Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

преди 33 минути, asylum каза:

 

@MichailjkkHere our biggest star, the Bulgarian chalga singer Bashurka says to the reporter lady: "Bless you dear! And your mother too!":heart: All our singers are polite, classy ladies with good manners.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Обаче Лидия и Азис бая прекалиха с пазаруването, песента им си стана хит, готина е, ама тези гледания нищо общо с реалността. Не се усеща нещо като големия хит, те дори не минаха Джордан в епъл мюзик, в спотифай ясно, че Галин намери начин да купува стриймове. Нито тренд стана песента, нито някакъв уау ефект. Дори Тони Стораро и Алисия успяха да станат тренд в Тикток

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Balkandji1 каза:

Ваня с доста слаби гледания за офанзивата, която направи. Най-гледаното парче не е сред фаворитите тук. Вулгарната "Сам се зачука" е накрая на опашката с 15К гледания за повече от ден. Може ли превъзбуждането по този мъжки експонат от Тайланд да приключи сега? 😂

Няма чак такива ексцентрици тук, за да се пре-възбудят от този евтин и грозен траверс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

19 likes, 1 comments - _chalga_music on April 4, 2024: "На 06.04 (събота) очаквайте BALKAN MASHUP в официалния YouTube канал на...

 

Тая още живее в 2020-та, когато мушамите бяха на мода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Michailjkk каза:

Where is administration?
I'ts important.
Thank.

Ти сам, сам се зачука и те е*е банът отзаде!
Сам, сам си го начука! Не е истина колко ти пука!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Andrew Cunanan. каза:

Няма чак такива ексцентрици тук, за да се пре-възбудят от този евтин и грозен траверс.

Cekcu cu e

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Това момиче и Симона имат най-голям потеншъл за топ звезди. Няма Габриели или Лидъл и Десити.

 

От всички споменати актуална е само Киара

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво стана сега - Лидия и Азис с хита на годината до момента? 

Голяма бруталка е песничката, изкефи ме още от първото слушане, отвсякъде си миришеше на голям хит. Това отсичане (не знам как да го обясня иначе) на "ще унищожа" и "с хапчета" се набива от раз. 

Само се чудя наистина ли тази яка музика е на Асенов и Галин или е чопната от някъде?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би било добре Лидия, Десита и Симона поне мини албум като на Ваня да имат... Обаче Гъбин като чуе "Extended play" си представя оргия... Само с мъже естествено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Gerganafen каза:

Би било добре Лидия, Десита и Симона поне мини албум като на Ваня да имат... Обаче Гъбин като чуе "Extended play" си представя оргия... Само с мъже естествено.

Е то той няма дори мини албум за 13 години кариера, ти искаш на труженичките си да направи. Единственият албум е със снимки на телефона му от преди и след "гъбене" на аналната му халка в Барселона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Е то той няма дори мини албум за 13 години кариера, ти искаш на труженичките си да направи. Единственият албум е със снимки на телефона му от преди и след "гъбене" на аналната му халка в Барселона.

Не са измислили още как да бъде издаден албум на вибратор, иначе отдавна да има такъв. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сими ще има около 150к за 24 часа. Или този път е отказала да й купуват гледания,или Гъбин тотално я е отебал. Поне знаем колко са реалните гледания на топ имената в Алфа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...