Jump to content



Online: Преслава, Торино и Пашата - Ако ти върна (2023)


Препоръчани коментари

Поредната боза за хазарт, първо Дриско и Галя - боза, после някакви други имаше все такива с тромпети и никакъв филинг. И Пърдино и Ташака и те, че и Вреслава домъкнали вътре бляяя..

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

преди 10 часа , Willy каза:

Фаст ти превъртя хахаха Преди месец защо Галена си пяла НЕЙНАТА песен колаборация с Устата, а сега защо направила песен с някои които имали песен с Устата, което е ощe по-абсурдно. 💀 

Fast след още месец: Емануела как не я е срам да живее в един град с Устата, няма да я слушам!
Мария как не я срам да диша един и същ въздух с Устата?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Регетон бозичка само им липсваха към тяхнто тро и да се вкючат и на фийт и устата и живко микс и криско.
По добре да се спрат и да наложат нови тенденции и да не ни заливат с еднакви песни това нее окй.
Как не го разбраха че музикат нее само за тик-токърите от 10.г нито един няма топ хит който да се слуша от поколението 45+ 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

флоп

преди 11 часа , stereoto_ каза:

Категорично “НЕ”.

Торино и Пашата достигнаха пика си с версията си на To Gucci Forrema.

Време е за спад и реинвестиция на събраното.

ами да като СкандаУ

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Fast след още месец: Емануела как не я е срам да живее в един град с Устата, няма да я слушам!
Мария как не я срам да диша един и същ въздух с Устата?!

Мисълта ми е, че щом са го поканили за колаборация след като е изразил "вижданията" си, вероятно са ок с "ценностната" му система. Не е good look за Преслава да се асоциира с потенциални хомофоби/трансфоби.  За мен изпълнителите които са имали някакви общи проекти с Устата преди "Шарени джендъри" не носят отговорност, но в същото време трябва и да се дистанцират от тези песни максимално, защото някой ден ще им излязат през носа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охх..ще бъда честен, колкото и да не ми се иска. :D Втора песен в една година с участието на Преса, която е доста приятна. Това не ми се беше случвало сигурно от 2014. Оригиналът е още по-добър, не я бях слушал, но и бг версията се е получила нелошо. Такива латино мотиви ме кефят по принцип. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...