Jump to content

Джена - Не е любов | 2023


Препоръчани коментари

Добра интепретация на Сомлето, ама май е прекалил малко с високите пищялки. Толкова чисто се чува, че даже се чува храченето на Джуна докато пее на 00:48 "... както тхПлл тии" и не само тук.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахх... не. И друг път съм казвал, според мен нови версии могат да се правят на стари песни, които са останали незабелязани на времето по някаква причина, но имат хитов потенциал. Това е вероятно, най-големия хит на Джена задно с "Да видя какво е" и просто нямаше нужда от тази версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам набързо сте оплюли новата версия заради обичайната носталгия към миналите времена. Няма как да харчи за клип на песен отпреди 15 години без да я пипне съвсем, би било глупаво. За мен Джен демонстрира доста напредничаво мислене в този случай - извадила е късмет ТикТок да й направи стара нереализирана песен хит, активизирала се е и я е клипирала. Реагирала е адекватно, докато другите не правят абсолютно нищо в такива случаи - просто си продължават с планираните нови комерси. Идеята за клип на "Животът няма втора серия" също ми допадаше навремето - нямала е възможност да я клипира преди "Пайнер", след като влезе поправи това и я снима. Браво от мен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

А защо просто не е отишла при Ганев да ѝ направи remaster? Нали оригиналния аранжимент е негов.

Най-вероятно не иска да харчи за Ганев. Виж, че от над една година работи само с Асенов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра идея е че е яхнала "модата" на песента, след като бая гърми в ТикТок (и евала че я пее по участия)..но много постна музика, предната й версия е в пъти по-хубава. Даже постният гръцки оригинал звучи по-ок..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fearless` каза:

Ахх... не. И друг път съм казвал, според мен нови версии могат да се правят на стари песни, които са останали незабелязани на времето по някаква причина, но имат хитов потенциал. Това е вероятно, най-големия хит на Джена задно с "Да видя какво е" и просто нямаше нужда от тази версия.

Какъв голям хит е тази забравена песен от 2008 година, която се възроди покрай Тик Ток? Сравненията с “Да видя какво е” са неуместни, понеже тя си беше мегахит още като излезна.

Иначе новата версия на “Не е любов” ми допада. Старата също, но никога не ми е била чак такъв голям фаворит. И аз я преоткрих в последствие. 
 

“Омръзна ми” навремето в оригинал ми беше толкова любима, но едва, след като клипира ремикса, песента стана мегахит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Гледам набързо сте оплюли новата версия заради обичайната носталгия към миналите времена. Няма как да харчи за клип на песен отпреди 15 години без да я пипне съвсем, би било глупаво. За мен Джен демонстрира доста напредничаво мислене в този случай - извадила е късмет ТикТок да й направи стара нереализирана песен хит, активизирала се е и я е клипирала. Реагирала е адекватно, докато другите не правят абсолютно нищо в такива случаи - просто си продължават с планираните нови комерси. Идеята за клип на "Животът няма втора серия" също ми допадаше навремето - нямала е възможност да я клипира преди "Пайнер", след като влезе поправи това и я снима. Браво от мен!

Не смятам, че е баш нереализирана. Има ТВ версия от Коледна програма, когато Планета имаше още доста силен рейтинг. Просто в оригинала в самото изпяване има повече дълбочина и емоция, тук е приглушено и малко гласът й дращи на моменти. Можеха да сложат този аранжимент с изначалното изпяване и щеше да е бомба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не смятам, че е баш нереализирана. Има ТВ версия от Коледна програма, когато Планета имаше още доста силен рейтинг. Просто в оригинала в самото изпяване има повече дълбочина и емоция, тук е приглушено и малко гласът й дращи на моменти. Можеха да сложат този аранжимент с изначалното изпяване и щеше да е бомба.

Ако песента стане хит, то това ще е ОРИГИНАЛЪТ и то заслужено. Няма значение, че е снимала това. Хората са харесали оригиналната версия, която е уникална! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.12.2023 г. от 22:29, GSA каза:

Какъв голям хит е тази забравена песен от 2008 година, която се възроди покрай Тик Ток? Сравненията с “Да видя какво е” са неуместни, понеже тя си беше мегахит още като излезна.

Иначе новата версия на “Не е любов” ми допада. Старата също, но никога не ми е била чак такъв голям фаворит. И аз я преоткрих в последствие. 
 

“Омръзна ми” навремето в оригинал ми беше толкова любима, но едва, след като клипира ремикса, песента стана мегахит. 

Щото не са й давали да клипира оригинала. Пайнера не й давал, затова клипираха ремикса. Самата Джена го каза. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.12.2023 г. от 16:28, hohster каза:

Защо нов аранжимент, Джено?

Да ти се изакам между зъбите.

Защото тогава е била още малка като я е изпяла и трябва да звучи в днешно време по-съврмеемно. Лично в Култ миналата седмица го каза. Много интелигентна Джена, много. Да то й кеф да я слушаш как говори по интервюта. 

Мен пък ме кефи как свирят музикантите. Все едно си на концерт на живо на гръцка звезда. Мегауникално!

Редактирано от Sunlight
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Sunlight каза:

Защото тогава е била още малка като я е изпяла и трябва да звучи в днешно време по-съврмеемно. Лично в Култ миналата седмица го каза. Много интелигентна Джена, много. Да то й кеф да я слушаш как говори по интервюта. 

Мен пък ме кефи как свирят музикантите. Все едно си на концерт на живо на гръцка звезда. Мегауникално!

Мен не ме е яд толкова за изпяването, колкото за аранжимента. Първоначалният е върхът. Настръхвам когато я слушам, тази я чух веднъж и не ми създаде това настроение и тръпка винаги когато си я пусна. А и как малка, била е на 23 тогава, то гласът й не е много по различен сега. Явно че не са й позволили да остане първоначалния вариант, но добре се е ориентирала. Четох в коментарите, че има желание и Жена без име да направи, но това вече зависи от хората.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Мен не ме е яд толкова за изпяването, колкото за аранжимента. Първоначалният е върхът. Настръхвам когато я слушам, тази я чух веднъж и не ми създаде това настроение и тръпка винаги когато си я пусна. А и как малка, била е на 23 тогава, то гласът й не е много по различен сега. Явно че не са й позволили да остане първоначалния вариант, но добре се е ориентирала. Четох в коментарите, че има желание и Жена без име да направи, но това вече зависи от хората.

Гледай интервюто и ще разбереш. С Наско са решили да й направят съвременен аранжимент, за да звучи по-съвременно. Всичко е изсвирено на живо  и точно това ме кефи. Също все едно както като бях на концерт на Никос вертис- уникално е нещо музиканти да свирят на живо. Музика изсвирена на живо с бенд е някаква магия!

И няма как една песен да бъде изпята по същия начин както преди 15 години. 

Редактирано от Sunlight
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Sunlight каза:

Гледай интервюто и ще разбереш. С Наско са решили да й направят съвременен аранжимент, за да звучи по-съвременно. Всичко е изсвирено на живо  и точно това ме кефи. Също все едно както като бях на концерт на Никос вертис- уникално е нещо музиканти да свирят на живо. Музика изсвирена на живо с бенд е някаква магия!

Ще си го пусна утре да видя какво е казала, но то по скоро това е нещо като лайв версия, така ли? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Ще си го пусна утре да видя какво е казала, но то по скоро това е нещо като лайв версия, така ли? 

Рок версия е. Който е бил на концерт, ще го усети колко яко е изсвирено. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Дцена ми хареса  коментара и каза.че се радва да го чуе, че харесвам новия аранжимент, все едно си на концерт на гръцка звезда. Доста музикантско е издържано. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Sunlight каза:

Защото тогава е била още малка като я е изпяла и трябва да звучи в днешно време по-съврмеемно. Лично в Култ миналата седмица го каза. Много интелигентна Джена, много. Да то й кеф да я слушаш как говори по интервюта. 

Мен пък ме кефи как свирят музикантите. Все едно си на концерт на живо на гръцка звезда. Мегауникално!

Ужасна е, абсолютно фанатизирана относно собствената стойност. Какъв музикант е Джуна?
Та тя поначало увива фалшиво, много добре, че пазарът я отхвърли, да заминава към Анадола.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Denis каза:

Джена толкова внимание и хитове не е имала от 2011. Кралица!

По-скоро от 2014, когато беше за Певица на годината. 2018 също и беше силна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...