Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, xroflx9 каза:

На Кама явно не й се занимава с нова музика и прави дуети с всеки,който е готов да поеме разходите за нов проект.

Смешно е, но е толкова вярно, че чак боли.

  • Like 5
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

На Кама явно не й се занимава с нова музика и прави дуети с всеки,който е готов да поеме разходите за нов проект.

Важното е да се снима на стори как в някоя малка дискотека всички викат “Луда по тебе”, да си вземе хонорара и да напише “70 години на сцена съм ненадмината”.

  • Like 4
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Какво пропадане. Преди 10 години църкаше, че не правила с кого да е дуети. Емииии, лицемерка е Кама. 

Как за толкова години не направи дует с жена..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Важното е да се снима на стори как в някоя малка дискотека всички викат “Луда по тебе”, да си вземе хонорара и да напише “70 години на сцена съм ненадмината”.

Все още ли има хора,които дават пари да слушат Луда по тебе? Мега втръснала е вече.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия според мен просто е решила да не влага повече пари в музика. Навива се за дуети, защото ѝ излизат почти без пари. Сигурно ще извади и някакви самостоятелни песни, дето е платила преди 5-10-15 години, ще ги изкара с някакви посредствени клипове, колкото да симулира актуалност и толкова. Всички обещания заминаха преди много време. 

Тъжната истина е, че повечето чалгарки(да не кажа всички) грам не ги интересува изкуството. Това не са артисти в истинския смисъл на думата. Чакат наготово музика, текст, клип, ако може и без пари да е с някой друг спонсор на вейпове. Ходят и си прибират 4-5 цифрените хонорари и грам не ги е*е. За какво ѝ е на Камелия да събере един екип, да се развие една концепция за кариерата ѝ, да пусне един концептуален албум, малко да натежи като име. По-лесно е да се закачи за Супер Саш, Крум и други утайки, които да я величаят колко голямза звезда е, да се чекне разкрачена и да си прибира хонорарите вечер.

А едно време беше наистина оригинална, провокативна или най-малко се стараеше да поднася поне нещо качествено. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Как за толкова години не направи дует с жена..

Страх я е да не откраднат златото Цветин

После къде ще намери такъв всеотдаен прислужник?

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Все още ли има хора,които дават пари да слушат Луда по тебе? Мега втръснала е вече.

Ами може би не следя достатъчно изкъсо, но вече рядко я викат в големите дискотеки. Значи не им прави чак такъв оборот.

Ако я викат е за “ретро вечер” като Петра.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

Ами може би не следя достатъчно изкъсо, но вече рядко я викат в големите дискотеки. Значи не им прави чак такъв оборот.

Ако я викат е за “ретро вечер” като Петра.

Сашка е откритие на Камелия, така че за участия тя е абонирана. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@DarkChild коментирай езиковите способности на мъжа от клипа с ваната на галена + екстаз и душата ми крещи:

WWW.INSTAGRAM.COM

251 likes, 0 comments - paynerkebab1 on December 6, 2022: "mistAr BulgEriQ💋"

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо подкрепяте Карлеуша? Тая жена е известна със пари и скандали. Сега гледах в Ютуб какво ми излиза за нея, тя няма една песен с над 10 милиона(може би само с Азис)? Андреа може да е изперкала, ама ако сравняваме и двете в най-силните им периоди - Андреа е много по-добра. 
Много ми е странно как плюе по българската музика, а вие я подкрепяте. Българка ако плюе явно сърбите, ще я разкостят. 
 

То дори един от най-големите флопове на Андреа има повече гледания от тоя проект на Карлеуша, който струва колкото 10 клипа на Андреа. 
И въпреки че Андреа направи всичко по силите си да е най-долнопробната и усмивана чалгарка, ПАК е 4-тата най-слушана наша певица в Спотифай. И това с две песни за 6 години. Жалко за потенциала й, ама никой не е застрахован, когато психически нещо куца.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Denis каза:

Аз не знам защо подкрепяте Карлеуша? Тая жена е известна със пари и скандали. Сега гледах в Ютуб какво ми излиза за нея, тя няма една песен с над 10 милиона(може би само с Азис)? Андреа може да е изперкала, ама ако сравняваме и двете в най-силните им периоди - Андреа е много по-добра. 
Много ми е странно как плюе по българската музика, а вие я подкрепяте. Българка ако плюе явно сърбите, ще я разкостят. 
 

То дори един от най-големите флопове на Андреа има повече гледания от тоя проект на Карлеуша, който струва колкото 10 клипа на Андреа. 
И въпреки че Андреа направи всичко по силите си да е най-долнопробната и усмивана чалгарка, ПАК е 4-тата най-слушана наша певица в Спотифай. И това с две песни за 6 години. Жалко за потенциала й, ама никой не е застрахован, когато психически нещо куца.

Карлеуша имаше песни с над 10 милиона гледания, но й махнаха канала миналата година юли месец. И тя си направи нов през август, за да си промотира 2-та албума.

Българската музика е ужасна простотия, това, че ние се кефим на долнопробни пачаври и ужасни мангалщини, не ги прави качествени и класни, ок?!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Българската музика е ужасна простотия, това, че ние се кефим на долнопробни пачаври и ужасни мангалщини, не ги прави качествени и класни, ок?!

То щото Карлеуша е нещо по-различно. Увиснал травестит с пари. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Когато Дора наистина беше нещо повече от останалите 4 селянки. Буквално и преносно е с едни гърди пред тях.

Парите на баща й свършиха и гъдите й намаляха и увиснаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Denis каза:

То щото Карлеуша е нещо по-различно. Увиснал травестит с пари. 

С 29 годишна кариера и медиите в югославия се побъркват да пишат за нея. Андреа такъв медиен хайп не е виждала от скандала с учебниците през 2012-та. Миналата година се утърка в гроба на Вазов и никой не я отрази. Това, ако се беше случило в силните й години песента щеше да има милиони гледания, коментари и по всяка телевизия да се говори за нея поне 2-3 седмици.

Андреа и пари няма - виж колко често прави продукция, какви дрехи носи и т.н. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

@Emanuela.Carey Котенцето ще бъде занулена

WWW.INSTAGRAM.COM

8,892 likes, 31 comments - b_lyanish on February 26, 2024: "Просто класика. #comingsoon"

 

Котенцето е заета да прави битки в Тикток до 4 сутринта

Meanwhile Биляниш приспива Димофф

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

С 29 годишна кариера и медиите в югославия се побъркват да пишат за нея. Андреа такъв медиен хайп не е виждала от скандала с учебниците през 2012-та. Миналата година се утърка в гроба на Вазов и никой не я отрази. Това, ако се беше случило в силните й години песента щеше да има милиони гледания, коментари и по всяка телевизия да се говори за нея поне 2-3 седмици.

Андреа и пари няма - виж колко често прави продукция, какви дрехи носи и т.н. 

Пишат за нея, щото плаща. Истински хайп по тая не е имало, няма и да има. 

Слушай български боклуци, не сръбски. Бъди патреот!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Denis каза:

Пишат за нея, щото плаща. Истински хайп по тая не е имало, няма и да има. 

Слушай български боклуци, не сръбски. Бъди патреот!

 

Тя и Андреа плащаще да пишат за нея и против нейните опонентки, ама няма вече пари, и участия, че и хитове, и визия. Въобще всичко, което я направи звезда, се изпари.

Ти, ако си патриот, ще си фен на Цвети Янева, защото прави само и единствено проекти с ДЪРЖАВНИ пари и развива културата в българия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...