Jump to content


Теодор - Черпя всички


Препоръчани коментари

Нямаше ли песен с Ани Хоанг този?
Визия - копира Орлин Павлов, глас - опитва да е като Константин от едно време, обаче нюх за хитове - нула. 
Черпя всички е една и тя е на Румина! А колко преиграва - без коментар. На тая устата й е като женски полов орган. Поне можеше вкус за момиче да покаже и с това не са се справили. 
Иначе я подкрепям! Има среден пръст и от мен! Може да си го завре където поиска! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кучеядката явно е преяла с кучета и този път без нея...

Няма ли кой да и каже на тази мацка в клипа, че детеродния и орган няма място там където попринцип стои устата? Не стига, че им пришиват циците до сливиците ами и п**ките им слагат на мястото на устата. То вярно, че и в двете ще влиза едно и също ама айде по-нормално... а си мислих, че Габриела от Ергенино е прекилалила...

Толкова ли няма естети и нормални хирурзи и козметици които да откажат подобни интервенции, кефии ли ги да виждат това като резултат, щото мен ще ме е срам?

Вярно, че от време на време се появят и такива като българското Барби (Ваня Великова) да се пробват сами, ама като гледам тя май Великова добре се е справила със себе си - разлика няма, а тази и пари е давала.

На момчето бих му препоръчал да си намери нещо друго да прави и да не си дава паричките да се излага така, не изглежда лошо но като отвори уста и Оцко няма да може да го спаси. 

После по предавания като ги накарат да изпеят нещо почват "болна съм/гласът ми е паднал/прегракнах/цикъла ми дойде/неще да идва"... а Бонка я гледам как си пее акапелно в черешката и не и дреме, щото може да пее и пее. 

Тия пари да ги беше вложил в нещо по-смислено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя свърши с лапането на Коцьо. Сега е при Шит Фикс. Гласа му Коцьо 2 ама по-зле.

Чукундура и този другия не го знам бегетон ли е рон ли е, са направили горе-долу добра музика, Стоев тука май е направил каквото може :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гадна песен не става дори и за слушане този е мнгого зле.
Но явно има пари и си угажда за да стане известен гласови дани нула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...