Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Sunlight каза:

Все още съм си в Бургас. Но са замесени много известни хора и неизвестни и не мога да кажа нищо. Освен това ми предстои нещо на 8 декември и ще видя как ще се развият нещата. Но направих промяна в живота. Не работя вече, където бях. 

Да не се окаже по-пикантно от Алисия-Божинката-Николета ? 

ням ням ням

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 минути, DevilWish каза:

Познахме те. Да ти върнем zai4eto82 като ник? 

 

Не. Само ще кажа, че изминалите 2 месеца бяха много трудни за мен. Буквално не умрях, но оживях. явно е имало защо. Лежах в болница за световъртеж и нарушение на вестибуларния апарат. Дали от работа или нещо друго, но това го получавам за трети път през 2-3 години. Не знам дали си имате представа какво е, но при невролога едва не умрях и влязаох пак в болница, преди това напуснах работа, защото не можех да работя- то започва да те боли глава, изтръпват ти ръцете, става ти лошо, дишаш учестено. Отдавах го на ниското кръвно, но се оказа пак вестибуларния апарат. И точно по време на отпуската реих,че ще напусна. и влязаох в болницата, защото бях много зле, аз едва отидох до болницата , при невролога щях да се строполоя пред кабинета му- тогава получих най-голямата криза- освен всички тези неща, една болка в главата като се появи и едно стягане, чак не можах да вървя, мислих, че ще умра. И бях на системи 4 дена, минах скенер, изследване за мозъчен инсулт също ми правиха. Беше много тежко. Все още се лекувам. Пия почти 2 месеца хапчета за мозъка, световъртежа, за нервната система. Репих, че повече няма да се натоварвам и затова напуснах работа и започнах работа на друго място от почти месец като работя 2 дена и 2 почивам. Много по-добре ми е така. Нямам шефове на главата и ми е по-спокойно. Репих, че ще се погрижа за себе си. И едва излязох от болницата и на 10 ноември аз отидох на участие на Коце. Това ми беше първото ходене на дискотека след болницата. Даже не знаех дали до последно ще отида. Коце беше в течение със състоянието ми. Но отидох и издържах. Но повечче никакво натоварване, работя, но с повече почивка. Неврологът ми каза,че съм млада за такива болести, че нещо съм преживяла емоционално, за да се е получило това нещо пак. Ама аз много се натоварвах на работа, с шефовете ми, по 1 ден почивка само в седмцата и то се отрази. 

Редактирано от Sunlight
  • Wow 1
  • Love 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Sunlight каза:

Не. Само ще кажа, че изминалите 2 месеца бяха много трудни за мен. Буквално не умрях, но оживях. явно е имало защо. Лежах в болница за световъртеж и нарушение на вестибуларния апарат. Дали от работа или нещо друго, но това го получавам за трети път през 2-3 години. Не знам дали си имате представа какво е, но при невролога едва не умрях и влязаох пак в болница, преди това напуснах работа, защото не можех да работя- то започва да те боли глава, изтръпват ти ръцете, става ти лошо, дишаш учестено. Отдавах го на ниското кръвно, но се оказа пак вестибуларния апарат. И точно по време на отпуската реих,че ще напусна. и влязаох в болницата, защото бях много зле, аз едва отидох до болницата , при невролога щях да се строполоя пред кабинета му- тогава получих най-голямата криза- освен всички тези неща, една болка в главата като се появи и едно стягане, чак не можах да вървя, мислих, че ще умра. И бях на системи 4 дена, минах скенер, изследване за мозъчен инсулт също ми правиха. Беше много тежко. Все още се лекувам. Пия почти 2 месеца хапчета за мозъка, световъртежа, за нервната система. Репих, че повече няма да се натоварвам и затова напуснах работа и започнах работа на друго място от почти месец като работя 2 дена и 2 почивам. Много по-добре ми е така. Нямам шефове на главата и ми е по-спокойно. Репих, че ще се погрижа за себе си. И едва излязох от болницата и на 10 ноември аз отидох на участие на Коце. Това ми беше първото ходене на дискотека след болницата. Даже не знаех дали до последно ще отида. Коце беше в течение със състоянието ми. Но отидох и издържах. Но повечче никакво натоварване, работя, но с повече почивка. Неврологът ми каза,че съм млада за такива болести, че нещо съм преживяла емоционално, за да се е получило това нещо пак. Ама аз много се натоварвах на работа, с шефовете ми, по 1 ден почивка само в седмцата и то се отрази. 

Не се натоварвай, хапвай по-здравословно и ще се оправиш.
Защо напусна Рамания преди време? Някой обиди ли те или ти стана скучно тука с нас?

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Не се натоварвай, хапвай по-здравословно и ще се оправиш.
Защо напусна Рамания преди време? Някой обиди ли те или ти стана скучно тука с нас?

 

Даже няколко седмици избягвах и компа, и телефона, за да не се замайвам и да не ми става лошо. Аз се чудих дали изобщо ще мога да работя, защото много бързо започнах работа след изписването от болницата. Може би 2 седмици след изписването, започнах работа. 

Не знам, не помня какво е станало. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Sunlight каза:

Даже няколко седмици избягвах и компа, и телефона, за да не се замайвам и да не ми става лошо. Аз се чудих дали изобщо ще мога да работя, защото много бързо започнах работа след изписването от болницата. Може би 2 седмици след изписването, започнах работа. 

Не знам, не помня какво е станало. 

Аха, ясно. Забравила си. Няма проблем - не се притеснявай. 
И сега вече не си в Бургас, така ли?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Sunlight каза:

В Бургас съм. 

Райна още харесваш ли я? Какво мислиш за Теди Александрова? 
Ако я харесваш поздрав

Ти утре имаш рожден ден , нали? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Райна още харесваш ли я? Какво мислиш за Теди Александрова? 
Ако я харесваш поздрав

Ти утре имаш рожден ден , нали? 

Не, на 11 декември имам с Теди Александрова. Последната песен на Теди ми харесва. Райна я харесвам ама Коце повече. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Sunlight каза:

Не, на 11 декември имам с Теди Александрова. Последната песен на Теди ми харесва. Райна я харесвам ама Коце повече. 

А какво става с Рики Мартин? Има ли нови песни? Албуми? Нещо ново има ли? 
Коя ти е любимата песен на Коце? На Райна всичките албуми ли ги имаш?

Хора:

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DevilWish каза:

А какво става с Рики Мартин? Има ли нови песни? Албуми? Нещо ново има ли? 
Коя ти е любимата песен на Коце? На Райна всичките албуми ли ги имаш?

 

 

Рики Мартин не е българска певица.

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Не се натоварвай, хапвай по-здравословно и ще се оправиш.
Защо напусна Рамания преди време? Някой обиди ли те или ти стана скучно тука с нас?

 

Това не е тя 🙄

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Qshame4os каза:

Злобната леля не и омръзва да се прави на велика. Как смее да подиграва на Манол как пее, като тоя трол не е видял пукнат самостоятелен хит.IMG_9905.jpeg.60b6fadfc24ab7592fcf9dcba7ed1750.jpeg

Вещиците нека огън ги гори!

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, hohster каза:

Помните ли този певец Благо..

Боже, какво тяло! :D

112-01-12-465-_n.webp

След тази снимка, определено Благо ще бъде запомнен. Киселата краставичка се е събудила от зимния сън и е готова да става на туршия. 

  • Haha 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

А какво става с Рики Мартин? Има ли нови песни? Албуми? Нещо ново има ли? 
Коя ти е любимата песен на Коце? На Райна всичките албуми ли ги имаш?

Хора:

 

Рики е на турне от 3 месеца заедно с Енрике Иглесиас и Питбул до 11 декември. Точно на рождения ми ден приключва турнето му. за тая година. Той тая година много турнета, концерти направи. Направи и концерти самостоятелни със Симфоничен оркестър. Разведе се. Догодина ще пусне нов албум, както и турнето ще продължи. В края на март ще пусне филм за турнето май. 

За Енрике Иглесиас казват,че е ужасен на турнето. Не може да си пее песните като гледах и клипчета, много е зле. Докато за Рики казват,че  той и Питбул спасяват турнето. 

Редактирано от Sunlight
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Qshame4os каза:

Злобната леля не и омръзва да се прави на велика. Как смее да подиграва на Манол как пее, като тоя трол не е видял пукнат самостоятелен хит.IMG_9905.jpeg.60b6fadfc24ab7592fcf9dcba7ed1750.jpeg

Още го е яд, че отказа да му запише песен.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , FikLena каза:

Преса ще работи само до 9 Декември????

Галена където 727239393 пъти по богата от Преслава скъся гъза си от работа а Преса ще ходи на холидей?? :@:@:@:@

 

Screenshot_20231204_211755_Instagram.jpg

Тази седмица пише, чети! Пресла има 20+ участия този месец!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Emanuela.Carey каза:

Имаш далеч по-големи притеснения с твоята любимка Янева от гледанията на Емануела.

Например, дали ще оживее след като спи с мъжа си.

тя спи с него само виртуално. 💋

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Emanuela.Carey каза:

По-добре без мъж от колкото ребрата ѝ да са с 3 метра разширение, сочещи в различни посоки и оперативно да си свива луфта между краката всеки 2 месеца, само и само да може да се снима с чанта Гучи за инстаграма.

Манол е виждала чанта на Гучи само в сайта на Гучи. Тя е една бедна изтерзана магистралка от народа с проруски въжделения и сърце със сърп и чук.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Въйй, имаме чалга певица на 60 😮 Мислехх, че е на възрастта на Ивана или Тони Дачева, примерно.

Аунт Дейна Пирянкова?

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Манол е виждала чанта на Гучи само в сайта на Гучи. Тя е една бедна изтерзана магистралка от народа с проруски въжделения и сърце със сърп и чук.

Тя си има чанта Луи Витон, не циганярските гучита

WWW.INSTAGRAM.COM

26K likes, 44 comments - emanuelaofficialll on September 3, 2022: "@louisvuitton @MS hair salon"

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...