомнен хит - Губя те бавно. Към 2010 дори не влизаше в топ 20 изпълнители. Реално хубаво, че се отказа. Само щеше да набива пари, както в периода 2010-2019 беше без възвръщаемост.

На касата на Билла поне й дават бакшиш, макар и стотинки, но никой не я пришпорва, не иска свирки както биха казали братята македонци. А, и никой няма да я съди за това, че е си е вдигала краката под звуците на палестински вокали, щото спалнята й не е осветена. Накрая на месеца няма да мисли за клипове, песни, участия. Тя си има нормирани 20 участия в месеца от 8 до 5 и получава точен хонорар за това.  Около 1200 лева чисто + ваучери за папкане. Един ден може да се издигне до главен касиер или управител. Еми, по-спокойно си е. Да не говорим за платения отпуск, по време на който да си нанка до обяд. Никакви Гали, Бали, Мали няма да й смущават почивката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

Реално е нищо особено към днешно време. До 10 години поколенията съвсем ще се заменят и изобщо няма да се помни. А Гертрудис беше име докато имаше турнета и продуцент, който да я навигира. 5 години реална кариера и един запомнен хит - Губя те бавно. Към 2010 дори не влизаше в топ 20 изпълнители. Реално хубаво, че се отказа. Само щеше да набива пари, както в периода 2010-2019 беше без възвръщаемост.

На касата на Билла поне й дават бакшиш, макар и стотинки, но никой не я пришпорва, не иска свирки както биха казали братята македонци. А, и никой няма да я съди за това, че е си е вдигала краката под звуците на палестински вокали, щото спалнята й не е осветена. Накрая на месеца няма да мисли за клипове, песни, участия. Тя си има нормирани 20 участия в месеца от 8 до 5 и получава точен хонорар за това.  Около 1200 лева чисто + ваучери за папкане. Един ден може да се издигне до главен касиер или управител. Еми, по-спокойно си е. Да не говорим за платения отпуск, по време на който да си нанка до обяд. Никакви Гали, Бали, Мали няма да й смущават почивката.

Вечен хейтър. Преди време твърдеше, че Гера имала шанс, ако реши да се завърне, сега пък: "добре, че се е отказала". Избери си позиция.:1000(1):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Вечен хейтър. Преди време твърдеше, че Гера имала шанс, ако реши да се завърне, сега пък: "добре, че се е отказала". Избери си позиция.:1000(1):

Защо феновете на Гертрудис никога не се научиха на ирония? Казвал съм, че от всички стари чанти - тя има най-реална възможност да избухне. Макар че не знам дали вече не е станала в друга категория по килограми и визия. Знаем, че това е от значение. Проблемът е, че при нея трябва някой да й виси на главата и да я натиска. А явно й е комфортно в момента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Защо феновете на Гертрудис никога не се научиха на ирония? Казвал съм, че от всички стари чанти - тя има най-реална възможност да избухне. Макар че не знам дали вече не е станала в друга категория по килограми и визия. Знаем, че това е от значение. Проблемът е, че при нея трябва някой да й виси на главата и да я натиска. А явно й е комфортно в момента. 

Защо Мелетата никога не се научиха да четат между редовете? Сложил съм ти нацупен плезещ се емотикон, вместо ядосан такъв; реагирал съм с "ядосана" реакция, вместо с палец надолу, който според мен се слага когато взимаш насериозно нещата. ;)

Не ми се обяснявай повече. Отивам в "Земята и хората" да те изклюкаря на Гуци, че говориш против нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джордан: Може би трябва да живееш в друга галактика, за да не си чул за моите песни.

Оле и тоя нещо си повярва… набързо ще бъде свален на земята тази година.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Джордан: Може би трябва да живееш в друга галактика, за да не си чул за моите песни.

Оле и тоя нещо си повярва… набързо ще бъде свален на земята тази година.

 

Емилия Счетоводителката поздравява Джордан (но не Майкъл)

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...