Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Runevski каза:

Поне на Рени не и бият шута на собствената и сватба, бременна
1tvnyy.gif

На Рени само мамут има физическия капацитет да ѝ бие шут. А те вече са изчезнали (почти).

  • Haha 5
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

На Рени само мамут има физическия капацитет да ѝ бие шут. А те вече са изчезнали (почти).

Как сама ще си бие шут на себе си? Туй физичеески възможну лий?

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

 

Съжалявам, оригнах се! Това нали няма да се види? :D :D :D 
Ако някой ще пърди в ефир, това има право да е само ТАТЯНА!

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

IMG-2187.jpg

Цуци на мийтинг с Глория и Ивана, отзад Тони Дачева, Нелина и др. чакат на опашка. Динозаврите на фолка не са достойни да ги удостои с поглед, затова ще трябва да се задоволят само с присъствието й.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Emanuela.Carey каза:

IMG-2187.jpg

Непринудена поза. Магнитски си казва думата. Цури работи в зоологическата градина. В този момент обяснява на посетителите как се хранят костенурки.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.PLOVDIV24.BG

Фолкпевицата Камелия няма намерение да коментира как е станала майка. Тя и вече законният й съпруг Ц...

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Канала на Планета във vbox7 вече не работи според новите условия на vbox7.

Добре,че съм свалила всичко на Коце оттам, което го няма в канала на Планета в youtube. 

 

WWW.VBOX7.COM

Вижте всички клипове и статии от Payner във Vbox7

 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

51124216_10213412164324339_7329078154062

Режисора Румен Атанасов: Нищо хубаво не съм видял от Райна

- Имал ли сте гадже попфолк певица? - С Райна ходехме повече от две години. Това беше отдавна. Тя ревнуваше, когато снимах клипове с други певици. Това много ми пречеше. Нищо хубаво не съм видял в тази връзка. Много ми се обаждаха, когато тя беше в Биг брадър, да говоря за нея. Отказах, не е коректно. Тя е единствената певица, която на снимачната площадка погледнах като жена. Много е хубава, привлече ме. Не бих се обвързал отново с певица. Те са много мнителни. Нямат доверие на никого. Снимах всички клипове на Райна, преди да се разделим. Тя не искаше да снима с друг.

  • Thanks 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

На нищо не прилича вече..

 

Screenshot_20240224_005703_Facebook.jpg

А това странно демонстративното и лицемерно приятелство с Азис е скандално противно. Те ходят по предавания заедно, за да се хвалят взаимно. Събрали се в такъв тип предаване да обясняват, че Галена празнувала 20 години на сцена🤦

  • Like 1
  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сте ме разбрали за сините очи. Аз имах предвид за жените със сини очи, които имат. Гергана и другата пеят за мъж със сини очи, а Веско Маринов пее точно за жена със сини очи. Е това е разликата. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, CliffOrbic каза:

Всем привет :)

Рады вам представить Фанат-группу "[url=https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=dj+juristar] Русские хиты германии [/url]" – ваш источник последних треков и горячих новинок от талантливых русских музыкантов германии.
Например новый ремикс: [url=https://russischedjs.blogspot.com/2024/01/sektor-gaza-30-let-remix-dj-juri-star.html] DJ Juri Star - Сектор газа - 30 лет - Remix [/url] или [url=https://www.youtube.com/watch?v=JbOIzxKCYjQ] группа New Russian feat. Жека - Будешь моя [/url]

Мы стремимся представлять самые захватывающие моменты в мире русской музыки германии, приглашая вас на захватывающее музыкальное путешествие.
Мы следим за последними тенденциями и подбираем для вас только лучшие композиции, чтобы ваше знакомство с новой русской музыкой германии было насыщенным и увлекательным.

"[url=https://www.youtube.com/channel/UC6QGPTqYq-JoLgzRxfGZaig] New Russian [/url] Music" – это сообщество музыкальных энтузиастов.
Присоединяйтесь к нам, чтобы быть в курсе самого свежего звучания российской музыки. Дайте музыке войти в вашу жизнь.

Мы всегда на высоте - Просто задаём в гугл: "Русские хиты германии"

spacer.png

  • Haha 6
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Andrew Cunanan. каза:

image.png.2bc4ce09e2a48964e3ad650d619e31ae.png

джи джи коментира ергенът.

Пуснах го за малко и ми направи много хубаво впечатление, приятна е за слушане.:heart: Абе всичко що е Гергана е топ, руса или черна.:ba:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , DrAkO каза:

51124216_10213412164324339_7329078154062

Режисора Румен Атанасов: Нищо хубаво не съм видял от Райна

- Имал ли сте гадже попфолк певица? - С Райна ходехме повече от две години. Това беше отдавна. Тя ревнуваше, когато снимах клипове с други певици. Това много ми пречеше. Нищо хубаво не съм видял в тази връзка. Много ми се обаждаха, когато тя беше в Биг брадър, да говоря за нея. Отказах, не е коректно. Тя е единствената певица, която на снимачната площадка погледнах като жена. Много е хубава, привлече ме. Не бих се обвързал отново с певица. Те са много мнителни. Нямат доверие на никого. Снимах всички клипове на Райна, преди да се разделим. Тя не искаше да снима с друг.

Дано поне не го е биела.:cry:

  • Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Попфолк певецът Крум открито говори за наркотиците и призна, че е минал през труден момент в живота си, като е прибягвал до тях. От няколко години насам

 

  • Like 1
  • disgusting 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...